Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

merhaba arkadaşlar oğlumun sağlık problemleri sebebiyle 5. takımdan izne ayrıldım gecen ptesiden beri hastanede yatıyoruz nete girme fırsatım olmamıştı bu akşam hemşirelerin pc sini kaçak göçek aldım ne olup bitmiş takımda diye maalesef takım dağılmış şimdi benim durumum ne olacak? püsküütüm açıkcası 5. takımın dağılması taraftarı hiç değildim takımda son dönemde hafif dağılmalar olmuştu ama bu şekilde de beklemiyordum takım kör topal devam etse kaptanlık da yapabilirdim ama benim için zamana ihtiyacım var öncelikle hastaneden çıkmamız gerekiyor ne zaman çıkacağımız belli değil neyse bir anda takımı kapanmış görünce şaşkınlıkla bunları yazdım tekrar nete bakma fırsatı sanırım eve çıkınca olur o zamana kadar hangi takıma gideceğimiz bhelli oluır mu?

Tatlım öncelikle geçmiş olsun. Umarım biran önce oğlun sağlığına kavuşur. Her şey bir anda gelişti sanırım çünkü bu cuma paylaşım alanında haberimiz oldu takımın dağılmasından. Şuan çok az takım kalmış durumda zaten. Döndüğün zaman eminim ki bir çaresine bakılır. Sen buraları çok dert etme. Bekliyoruz senide en kısa zamanda aramıza.

Tatlım öncelikle çok geçmiş olsun.. Dilerim en kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde atlatır oğlun hastalığını, hiç haberimiz olmadı..

Takım konusuna gelince senden farklı değiliz. Bizler de Cuma günü öğrendik kapanma kararını..

Sen güzelce atlat problemini geldiğinde konuşuruz.. Transfer için herkes kendi kararını alıyor/alacak diye düşünüyorum. Bildirim listesinden öyle anladım.. Ancak elbette ki sen kendini hazır hissedersen ve kaptan olursan gerek eski üyeler toparlanabilir gerekse yeni üyeler davet edilerek yürütülebilir..

Dediğim gibi.. sen dön, konuşalım..

geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin

5. takım için çok üzüldüm benim ilk başladığım takımdı
ve 5.takım çok özeldir aslında

nasılsın canım özlemişim buraları geri döndüm :)

püskütcüm nasılsın canım seni özlemişim kilonu koruduğuna eminim
darısı bize

Son düzenleme:

Çok geçmiş olsun canım.Rabbim acil şifalar versin..
Takım konusunu merak etme, daha öncede yazmıştım takımımın kapısı açık diye.
Sen önce evine dön hayırlısı ile takım kolay canım, 14. takıma bekliyorum seni..

Son düzenleme:
Sağ ol kadiscim.. Korumaya çalışmaya devam..

Dilerim sen de artık istediğin kiloya kavuşursun..

Kaptana ihtiyaç duyan bir sürü boş topiğimiz vak, haberin olsun..

(Kişiliği korumak için, bazen yaşamamak gerekiyor, albayım..)

bende bunu istiyorum artık yaza 65 olamk çok değil 10 kilo gitmesi gereken haftalık 500 gr vermek istediğim
yapacağım buna inanıyorum ama

püskütcüm durumlar sanırım diğer takımlarda sallantıda
ben her şekilde yardıma hazırım canım
5. takımın akibeti ne bilmiyorum ama
eski takımımı her zaman almaya hazırım

şimdi baktım 5. takıma
ben üstleneyim kaptanlık görevini büyük bir mutlulukla
kapanmasın takım
uygunmudur püskütüm
ben de daha motive olurum böylelikle
ayyy heyecanlandım şimdi

Son düzenleme:
nasılsın canım özlemişim buraları geri döndüm :)

püskütcüm nasılsın canım seni özlemişim kilonu koruduğuna eminim
darısı bize

Hoşgeldin Kadis' cim. Bizde seni özledik iyi oldu geldin

kadiscim sen kaptanlık yapmayı istiyorsan bizim için sadece güzel haber, olur bu durum..

