Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Kizin cok tatliymis!! :KK16:
Bu yastan alistirman iyidir iyi. :KK1::KK1::KK1:

Hediyen güle güle kullan canim!!! Ne kadar güzelmis! Rengine de bayildim, gayet de harika bir sonuc cikmis ortaya!!!!!
Mutlu günlerde kullan!!!! :KK34::KK34::KK34::KK9::KK9::KK9:
Sağol canım çok teşekkür ederim bencede renği harika:KK16:eeee ağaç yaşken eğilir :KK9:
Hoş buldum efsercm sağol :KK19::KK19:
Düşğnmen bile yeter yemiş kadar oldum :KK48:

Hoş buldum hayatım sağol :KK16::KK16:
Engel olun bana artık puanım 40 oldu :KK30::KK30: siyaseten ilk defa milli oldum :KK1:
İsim vermeden ki mesajını çok beğendim :KK9:
Birtanem sana çay bile yaptım :KK16::KK56:
$image.jpg
Karşılıklı içelim :nazar::KK52:

hanım abla suçun neydi ki bu kadar uzun kaldın bu sefer.
ne zaman baksam griydin..
seni görmek güzel...:KK19:baksana taa buralara geldim.

Siyasi suçtan müdürüm F tipi mapısa tıktı beni :KK1: bu sefer uzun sürdü 5 gün filan yoktum :KK14::KK14:
Sağol hayatım her zmaan bekleriz seni burada :KK42: :KK19::KK19:

efser hayırlı olsun hediyen.. kızına da maşallah :))) hanım ablacım seni kim böle sinirlendiriyor ya boşver relaks takıl biz artık hanım abla bip modunu kaçırışa rahatlatalım onu gevşesin bi kahve içsin dönüp gelsin kk ya :KK9::KK9::KK9:

Arada oluyor böyle alıştım artık bende :KK1::KK1: tutun kolumdan çekip çıkarın oradan beni :KK4::KK4:

Sağol canım çok teşekkür ederim bencede renği harika:KK16:eeee ağaç yaşken eğilir :KK9:

Birtanem sana çay bile yaptım :KK16::KK56:
Eki Görüntüle 947148
Karşılıklı içelim :nazar::KK52:

Ellerine sağlık efserim sağoll çaya hayır demem biliyorsun :KK19:

Eki Görüntüle 946895 Eki Görüntüle 946901 Eki Görüntüle 946907

Hediyem geldi cookplus el blender seti :KK16:tekrar çok teşekkür ederim kiymeti benim için çok büyük :KK16:gelir
gelmez blender setinmle yaptığım putink dolgulu kekim:56
Eki Görüntüle 946956 Eki Görüntüle 946957
küçük kızımın emeği çok :KK16::emir_bebek:
Ve mutlu son :KK9:Eki Görüntüle 946964

Efsercim kızın çok şeker MaşaAllah:nazar::nazar:
Hediyeni güle güle kullan canım:KK16:

hanımlar herkese günaydın.. hazır pilav başlığındayız yarışma heyecanı devam ederken bi sorum olcak... yarın akşama iş yerimdeki patronlarımı yemeğe alcaz annem ve kardeşlerimde gelmişlerdi kalabalık olcaz yani 12 kişi falan .. yemek menüsü oluşturmak istiyorum. bugün iş çıkışı alıveriş yapcaz. bana akıl verin bunca insana ne çıkarılır bi menü hazırlayalım mı ???:26::26::26: yardımlarınızı bekliyorum fikirlerinizi.. ( ha bu arada bilrmisiniz bilmem bizim oralarda mumbar derler bağırsak içini etli bulgurlu doldurur pişiririz annemden onu istediler o olcak da yanına ne yapılır fikir istiyorum) :18::18::18:
$mmbar.jpg

Hediyem geldi cookplus el blender seti :KK16:tekrar çok teşekkür ederim kiymeti benim için çok büyük :KK16:gelir

güle güle kullan canım hediyeni..sağlıkla inşallah...çok tatlı kızınız...onun eli değince daha tatlı olmuştur pastanız.

