CYCLO PROGYNOVA kullananlar YARDIM LÜTFENNN

cnm ben adet görüyordum ama 1 senedır kesildi cyclo progynova kullan

cnm ben adet görüyordum her ay duzenlı bırden kesıldı. doktora gıttıgımde erken menopozsun hıc ama hıc yumurtan yok bır tane olsa bıle onu toplayıp tüp yapıcam demişti. ama malesef evlendıgımden berı doktorlardayım 15 gunde 1 bakıyor fakat yumurta yok CYCLO PROGYNOVA ilacını verdi en son doktor bunu kullanıyorum şimdi. inş bu yumurta oluşumunu sağlar. offf cok kotu durumdayım
Canim bence boyle karamsar olma baska tedavi uygulandi mi.bir suru yumos yapici gelistirici ilac var..ozellikle igneler cok etkili.benim yumurta oluyo ama.hic buyumeden kaliyordu.adetlerim cok duzensizdi filan.ama igneler hamdolsun yumurta oluşturdu..strese girme canim.doktorun iyi ise guven ona.ama oyalamasin seni yipranma bu surecte..iyi ilgili bir.doktor da baslarsan tedavine guzel sonuclar alacagina inaniyorum insallahh

Canim bence boyle karamsar olma baska tedavi uygulandi mi.bir suru yumos yapici gelistirici ilac var..ozellikle igneler cok etkili.benim yumurta oluyo ama.hic buyumeden kaliyordu.adetlerim cok duzensizdi filan.ama igneler hamdolsun yumurta oluşturdu..strese girme canim.doktorun iyi ise guven ona.ama oyalamasin seni yipranma bu surecte..iyi ilgili bir.doktor da baslarsan tedavine guzel sonuclar alacagina inaniyorum insallahh

CNM ÇOK DOKTORA GİTTİM YA EN SON BAHÇECİ FULYA TÜP BEBEK MERKEZİNDE ERBİL YAĞMUR.MEMNUNUM ŞİMDİLİK AMA BAKALM. DOKTORUM COK ÜMİTLENME ELIMDEN GELENI YAPICAM DEDİ AMA BİLMİYORUM. EN KOTU DONASYON YAPTIRICAM KIBRISTA ARTIK BAŞKA CAREM YOK.

ben bisey sormak istiyorum. bu ilaca basladim adet düzensizliği nedeniyle. hamilr kalmak istedigimi soyleyince doktor bunu verdi. bu ilaci kullanirken yumurtlama gunumu nasil bulabilirim

Selam arkadaslar bende bu ilaci 2.5 yildir kullanıyorum erken menepoz teshisi konuldu bundan once 2 ilac ve igne oldum regl olamadim bir tek bu ilacla beni regl olabiliyorum
1 sene icerisinde tek kutu beni 6-7 ay regli olmami sagladi suan 2. Senedeyim ve 4.kutu ilacimi kullanıyorum
Dr bana yilda 4 tane killanabilirsin ve senede 1 kez meme ultrasonu cektirmemi onerdi yan etkileri den biri meme kanser riskiymis

2.5 senede 15 kilo aldığımı da yazmak istiyorum hepimizin cabasi evlat sahibi olmak allah isteyen herkese nasip eder isallah :)

ben bisey sormak istiyorum. bu ilaca basladim adet düzensizliği nedeniyle. hamilr kalmak istedigimi soyleyince doktor bunu verdi. bu ilaci kullanirken yumurtlama gunumu nasil bulabilirim
Ilac bittiginde zaten yumurta olusmus oluyor kisiye gore degisir regl olma gunu
Ben bazen hemen bazen 3 gun sonra bazen 7 gun sonra oldugum oldu

arkadaslar herkese merhaba ben bu ılacı asagı yukarı 4 yıldır kullanıyorum kesınlıkle duzelmıyor bırsktıgınız zaman eskıye donuyorsunuz yan etkılerı evet malesef tuylenme yapıyor ama ne bıleyım ıcmek geek gıbı gelıyor bana
Allah herkese yardım etsın kucuk gıbı gorunse de buyuk bır problem aslında...

