çok zor durumdayım

yani aslında yatak odasını kitlemeyi düşündüm ama oğlum bazen sabah işe giderken uyuyor oluyor birde durduk yere noluyor diye eşim tepki gösterebilir..

annesi ile de aramzıda bir sıkıntı olamdıgını ve gerçekten bize çok yardımcı oldugunu bildiğinden kötü bir tepki verebilir.

acele davranıp yanlş hareket etmek istemiyorum

evet kadın da aslında izin vermemeli ama ne bileyim o da naif birine benziyor. sen bence kadını her gün didikle bu yatak neden değişik. toplamayın. yatak konusunda hassasım. bilmemne vs. sürekli söyleyin. saç buldum vs deyin.

Bana da benzer bir şey lazım da.
Çerçeve resim çerçevesi mi? Çok ince değil mi? Sizin kamera ne şeklinde?

atabilirim istersen internetten aldım.
işimi görüyor benim. arkası çıkık biraz çerçevenin yani annem silmek için kaldırsa falan kesin farkeder arkadan küöük adaptör kısmı çıkıyor çünkü.

Eşinizle konuşmaktan başka çare kalmıyor o vakit ben bıraktığım gibi bulamıyorum düzeltilmiş yatağı annen neden topluyor ki diye belirtebilirsiniz.

zaten bişey diyim mi size...

içimi sıkan şeyin büyük kısmı da kayınvalidemin nasıl buna müsade ettiği..
bi kaç kez hissettiğimi belli ettiğim halde hala buna devam etmesi.

çünkü ben onun için elimden geleni yapıyorum.. he o da müthiş bir emek veriyor oğluma da bize de ama yine de rahatsız oldugumu bildiği halde böyle bişey yapması çok canımı sıkıyor.

çözüm basit.

yatak odanızı kitleyin. sorarsa böcek çıktı bizim odamıza getirmeyin bebeği diyin.

artık kardeşi siz yokken salonda yatar uyur. ona bu kadar sinir olmazsınız sanırım.

anlaşılan maddi durum olarak kar etmek için sizin evi kullanıyorlar. ne bileyim bir şey diyemedim. üniversite zamanı yaklaştıysa biraz sabredin belki başka yerde okur..

açıkçası ben de yatağım konusunda çok hassasım. haklısınız ama fevri olmayın. sadece sınırlarınızı çizin.

yani bugüne kadar yedikleri içtikleri helal olsun az bile yapıyorum diye geçiriyordum içimden ama maalesef içim kararmaya ve yedikleri bile batmaya başladı.

çünkü kendimi kullanılıyormus gibi hissediyorum. üniversite okuyor zaten bu şehirde.. gitmez yani..

Yani bu demek oluyor ki o yatakta gece de siz yatiyorsunuz.
Sabaha kadar tenin degiyor, nefes aliyorsun yastikta yorganda.
Gercekten uyarmalik bir durum. Abisi kizarsa da kizsin.
Yetim yetim de demeyin ne olur anasin, abisi basinda. Cocuk kücük degil kocaman olmus. Uyarmak kadar normal birsey yok.
Esinize süphelendim kamera koydum süphem dogru cikti, sen uyarirmisin de iste. Olan biten bu.
Kavga gürültüye gerek yok.

Ben de kaynın yatakta absürt birşey yaptı sandım. Evden çıkarken yatak odanı kilitle bir kaç gün. heralde anladığını anlarlar bir daha yapmazlar diye düşünüyorum.

toplar :) bazen geldiğimde çamaşırları yerine yerleştirmiş oluyor sabah çıkarken gömlek vs bıraksam yatak üstünde yerine asmış oluyor..

aslında bunlar hiç sorun olmuyordu kime söylesem ay ne şanslısın kadın sana hiç iş bırakmıyor diyordu ama şimdi anlıyorum ki bunlar iyi bişi değilmiş keşke bu kadarına müsade etmeseydim..

Zor durumluk bir durumunuz yok
Kaynınız yattığı saatte işten izin alıp bir bahaneyle eve gidip kaynınızı olay mahalinde görüp uyarabilirsiniz
İş arkadaşlarınızında gazına gelmeyin.

şuan en mantıklı ve yapılabilecek şey bu sanırım..
eve de anahtarla habersiz baskın yapar gibi girmekte hiç hoş olmayacak kayınvalidemi gücendirmek hiç istemiyorum ama başka şansım yok gibi.

bilemedim ya çok sıkıntılı bi durum. anlayışlı olacağını bilsek asında direkt kamera olayı söylenmeli ama o da ters teper. bence dediğim gibi ısrarla bu konu üzerinde durmak daha mantıklı. yani konuşmak didiklemek vs.

şuan en mantıklı ve yapılabilecek şey bu sanırım..
eve de anahtarla habersiz baskın yapar gibi girmekte hiç hoş olmayacak kayınvalidemi gücendirmek hiç istemiyorum ama başka şansım yok gibi.
Kendi evinize de anahtarla girebilin artık canım o kadar da değil. acil cişiniz gelmiş dayanamamış anahtara saldırmışsınız mesela asjjdje

Ben de kaynın yatakta absürt birşey yaptı sandım. Evden çıkarken yatak odanı kilitle bir kaç gün. heralde anladığını anlarlar bir daha yapmazlar diye düşünüyorum.

yani kaç yaşında çocuk yapmayacağını nereden bilebilirim ki güvenim kırıldı

adım gibi eminim eşim çok büyük olay çıkartır hem kardeşine çok kızar hatta döver red eder hemde bana kızar nasıl böyle bişey yapabilirisin diye..
şüphelendim dogru çıktı desem bile şüphe olarak kalsaydı bu kadar didiklemenin alemi ne der.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…