CYCLO PROGYNOVA kullananlar YARDIM LÜTFENNN

Merhaba bu ilacı banada doktor kist için verdi ilk ay kullandım adet oldum ikinci kutuyu kullandım adet günün geçti test yaptım bebeğe bi etkisi oldum sizin

Merhaba şuan hangi aşamadasınız bilmiyorum fakat ben de dün itibari ile o ilaca başladım.10 gün sonra da beraberin de genotropin iğne ile beraber kullanıcam

Merhaba bende Haşimato tiroit hastayım ve 50 gün regl gecikmesinden sonra tarlusal ile kanamam oldu. çocuk istediğim için ve hormonlarımda sorun olduğundan doktor ilacı verdi ve bugün itibariyle kullanmaya başladım. Umarım hamile kalırım.

Merhaba bana da histereskopi sonrası verdi doktorum. Acaba kaç ay kullandınız? Bir de şunu merak ediyorum bu ilacı kullanıp bir hafta ara mı veriyoruz ? Adet olmak için yoksa devam mı ediyoruz? Doktoruma sormayı unuttum :/

Merhabalar banada dun verdi doktorum ilk defa adet düzensizliği nedeniyle verdigini soyledi. Gebeliğe engel degil dedi yarin baslayacagim 6 ay kullanacaksin 2 ay sonra tekrardan geleceksin dedi. Hamile kalanlar var gibi yorumlarda ama detayli bulamadım, dusunceleriniz nelerdir?

Bende 45 50 gunde bir oluyorum, adet düzensizliği icin bana da dun verdi doktorum, yarin baslayacagim,gebeligi kolaulastirir dedi. İlac ile ilgili durumunuz hakkında bilgi verir misiniz banada aceba

Merhaba ilac ile ilgili durumunuz nedir detayli bilgi verir misiniz banada dun verdi doktorum
Merhaba canım, ilacı bu ay yeniden kullandım. Benim kullanma sebebim adet düzensizliğinden değil.Aynı zamanda yumurta arttırıcı özelliğinden ötürü kullanıyorum.Tedavime virüs nedeni ile ara verilmişti bu ay yine başladık.

Gecmis olsun insallah Allah en yakin zamanda güzel haber verdirir bize gebeliğe engel bir ilaç değil, degil mi? Nedense burada çok yorum bulamadim bu ilac ile ilgili.

Peki yan etkileri nelerdi, kilo yaptı mi, kac gun sonra adet oldun, yumurtlama gordun mü , anlatır mısın biraz

Selamlar güzel dileklerin için çok teşekkürler bilmukabelebana tüp bebek tedavisinde doktorum verdi.Östrojen hormonunu artırıp yumurta oluşumunu desteklemek için. Gebeliğe engel olsa verir mi☺ Bazı yazılar görmüştüm (gebeliğe engel mi filan gibi) açıkcası neye dayanarak bunu yazan olmuş anlam veremedim. kilo konusuna gelirsek 2 yada 3 kilo aldım fakat beraberinde iğne ilaç kombini yaptım.Sadece onu içerek gözlem yapamadım.Adetim zaten düzenli vaktinde oluyor.Yani ilacın herhangi bir etkisi olmadı. Evet yumurta sayımda artış oldu fakat yine arı sütü bal polen cylo kombini yaptım.umarım sorularını cevaplayabilmişimdir

Merhaba bu ikinci ay ilk adette Tüp bebek transferim olacak.Hiçbir tan etkisi yok geçen ay gebelik olmadı ilacı bıraktıktan 3gün sonra adet oldum.şimdi bitti bekliyorum adetimi
Kimisi bu ilaci kullanirken yumurtlama olmadığını yazmis, ovulasyonla vs takip ettiniz mi ilacla yumurtlama oldu mu

Merhaba bu ikinci ay ilk adette Tüp bebek transferim olacak.Hiçbir tan etkisi yok geçen ay gebelik olmadı ilacı bıraktıktan 3gün sonra adet oldum.şimdi bitti bekliyorum adetimi
İnsallah bir an once güzel haberinizi alirsiniz Allah nasip eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…