5. takımın son bildirimi şöyleydi:
***5.Takım 335. Etap***.
*JUJU* ( 86,50 / ).Kendi isteği ile ayrıldı(motivasyon yetersizliği)
bsrmhmmt ( 70,50 / ).İzinli (istediği bir takıma geçene kadar)
coznur ( 92,20 / ).İzinli (istediği bir takıma geçene kadar)
ebyar ( 57,00 / ).Kendi isteği ile ayrıldı
erigim ( 62,60 / ).Kendi isteği ile ayrıldı
esrasi ( 66,70 /).İzinli (istediği bir takıma geçene kadar)
gejicash ( 64,80 / ).Kendi isteği ile ayrıldı
oluroylebazen ( 77,50 /.İzinli (istediği bir takıma geçene kadar)
tuğba-serdar ( 72,00 / 71,50 / 0,50 / % 0,69 ).Kendi isteği ile ayrıldı
wisper ( 74,00 / ).Kendi isteği ile ayrıldı

5.TAKIM ORTALAMASI ( 0,07 )

Dolayısı ile net bir transfer durumu yok.. eskiden izne ayrılan üyeler de var doğal olarak.. sen başlatırsan bir şey, üyelere de özel mesajla falan bildirirsen durumu, geri dönüşler olacaktır, diye düşünüyorum.. Yeni üye alımı da yaparsın bu arada..
Yani sen zaten deneyimlisin kaptanlık konusunda ne yapılacağını zaten biliyorsun..

Sanırım senin olmadığın dönemlerdeki tek yeni uygulamamız performans uygulaması.. Bunu biliyor musun, emin olamadım.. Verdiğin cevaba göre konuşuruz..

Hoş geldin tekrar..

arkadaşlar ilginize tek tek teşekkür ederim bugün evimize döndük çok yorgun olduğumuz için oğlum okula ben işe gitmedim kadis cim senin kaptanlık yapıp topralraman çok güzel olur bende elimden gelen yardımı yaparım canım bu arada merak eden olursa oğlumda hipoglisemi şüphesi ile hastaneye yatmıştık bir gece 40 ların altına düştü kan şekeri o yüzden 3 gün diye gittik 9 gün yattık sadece arada sıra olduğuna karar verdiler bu kadar gün içerisinde 1 kere rastlandı yediklerimize dikkat edeceğiz sağlıklı besleneceğiz çocuklar için evde olan abur cuburlara da son vereceğiz kendimi iyice toparlayınca bende takıma geri döneceğim benden haberler bu kadar

merhabalar .

.... oğluşuna geçmiş olsun toplight. açil şifalar dilerim .

....kadısim hoşgeldin . seni görmek güzell

tamam canım o zaman beni yazabilirisin 5. takıma kaptan olarak

geçmiş olsun tekrar abur cubur ne kadar zararlı tekrar görmüş olduk.
seni bekliyorum canım dinlen beraber yapalım bişeyler

merhabalar .

.... oğluşuna geçmiş olsun toplight. açil şifalar dilerim .

....kadısim hoşgeldin . seni görmek güzell

aaaa abencim nasılsın canım
takımlarda mısın
seni görmek de güzel.

Sagolasin kadisim ,iyi diyelim iyi olalım .
Yok canım takımlarda değilim,ama milattan beridir hep buralardayim bilirsin :).
Her zamanki gibi monti linkindeyim canım ,diyetde yapmasak dostluklarımız var .

Takım kaptanlığın hayırlı olsun .vakit olsa bende yardımcı olmak isterim . Ama hayat kısıtlıyor bazı seyleri iste .

Herkese çıtir olma yolunda basarılar .
Puskuutum mucuks.

saolasın canım bu kış yaza kadar bu olayı bitirmeyi planlıyorum 75 oldum hedef 65

Günaydın cuma yarışmalarının güzel ve çıtır hatunları

Eski yarışmacılarımdan ysfmir isimli üye özel ailevi sebeplerden dolayı izin süresini 6 ay aştığı için diskalifiye oldu. Yeniden yarışmaya katılabilmesi için hepinizden onay almam gerekiyor. Eğer onay verirseniz bu hafta listeye almak istiyorum. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum

Ben 2.takım ve 14. takım adına onay veriyorum canım, ysfmir armıza katılabilir

Cuma zayıflama Yarışmaları 336. Etap Sonuç Listeleri
( 15 - 22 Kasım )

**14. TAKIM 336. ETAP **

cglaa16 : (67,2/ / / ) 3. takıma transfer olmak istiyor
Ryeo : (59,9/ // %) İzinli
Ftm86 : (75,0/ / / % ) Paylaşım ve bildirimde bulunmadığından diskalifiye
pofuduk18 : (78,0/ / / % ) Paylaşım ve bildirimde bulunmadığndan diskalifiye

14. TAKIM ORTALAMASI : 0.0%

5. takım içinde uygundur

Günaydin..3.takim olarak onay veriyoruz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…