Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
pilavlar harika görünüyor..röportajlari okurken bir yarismacinin sansli üye olmak istiyorum dedigini okudum..önce bi süre düsündüm,sanli üye derken ne demek istiyor diye..sonradan düstü jeton

gecen yarismada neden sansli üye secilmedi acaba..bizi begenmedilermi yoksa..nevosum bu konuda bir bilgin varmi..halbuki her yarista secilecek yaziyor ilk sayfada:44:

Benim de aklımdaydı şanslı üye konusu aslında ama, herhalde yanlış anladım diye düşündüm

Benim de aklımdaydı şanslı üye konusu aslında ama, herhalde yanlış anladım diye düşündüm
aslinda röportajda görene kadar aklimda yoktu..unutmustum..ama okuyunca bir düsündüm bende..acaba sponsor hediyeyi vermekten vazmigecti..
biz anlamayiz,kazenden isteriz

Pardon yazmayı atladım mı ? Son yarışmanın şanslı üyesi "Efser" idi. Bu bekleniyordu belki ama bu yarışmanın şanslı kişisi çok çok süpriz olacak.... Bekleyin görün ....

Bu arada bu yarışma tutarsa bunun devamı gelecek bu CookPlus ile son yaptığımız yarışma bakarsınız bu ay sonunda başka gelişmeler oluverir...

biliyorsunuz Kazen hep ters köşe yapar

Demekki bu yarismanin sanli üyesini simdiden sectiniz..E biz hic katilmayalim o zaman yarisa

Cok sevindim efser icin..
Efsercigim tebrik ederim..güle güle kullan hediyelerini

Son düzenleme:

Bu yarışmada şanlı üye seçilecek hala katılmayı düşünmüyor musun

Demekki bu yarismanin sanli üyesini simdiden sectiniz..E biz hic katilmayalim o zaman yarisa

Cok sevindim efser icin..
Efsercigim tebrik ederim..güle güle kullan hediyelerini

Ben de jübilemi yapıcam bu kategoriyle, izleyici konumuna geçicem

Efser'i listemden çıkardımAma Aus yapacak bekliyoruz
Birde hamsili pilav yapacak arkadaşım var şuan banlı umarım vazgeçmemiştir

efser ciktimi yaristan

aus eksin yapiyor galiba,assolist misali en son verecek tarifi heralde

Bu yarışmada şanlı üye seçilecek hala katılmayı düşünmüyor musun
canimsin yazilanlardan anladigim kadariyla,sansli üye secilmiste yarismanin bitmesi bekleniyor..e bu durumda katilmasamda olur..ha 1.lik icin katil dersende o kadar güzel pilavlar yapilmiski,gözüm yemiyor galiba
Ben de jübilemi yapıcam bu kategoriyle, izleyici konumuna geçicem
vuslatcigim bence yapma..ayri bir hava veriyorsun yarismalara ve ben cok seviyorum seni..hem zaman buldukca katilmanida cok isterim

Tekrar teşekkür ederim

CanımsınBen de çok seviyorum seni ve hepinizi

Canım açıkçası, her katıldığım da kendimi zabtedemeyip çok masraf yapıyorum

Sonra bütçe de açık oluyorYarışmanın devamı uzun süre olursa ilerleyen zamanlar da İnşaAllah canım

Tabi sohbet için her daim bura da olucam yine

San ki sefere çıkar gibi yazdım

Efser'i tebrik ediyor, darısı başıma diyorum:)

Şanslı üye olmayı çok istiyorum.
Hamile gacılara öncelik yok mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…