Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
rekor kırıldı demi öncesini bilmiyorum sanırım pastaları geçmişiz.. bunun sebebi bence bu :KK17: biz millet olarak yemek yanın salata pilav mezesiz bırakmıyoruz yemeklerdeki en büyük yardımcımız pilav :KK49: menünün kurtarıcısı.. ee öle olunca katılımda çok oldu.. ama ne güzel tarifler çıktı valla alkışlıyorum :KK9::KK9::KK9:
Şuan aynı oldu 14-14 geçmek için 1 tarif gerekiyor:21:Oda olur inşaalllah:KK52:
Evet canım harika tarifler çıktı:KK9:Hepinizin ellerine ,emeğine sağlık:KK16:
Evet :KK52:liste Nevoşt'a:KK9:

Süprizleri bende bilmiyorum :26::KK9:

Umarım süprizler olur:KK56::KK9:

Bana en büyük süprizi hanım ablam yaptı :KK9:o da yarışmanın keyfini çıkaramadan bamlandı:KK5:

bombalar patlar diyosunuz :KK1::KK1::KK1: hımm son dakka tarifleri olur mutlaka :21:

Evet çok keyif aldım bu kategoriden :KK16:

Son düzenleme:
Kızlar ben çıktım Nevoş'un kahvaltı sofrası acıktırdı :KK56::KK9:görüşürüz :KK16:

hadi bakalım kesin çıkar bi kaç tarif daha..

Bana en büyük süprizi hanım ablam yaptı :KK9:o da yarışmanın keyfini çıkaramadan bamladı:KK5:

Evet çok keyif aldım bu kategoriden :KK16:

çok eğlenceli ve öğreticiydi gerçekten herkesin emeğine sağlık.. hanım abla geri dönmüş ,iyi süprizdi onunki :)))

Kızlar ben çıktım Nevoş'un kahvaltı sofrası acıktırdı :KK56::KK9:görüşürüz :KK16:

afiyet olsun ,hoşçakal:KK54:

Cümleten günaydınlar hamarat hatunlar :KK3: mapısa düşmese olacaktı :KK1: neyse dün gece bitti cezam,ama her gün takip ettim sizleri :KK4::KK4: ayrı kalmak ne kadar zormuş böyle..Keyfini bile çıkaramadan yok oldum bir anda :KK6::KK6:
Diğer tarifleride gördüm hepside harika gözüküyor :nazar::nazar:

hoş geldin ablacım tekrar:)) geçmiş olsun bişey olmaz döndün kıyasıya mücadeleyi kaçırmadın valla.. ne güzel yemekler çıkıyo ölee:nazar:

Hoş buldum sağol :KK19: b u sefer çok çekişmeli geçecek belli her tarif çok güzel çünkü..
Hepside hamarat hatunlar yani,tebrik ediyorum herkesi,ben bile neler öğreniyorum yemek konusunda

Kızlar kendi pilavımızın tanıtımını yapabiliyor muyuz?
:)

Diğer konulara linkler konulabiliyor mu?

Cümleten günaydınlar hamarat hatunlar :KK3: mapısa düşmese olacaktı :KK1: neyse dün gece bitti cezam,ama her gün takip ettim sizleri :KK4::KK4: ayrı kalmak ne kadar zormuş böyle..Keyfini bile çıkaramadan yok oldum bir anda :KK6::KK6:
Diğer tarifleride gördüm hepside harika gözüküyor :nazar::nazar:

Ablacım geçmiş olsun:KK19: Ben gördüm seni ara ara burda, ses verdim sana:KK52:

Canım link ekleyebilirsin ama kendin için oy istemek pek uygun olmuyor:KK34:

Canım kendi tariflerinin linkini ekleyince oy istemiş oluyorlar zaten otomatikmen:KK14:

Ablacım geçmiş olsun:KK19: Ben gördüm seni ara ara burda, ses verdim sana:KK52:

Canım kendi tariflerinin linkini ekleyince oy istemiş oluyorlar zaten otomatikmen:KK14:

Sağol hayatım :KK19::KK19: evet gördüm mesajını,bu sefer banlıyken beğeni yapılamadı,önceden bu oluyordu çünkü

Çok şükür ablacım:KK16:

Orası doğru sadece yarışma başlığını eklemeleri uygun olur:KK31:

Uzaktan hep takip ettim ama iç geçirerek varya :KK5:

X