çok zor durumdayım

belki kadın uyarmıstr oglu dinlemiyordur mantık arıyorum yatak rahat diye ama yapılan densizlik. direk kardedine senmi yatıyorsun yatma de . esinede yatak esyslar yer degistiriyo acaba annem burdamı yatıyo de . cıtlat oglan düzeltmesse tüm aile oldugu yerde konus

benim kardesimde sıkar kendisinin bitmesin diye ama yengemle abinin yatagına yatmaz .

direk o mu yatıyor de bakalım ne diyecek birdaha yatacakmı

Cocuguna bakmadigi taktirde para falan vermek zorunda degilsiniz. Kayinvalideniz cok yasli degilse eger calisacak, ha yok derseniz eger yasli calisamaz o zaman da kayniniz calisacak. Oyle hazir para falan yemeyecek beyefendi. Ne demek ya sizin yataginizda yatmasi! Bu nasil igrenc bir rezilliktir. Evde kanepe mi yok ya. Birinin yatagina habersiz yatmaktansa yerde yatarim daha iyi. Ay bi de erkek ya kiz olsa bi nebze, cok igrenc. Allah kolaylik versin ne diyim :/

merhaba ben nişanlımla bu ayın 5 ınde ılıskıye gırdık yanı ıcıme bslma gerı cekldı snra tkrr yaptı bosalmadan oncede prezervatif taktı ama dün adet günüm olmasına rağmen olmadım acaba hamılemıyımdır?

Kayinvalidenin bu kadar iyi vr anlayışlı olması cok iyi ve ben sadece bundan sebep bu gemiyi bi sekilde yuruturdum.dusun ki esinin annesi bir yanda esi olmayan(dul kelimesini kullanmak istemiyorum) bir kadin diğer yandan yetim bir çocuk.
Ben cok üzüldüm .gozumde su canlandı .cok muhtac kendi hallerinde oglu ve gelinine yaranmak icin caba sarfeden,elinden geldigince onlara tutunmak isteyen bir kadın .
Ha kayninin yaptığı hic hos birsey degil.
Çözümsüz mü değil .
Ben olsam maddiyattan isinamayan insanlarin yakıt masrafını karsilarim.
Durumunuzda musaitse tabi.
Bunun dışında da kv ye de ki "anne ben yatagimi uzun zamandir biraktigim gibi bulamiyorum.sakın yanlış anlama.ben bu konuda cok hassasim.size ozgu degil.kendi ailem bile gelse odama cok acil birsey olmadikca girmesine müsade etmiyorum.buna dikkat edersen sevinirim.X(kaynin) genç cocuk ona soylemeye bende utanirim,o da soylediklerimden cekinir,sen annesisin uygun bir dille ona da soylersin olur mu?"
Böyle iyi bir kadını kırmadan cozmeye çalış .dedigim gibi çözümü olmayan bir durum degil,öyle arkadaslarinin gazina falanda gelme yok bosanmaya kadar git vs .
Evet hic hos bir durum degil ama halledebilirsiniz bence

önemliolan tekşey bebeğin iyi bakılması,iyi baksıniyiyedirsiniyiilgilensinler de gerisi teferruat

yatk odanı kitle git aynen. niye kitledin derse ya anne aceleyle toplamadım dağınık gözükmesin dersin. ertesi günde sorarsa geçiştirirsin bi kaç gün sonra ztn yatak odanın kapısına ugramazlar bile..

ama aynı olayı ben yaşasam direk söylerim huyum kurusun. Kim küserse küssün alınırsa alınsın. Hayat benim hayatım.

Boşanacak Bi durum yok ortada arkadaşların da amma sağ duyulular yani pes !

