Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Nevreste o ne güzel bir kahvaltı sofrası öyle.Bir dürüm yiyip kendime geleyim bari.Annenler geliyormuş gözünaydın.

Efser'ciğim şanslı üye senmişsin.Çok tebrik ederim.Hediyelerini güle güle kullan canım.

Pilavlarda katılım rekoru kırılacakmış galiba.Ne güzel.Darısı diğerlerine inşallah.Sponsorlar da artarsa çok güzel olur.

Aus senin pilavını merakla bekliyorum.Sınavların da çok güzel geçsin.Son gün bir aksilik çıkmaz inşallah.

Olmaz olur mu
Canım 2 gün sonra yatılı misafirlerim gelecek hazırlık yapıyorumBen yolladım siz cevaplayın açarız konuyu
Ama yarışmacıların bir kısmı banlı

Canim yeni gördüm yolladigin sorulari, simdi sana geri gönderdim. Evet onu ben de fark ettim bir kismi banli. Umarim cabucak geri dönerler. :26:

Hediyem geldi cookplus el blender seti tekrar çok teşekkür ederim kiymeti benim için çok büyük gelir
gelmez blender setinmle yaptığım putink dolgulu kekim:56

küçük kızımın emeği çok
Ve mutlu son

Son düzenleme:
Canim yeni gördüm yolladigin sorulari, simdi sana geri gönderdim. Evet onu ben de fark ettim bir kismi banli. Umarim cabucak geri dönerler. :26:

Ben döndüm bile dün gece bitti cezam

Güle güle kullan efsercim bizede kekler yapasın artık
Maşallah kızınada allah bağışlasın

Kizin cok tatliymis!!
Bu yastan alistirman iyidir iyi.

Hediyen güle güle kullan canim!!! Ne kadar güzelmis! Rengine de bayildim, gayet de harika bir sonuc cikmis ortaya!!!!!
Mutlu günlerde kullan!!!!

Hanimim hos geldin!!!!
Bir daha sana ban yemeyi yasakliyorum.

Son düzenleme:
Hoş geldin ablaçığım geçmiş olsun
Nedemek ne zaman istersen ablaçığım çok teşekür ederim

Hoş buldum efsercm sağol
Düşğnmen bile yeter yemiş kadar oldum

Hanimim hos geldin!!!!
Bir daha sana ban yemeyi yasakliyorum.

Hoş buldum hayatım sağol
Engel olun bana artık puanım 40 oldu siyaseten ilk defa milli oldum
İsim vermeden ki mesajını çok beğendim

hanım abla suçun neydi ki bu kadar uzun kaldın bu sefer.
ne zaman baksam griydin..
seni görmek güzel...baksana taa buralara geldim.

efser hayırlı olsun hediyen.. kızına da maşallah :))) hanım ablacım seni kim böle sinirlendiriyor ya boşver relaks takıl biz artık hanım abla bip modunu kaçırışa rahatlatalım onu gevşesin bi kahve içsin dönüp gelsin kk ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…