hanımlar herkese günaydın.. hazır pilav başlığındayız yarışma heyecanı devam ederken bi sorum olcak... yarın akşama iş yerimdeki patronlarımı yemeğe alcaz annem ve kardeşlerimde gelmişlerdi kalabalık olcaz yani 12 kişi falan .. yemek menüsü oluşturmak istiyorum. bugün iş çıkışı alıveriş yapcaz. bana akıl verin bunca insana ne çıkarılır bi menü hazırlayalım mı ???:26::26::26: yardımlarınızı bekliyorum fikirlerinizi.. ( ha bu arada bilrmisiniz bilmem bizim oralarda mumbar derler bağırsak içini etli bulgurlu doldurur pişiririz annemden onu istediler o olcak da yanına ne yapılır fikir istiyorum) :18::18::18:
Eki Görüntüle 948080

Canım bizim buralarda mumbarın yanına pek bişey yapılmaz :KK1:direk o gelir sofraya
Ama sen misafir çağıracağın için farklı birşeyler istiyosun anladığım kadarıyla :KK56:
Mumbar zaten ağır bir yemek onun için yanına hafif şeyler yapmayı terçih et,tatlı sütlü olmasına dikkat et
Çorba,salata, zeytinyağlı sarma, bir iki meze tarzı bişey yaparsan çok güzel bir sofra olur :KK16::KK56:

Son düzenleme:

Maşallah kızın çok tatlı:))
Parmağa bak parmağa :)))))))))))
Kekin de çok güzel olmuş:) Ellerine sağlık:)

Canım bizim buralarda mumbarın yanına pek bişey yapılmaz :KK1:direk o gelir sofraya
Ama sen misafir çağıracağın için farklı birşeyler istiyosun anladığım kadarıyla :KK56:
Mumbar zaten ağır bir yemek onun için yanına hafif şeyler yapmayı terçih et,tatlı sütlü olmasına dikkat et
Çorba,salata, zeytinyağlı sarma, bir iki meze tarzı bişey yaparsan çok güzel bir sofra olur :KK16::KK56:

hımm :44::44::44: doğru ama patronlarımdan ikisi ilk defa yicekler... şöle düşündük eşimle, oldu da sevmedilerse napcasss :KK52::KK52::KK52: o yüzden sordum bi yemek yapsam mı diye güveç fln ? :18: evet bi tatlı olmalı zaten salata bi de zeytinyağlı sarma çok iyi fikir :KK28: annem güzel asma yaprağıda getirmiş :KK56: şimdi yemek yapsam mı yapmasam mı ablacım ? yiyemezlerse sarmaya mahkum etmez miyiz :KK1::KK1::KK1:

hımm :44::44::44: doğru ama patronlarımdan ikisi ilk defa yicekler... şöle düşündük eşimle, oldu da sevmedilerse napcasss :KK52::KK52::KK52: o yüzden sordum bi yemek yapsam mı diye güveç fln ? :18: evet bi tatlı olmalı zaten salata bi de zeytinyağlı sarma çok iyi fikir :KK28: annem güzel asma yaprağıda getirmiş :KK56: şimdi yemek yapsam mı yapmasam mı ablacım ? yiyemezlerse sarmaya mahkum etmez miyiz :KK1::KK1::KK1:
Canım ozaman sen yinede yemiyeceğini tahmin ettiğin kişilere sayınsınca ya porsonyonluk güveçlerden yap,yada normal tarzda güveçini ve pilavınla hazır bekle :KK9:geri kalan zaten zeytinyağlın mezelerin güzel bir sofra olur çobayıda unutmayalım :KK56:
$image.jpg
Bunun gibi

Son düzenleme:
Günaydınlar.:KK12:

Efser kızın çooooook tatlı.:KK16:Çok şanslısın kızın olduğu için:)Hediyelerini güzel günlerde kullan canım.:KK34:

Canım ozaman sen yinede yemiyeceğini tahmin ettiğin kişilere sayınsınca ya porsonyonluk güveçlerden yap,yada normal tarzda güveçini ve pilavınla hazır bekle :KK9:geri kalan zaten zeytinyağlın mezelerin güzel bir sofra olur çobayıda unutmayalım :KK56:
Eki Görüntüle 948144
Bunun gibi

aa evet çok iyi fikir :KK54: oy sağol sen yaa :KK54: ben bu porsiyonlukları yapayım birde pilav yaparım mis gibi pirinç pilavı etin suyuyla olur biter :21::21::21: teşekkürler bu sorunda çözüldü

X