Yatak odanı kilitleyebilirsin özelin sonuçta senin yada kv yatak odana girilmesini istemediğini söyleyebilirsin sonuçta yatakta yatması ne demek ya
Yada akşam işten gelince bir kaç gün nevresim değiştir görsünler belki anlarlar senin rahatsız olduğunu

Odanizi bi kere kilitleyip gidin saf degilse kayniniz anlar diger gun acik birakin eger hala anlamamissa acik acik odamiza girmeni istemiyorum deyin baska turlu cozulecek bir sey degil

Evet bence de yatak odanızın kapısını kilitleyin olsun bitsin.

keşke görmez olaydımdan sonra yatağa birini atmış olduğunu düşünürken battaniyeyi çekmiş uyumuş ,nevar bunda,ahlak dışı birşey göremedim de çok rahatsızsam kitlerim kapıyı ,bir bu yüzden boşanmak çok mantıksız,boşanın bu yüzden diyen kişiler hiçde iyiliğinize bir laf etmemiş bence ,

Hic lafi dolandirmadan kaynin ve kayinvalidenin oldugu yerde Demir bir daha bizim yataginizda yatma lutfen de.
Nerden cikti kem kum falan yaparsa da ben farkindayim ve bundan hoslanmiyorum de olsub bitsin.
Sen kararli bir tonda soylersen emin ol açık verecek itiraz edemeyecektir.
Esin bu ortamda olmak zorunda degil, sen dogrudan onlara soyle.

Insanin kayniyla ayni yatagi ayni yastigi yorgani kullaniyor olmasi yeterince igrenc degil mi sizce de?ben çok tiksindim açıkçası.
Bosanma kisminda haklisiniz orasi gereksiz bir tepki.

''iş yerinde 2 arkadasım biliyor ikiside boşanırsanız boşanın bu sebepten yak gemileri diyor..''

onlar nasıl arkadaş ya öyle, bu sebepten evlilik bitirmek saçmanın ötesi, öyle bişey yaparsanız eşiniz eve geç gelse falan yaglı urganı hazırlayıp asmanız lazım.

evet mideniz almıyor olabilir, çok zor durum degil ama hassasiyetler kişiden kişiye degişebilir,

eşinize kamera koydum kardeşin böyle yapıyor derseniz aynen düşünceniz gibi aileme güvenmiyormusun o zaman cocugumuza bakmasınlar der çıkar işin içinden, zararınıza olur

kv nize sorular yöneltin ''anne cocuga benim yatakta birşey mi yediriyorsun yatakta bazen lekeler oluyo veya bu odayı akşamdan akşama kullanıyoruz ama nasıl bukadar kirleniyor'' falan diye, yani rahatsızlık ifade eden cümleler, kv anlayışlı ve iyi bir insan oldugunu söylüyorsunuz ve bu sorularınızdan bence rahatsızlıgınızı anlar diye tahmin ediyorum

Insanin kayniyla ayni yatagi ayni yastigi yorgani kullaniyor olmasi yeterince igrenc degil mi sizce de?ben çok tiksindim açıkçası.
Bosanma kisminda haklisiniz orasi gereksiz bir tepki.
ben olaya ahlak dışı şeyler yapmışta bu noktaya gelmiş olarak baktım ,hijyen açısından aklıma gelmedi ,yani göz görmeyince gönül katlanıyor derler ya dışarda pis ellerle hazırlanan yemekleri götürürken hiç sorun yokken biri pisliğini kanıtlayan foto çekse bir daha gitmezsin ,evet mantıklı kilitlemekte lazım

Yani ben esimin yastiginda bile yatmam o yuzden dogrudan hijyen geldi aklima cok tiksindim. Kayin ne ya bögg

canim bence bu yetismeyle ilgili cocugun orasinin mahrem oldugundan haberi yok.ben de okurken gelip baska seyler icin odanizi karustiriyor felan zannettim. anne babasini yataginda da yatmistir o ve yatak odasi denilince herkesin gidip yatacagi bir yer diye dusunuyordur onundisinda kv ike konusarak halledebilirsin hatta ona ayri bir yatak almayi oner kotu olma her sey cok iyi anlatiyorsun halledebilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…