Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

9. Takımın listesini ben saat 18:00 olmadan ekledim. Telaşlanmanıza gerek yok.

4. Takımın listesini de saat 18:03 te paylaştım. Ama saat 18:00 i geçtiği için kabul edilir mi bilmiyorum. Umarım sorun olmaz.

En doğru liste benim son listem lütfen bu saatten sonra kimse ekleme yapmasın listelere.

arkadaşlar kilo cetveli yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz?birde beni neden 14.takıma eklemediniz?

Bu hafta sonuc listeerini hazirlama sirasi 3.takimin..Gece ancak zaman bulup hazirlayacagim listeleri.Bilginiz olsun...

Çok tesekkur ederim ve herkesten ozur diliyoru cok cok.ben 8-17 calistigim icin listemizi takim arkaaslarimla beraber hazirliyoruz.diger arkaaslarimdanda calisanlar ve okuyanlar var bu cuma hepimiz icin yogun geçti. Ben telefondan girebiliyorum nete ve aksamuzeri yogun bi telefo trafigi yasadim isyeride birden yoğunlaştı listeyle ilgilenemedim.bildirimde bulunmayan iki arkadasimizi beklemistik bir sure.velhasili kelam olabilevek butun aksilikler oldu. Bu yuzden diger takimlardan ve puskuut arkadasimdan cok ozurdiliyorum.
listemiz kabul oursa seviniriz takim olarak kabul edilmezse uzuluruz ama yapiak bisey yok..ladyline atkadasim cok tesekkur ederim takim topigimizede ugramissin.

canım ellerine saglık ..ben bazı sorunlardan dolayı birkaç gündür giremiyordum ..gecikmeden dolayı kusurumuza bakmayın olurmu..şimdi fırsatım olduki malesef takımımızın hazin sonunu gördüm

Akrebim, takım bildirim listenizde 14. takıma transfer olduğunu yazmışsın..

Yönetim kadroları durumu hakkında açıklayıcı bilgi lütfen..

Akrebim, takım bildirim listenizde 14. takıma transfer olduğunu yazmışsın..

Yönetim kadroları durumu hakkında açıklayıcı bilgi lütfen..

Kadroda değişiklik yok, aynı canım..14. takım haftaya boş kalmasın diye mecbur kaldım..Yeni üyelerde ancak diğer hafta olabilecek listede ve ben tekrar takımıma dönücem zaten..

Liste hazir arkadaslar...
Kilo veren ve deceye giren takimlari tebrik ediyorum..
Ayrica 3 haftadir bireysel birinciligi kimseye kaptirmayan gamze arkadasimizi ayrica kutluyorum

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...arismasi-sonuc-listeleri-86.html#post32782737

Püsküütcügüm aklima bisey takildi..Bu hafta %30 un altinda kaldik ve ayni zamanda 3.olduk..Bu durumda nota aliyormuyuz,almiyormuyuz..
Hani ilk 3 e girdiginde siliniyor ya,bizimki baslamadan bitebiliyormu

Ellerine sağlık kaptancımm kilo veren tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum
Nota almasak ne hoş olur

Bana göre yanlış bir durum..Eğer %30 un altına düşen takım nota alır diye kural alınıyorsa, dereceyede girmemeli..
Kuralları alan biziz, uygulamakda yine bize düşer..

Son düzenleme:

(Albayım şu anda ivedi olarak mantıklı davranmam gerekiyor, kitaplarımı bi'süreliğine size emanet etsem..?)

Eveett...

Pegasuscum.. uçan atım.. kanatlı atım..

İlk üçe girmek, şu ana kadar alınmış olan notaları siler. Dolayısı ile üçüncü olduğunuz için geçmiş notalar silinir. Bu ilk kısmı.

Ortalamanız %0,30 altında ise notanızı alırsınız. Bu da ikinci kısım..

Nasıl ki; bir yanlışı çok insanın telaffuz ediyor olması o yanlışı doğru yapmaz ise.. sizin de %0,30 un altında kaldığınız halde ilk üçe giriyor olmanız, takımların genel başarısızlığını gösterir ve bu durumdan üzgünüm ki nemalanamazsınız..

(albayım, gönderin lütfen..)

Son düzenleme:
336. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU
KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...elerinin-paylasim-alani-985.html#post32779175
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL
312. etapta izne ayrılan üyeler diskalifiye olmuştur: Nagieymen / ukyo / dudujan / symrne / lepistesinyavrucugu / az_uz_
Üyeleriniz izinden döndüğünde veya yeni üye aldığınızda lütfen öncelikle Diskalifiye Listesi topiğini kontrol etmeyi alışkanlık haline getiriniz.

2. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 2. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

13. TAKIM :126:
ysfmir adlı üyemiz diskalifiye sonrası paylaşımda onay alınarak geri döndü.
Ancak üyemizi listeye dahil ederken, yeni üye olarak değil de izinden dönen üye kurallarını uygulamanız gerekirdi.
309. etapta 61,6 kiloyla izne ayrılmıştır.
Listenizi buna göre editleyerek ve eğer yeni listeniz genel sıralamaya etki ediyorsa sıralama listemizi de düzenlemeniz gerekmektedir, bilginize.

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 336. Etap birincisi; iki etaptır olduğu gibi, yine 2. Takımdan gamzeerdi arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaşmasını rica ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
6. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Son düzenleme:
Bana göre yanlış bir durum..Eğer %30 un altına düşen takım nota alır diye kural alınıyorsa, dereceyede girmemeli..
Kuralları alan biziz, uygulamakda yine bize düşer..
Senin gibi düsünmüyorum..
Ortalamasi %30 un altinda kalsa dahi aldigi derece derecedir..Demekki diger takimlar daha basarisiz olmuslar ki %30 un altinda kalan bir takim derece almis..Takim genel olarak basarisiz olabilir ama o takima derece vermezsek takim icinde kilo vermis olan arkadaslara haksizlik olacaktir...

Son düzenleme:

Anladim cnm..Tesekkür ederim
Bende öyle tahmin etmistimde,yinede sansimi deneyeyim dedim

Elbette cevabı akrep verecektir.. Ben onun yazdığı "dereceye girmemeli" sözünün, performans uygulaması için geçerli olduğunu düşündüm..

Yoksa.. eğer konu haftalık sıralama ise sana katılıyorum.. Bayram sonrası mıydı neydi galiba.. hemen hemen herkes - derece almıştı.. yine de sıralama yaptık..

Bırakalım bunu bi'kenara.. sonuçta - de aynı + gibi ters yönlerde olsalar dahi, kendi doğrultularında hareket eder ve büyükten küçüğe sıralanır..

Herkes - alsa da, kiminin - si kiminin - sini döver.. Yine birinci olur, yine sonuncu olur..

-0,05% > -0,12% > -0,23%

(albayım bunların sebebi o tahta boncuklar.. onlarla misket de oynayabileceğimi anladığımda iş işten geçmişti artık..)

Son düzenleme:
Püsküütcügüm takim arkadaslarimizdan humeyrasaglam hedefini 55 olarak degistirmek istiyor...
sana zahmet olmazsa degistirebilirmisin

Püsküüt' cüm öncelikle neden öyle hesapladığımın bir açıklamasını yapayım. Konuyla ilgili karar defterinde nasıl hesaplanacağına dair bir açıklama yok. Bu nedenle bende yarışmacı izne ayrıldığı tarihten itibaren aradan 6 aydan fazla bir zaman geçtiği için kendi isteğiyle ayrılan üye gibi işlem yapmak gerektiğini düşündüm. Konuya bu yönden bakarsak benim hesaplamam doğru. Bununla ilgili bir açıklamayı da karar defterine eklersek uygulamadaki eksiklik ortadan kalkacaktır.

Yeni listemizi aşağıda hesapladım. Takımlar arası sıralamayı değiştirmediği için sonuç listesinde değişiklik yapmıyorum. Teşekkür ederim

***13. TAKIM 336. ETAP ***

canan456 (64/63.9/0.1/%0.16)
buseb (53.9/53.6/0.3/%0.56)

evamaria (66.7/66.4/0.3/%0.45)
LAydLiNe (61.8/61.7/0.1/%0.16)
masumm (72.2/70.1/2.1/% 2.91)
Yeni üye Hedef : 60
mavera87 (65.7/64.7/1/%1.52)
mtrci (57.8/58.3/-0.5/%-0.87)
Geri dönmek üzere ayrıldı.
ysfmir (61.6/67.1/-0.20/%-0.32)
Diskalifiye olan üye geri döndü Hedef : 60

13.TAKIM ORTALAMASI: %0.57

Iyi akşamlar hanimlar bugün katilmak isteyenler topigine yazan bi arkadaşa 5. Takımın ihtiyaci var oraya gidebilirsin yazmistim simdi cevap yazmis takim dagilmis gibi görünüyo diye. Takimin toparlanmadi gerekiyor nasil olcak listeye 5. Takimda olmak sartiyla deneme suresini bizi takima cagirayimmi yada baska oneriniz varmi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…