Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Iki güzel tarifim var malzemelerimi ayarlayım inş. Bu sefer kaçırmadan katılmak istiyorum :))
Kaptanım madem büyük hissediyor hemen destek olayım
canim pazar son gün..cok merak ediyorum tariflerini..lezzetinden süphem yok,eminim harika olurlar

Rekor kesin kırılacak daha ötesi olur belki
Kızlar size çok eşlik edemiyorum yarın annemler gelecekler Hazırlık yapıyorum..3 yıldır gelmiyorlardı

Senin dediğin gibi 20 lere doğru gidecek herhalde nevoş

Canım gözün aydın, ne güzel bol bol hasret giderirsin anneciğinleKolay gelsin canım

herkese günaydın annem ve kardeşlerim dün bana geldiler düğünden beri hiç gelmemişlerdi evime çok mutluyummm sizinle paylaşmak istedim. benim mutfaktaki ustam annem tariflere bakındık '' ay ne güzel yemekler yapmışlar , beni de alın burayaaa '' diyor üye olmak istiyo ciddi ciddi bu arada evdeki herkes yemek yapan herkesin ellerine sağlık dedi ve başarılar diledi eklemeden edemicem

Iki güzel tarifim var malzemelerimi ayarlayım inş. Bu sefer kaçırmadan katılmak istiyorum :))
Kaptanım madem büyük hissediyor hemen destek olayım
Pazara kadar heycanla bekliyoruz tarifini canım

Günaydın canım
Annenden bizimde öğreneceklerimiz vardır mutlaka tabiki aramıza gelsin ve saklı kalan lezzetleri bizimle paylaşıp keyif alsın

Pazara kadar heycanla bekliyoruz tarifini canım

Günaydın canım
Annenden bizimde öğreneceklerimiz vardır mutlaka tabiki aramıza gelsin ve saklı kalan lezzetleri bizimle paylaşıp keyif alsın

bozdu kafayı efser annem :18::18: üyelik alcaz onada kadıncağız takılsın buralarda yemek falan çok seviyor ev hanımı hemde sıkılıyo evde kk nın ona da faydası olur mutlaka.. üye olduğunda tanıştırcam hepinizle zaten ilk dalcağı yer yemek bölümüdür eminim önümüzdeki kategoriyi soruyor ya anaaa :18::18::18:

Benden de günaydın mutfağın sultanlarına ( sabah programı sunan Seda Sayan gibi hissettim kendimi )

Sınav haftamdayım ve çok yoğunum , dün gece sabaha karşı iki saat uyudum sadece .

Söz verdim sözümü tutacağım nasipse , sanırım pazar günü son dakika olacak .Sınavlar bitip eve gelince gireceğim mutfağa .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…