arkadaslar herkese merhaba ben bu ılacı asagı yukarı 4 yıldır kullanıyorum kesınlıkle duzelmıyor bırsktıgınız zaman eskıye donuyorsunuz yan etkılerı evet malesef tuylenme yapıyor ama ne bıleyım ıcmek geek gıbı gelıyor bana
Allah herkese yardım etsın kucuk gıbı gorunse de buyuk bır problem aslında...
Ben 2.5 yildir kullaniyorum en son ilac kullanim10 ay onceydi yani ben 10 ilac kullanmadan hasatalandim bunyeden bunyeye degisir ama ben de durum bu
gecen ayin 8 de hastalandim 42 gun gecti olamadım dun bir tek ilacla hastalandim

Arkadaslar merhaba. Herkes o kadar farkli seyler yazmis ki kafam cok karisti. Benim size bi sorum olacakti. Benm adetm surekli duzensizdir hep tarlusalla gelir. 5 ay once 2.5 aylik bebegimin kalbi durmasi sonucu kaybettim. Kurtajdan sonra 2 ay duzenli adet oldm fakat 3 aydr olmuyirm. Ozele doktoruma gttim. Yumurta tembelligi var bnde. Yumurta olusuyor fakat belli seviyede kaliyor. Doktorum tarlusal verdi adet olduktan sonra klomen kullan dedi. Tarlusal biteli 16 gun oldu adet olmadm . Doktorumu aradm cyclo ilaci soledi bunu kullan dedi. Netten arastiriom dogum kontrol hapi olarak da kullanilio adet duzenszligi icnde. Kafam cok karisti. Smdi eczaneye gidip alcam ilaci cocukta dusunuyoruz sudan cikmis baliga dondum resmen

Kizlar merhaba konu acilali cok olmus ama ben yine bir umut yazicam. Tup bebekle gebe kaldim malesef dis gebelikti. Biraz gec anladilar bebegi sol tupumle beraber aldilar. Gebeligim boyunca kahverengi lekelenme seklinde kanamam oldu ameliyattan sonrada adet gibi kanamam kesilmedi haftada bir sanki bastan adet oluyormusum gibi sancimda bitmedi dr uma gittigimde 3. Ayi bekle dedi. Artik ped kullanmaktan tahris oldum her yerinde sivilce cikinca dayanamadim baska bir dr a gittim. Bana hormonlarin rahmini toparlayamiyor cok incelmis dedi ustelik müdahalede ettikerinde enfeksiyonda kapmissin dedi antibiyotik agri kesici ve cyclo hormon ilacini verdi. Haliyle sizin gibi benimde kafam karisti. Herkes once beyaz drajeleri kullanmis prospektüste de oyle yaziyor tabletlerin arkasindada benim dr um kahverengiden basla dedigine neredeyse eminim aradım ulasamadim dr a. 2. Dozu bugun kullandim. Benim gectigim yollardan gecen ve bu ilaci kullanan varsa yada herhangi bir bilgisi olan varsa bana yazabilir mi lutfen.

ARKADASLAR DOKTOR TÜP BEBEĞE BAŞLAMADAN BU HAPI VERDİ BANA 21 GÜN KULLANDIM 5 GÜN GECTİ AMA HALEN ADET OLMADIM

ARKADASLAR DOKTOR TÜP BEBEĞE BAŞLAMADAN BU HAPI VERDİ BANA 21 GÜN KULLANDIM 5 GÜN GECTİ AMA HALEN ADET OLMADIM
Olursunuz mutlaka daha olgunlasip catlama seviyesine gelmemistir 9 gun vaktiniz var prospektüsü okursaniz orada yaziyor bende 7-9 gun sonra olma periyotlari yasamistim

X