Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
bozdu kafayı efser annem :18::18: :KK37: üyelik alcaz onada kadıncağız takılsın buralarda yemek falan çok seviyor ev hanımı hemde sıkılıyo evde kk nın ona da faydası olur mutlaka.. üye olduğunda tanıştırcam hepinizle zaten ilk dalcağı yer yemek bölümüdür eminim önümüzdeki kategoriyi soruyor ya :KK1::KK1::KK1: anaaa :18::18::18:

Bizim mutfak sayfasına da yönlendir anneni :KK34:

Hem laflarız hem tarifleşiriz :KK1:

tabiki seve seve .. ay kendime azılı bi rakip sokuyorum kk ya :)))) bu arada sınavlarında başarılar canım, güzel geçer inşallah :KK54:

Çok teşekkürler .

Umarım geçer :KK31:

Yalnız annen 3 güne kalmaz yemekleri bırakıp Bdv ye dalarsa görürsün :KK1:

herkese günaydın :KK54::KK54::KK54: annem ve kardeşlerim dün bana geldiler düğünden beri hiç gelmemişlerdi evime çok mutluyummm sizinle paylaşmak istedim. benim mutfaktaki ustam annem :KK17: tariflere bakındık '' ay ne güzel yemekler yapmışlar , beni de alın burayaaa '' diyor üye olmak istiyo ciddi ciddi :KK9::KK9::KK9: bu arada evdeki herkes yemek yapan herkesin ellerine sağlık dedi ve başarılar diledi eklemeden edemicem :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Günaydın canım :KK3:
Gözünaydın Annene selamlar:KK3:
Benden de günaydın mutfağın sultanlarına ( sabah programı sunan Seda Sayan gibi hissettim kendimi :KK52: )

Sınav haftamdayım ve çok yoğunum , dün gece sabaha karşı iki saat uyudum sadece .

Söz verdim sözümü tutacağım nasipse , sanırım pazar günü son dakika olacak .Sınavlar bitip eve gelince gireceğim mutfağa .

Canım Allah kolaylık versin:KK19:Kendini zorlama hayırlısı olsun nasip olursa katılırsın:KK56::KK19:

bozdu kafayı efser annem :18::18: :KK37: üyelik alcaz onada kadıncağız takılsın buralarda yemek falan çok seviyor ev hanımı hemde sıkılıyo evde kk nın ona da faydası olur mutlaka.. üye olduğunda tanıştırcam hepinizle zaten ilk dalcağı yer yemek bölümüdür eminim önümüzdeki kategoriyi soruyor ya :KK1::KK1::KK1: anaaa :18::18::18:
Bekliyoruz anneni canım çok keyif alırız :KK19:bence çok faydalı bir piatformda En Büyük KKyer alması onada keyif verecek:KK52:

Benden de günaydın mutfağın sultanlarına ( sabah programı sunan Seda Sayan gibi hissettim kendimi :KK52: )

Sınav haftamdayım ve çok yoğunum , dün gece sabaha karşı iki saat uyudum sadece .

Söz verdim sözümü tutacağım nasipse , sanırım pazar günü son dakika olacak .Sınavlar bitip eve gelince gireceğim mutfağa .
Canım günaydın :KK19:sabah şekerim :KK52:

Hayırlısı olsun umarın sınavlarından iyi bir sonuç alırsın :KK16:

Senin tarifini büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum. Kolay gelsin :KK16::KK56:

Günaydın:KK16:
kahvalti05_misafirler_icin_kahvalti.jpg
:KK56::KK56::KK56:

Günaydın canım :KK3:
Gözünaydın Annene selamlar:KK3:

aleykümselam.. :KK3: teşekkür ederim nevreste :KK54: çok iyi geldi bana iş peşinde öyle koşuşturuyordum ki kendime bile vakit ayıramıyordum yaptığım son etkinlik pilav yarışmasıydı düşün ( o da çok iyi olduuu oohhh , gerçekten biraz toparlanmamı sağladı benim , bu tempoda kendime değer verip yaptığım en güzel şans oldu ) annem kardeşlerim bana ilaç gibi gelcekler.. yalnız çalışıyorum akşamdan akşama eve gitcem ona üzülüyorum.. :KK50: napsam bilemedim

aleykümselam.. :KK3: teşekkür ederim nevreste :KK54: çok iyi geldi bana iş peşinde öyle koşuşturuyordum ki kendime bile vakit ayıramıyordum yaptığım son etkinlik pilav yarışmasıydı düşün ( o da çok iyi olduuu oohhh , gerçekten biraz toparlanmamı sağladı benim , bu tempoda kendime değer verip yaptığım en güzel şans oldu ) annem kardeşlerim bana ilaç gibi gelcekler.. yalnız çalışıyorum akşamdan akşama eve gitcem ona üzülüyorum.. :KK50: napsam bilemedim

Senin adına sevindim canım:KK19:Tabi ilaç gibi gelir:KK19:Benim annemde bugün geliyor inşaallah:21:
Hayırlısı olsun canım:KK19:Eve gidersin annen misss gibi yemekleri yapmış:KK56::21:

2 tarif daha olabilir:KK56::KK31:Süprizler hariç:21:

rekor kırıldı demi öncesini bilmiyorum sanırım pastaları geçmişiz.. bunun sebebi bence bu :KK17: biz millet olarak yemek yanın salata pilav mezesiz bırakmıyoruz yemeklerdeki en büyük yardımcımız pilav :KK49: menünün kurtarıcısı.. ee öle olunca katılımda çok oldu.. ama ne güzel tarifler çıktı valla alkışlıyorum :KK9::KK9::KK9:

X