çok zor durumdayım

Is arkadaslarinizin gazina gelip de bu isi bosanmaya götürecek bi durum yok ortada. Kamera koydugunu esine de kesinlikle söyleme bence hakliyken cok fena haksiz olursun.

En iyisi tavsiye edildigi gibi, o saatlerde eve gidip "yakalamak" yada direkt kaynina yengecim sen bizim yatakda mi yattin? Sanki farkli bi koku vardi demek olabilir.

ben hoşlanmam mesela çamaşırlarıma başkasının dokunmasından ondan bilemedim. beni bilen de bunu bilir.

o zaman bence, madem kayınvalide anlayışlı bir kadın, direkt karşınıza alın, annecim ben yatağımda başkasının yatmasından hoşlanmıyorum, lütfen eşimin kardeşinin yatmasına izin vermeyin, cildimde sivilce çıkıyor falan diyin. atın bir şey. mantar oldu diyin o kadar da bilemez ya. salonda otursun yatsın isterse, orada yastık falan var falan diyin. ama kamera koyduğunuzu asla söylemeyin ne eşinize ne onlara.

annesi de muhtemelen "yok kızım yatmıyor" falan der ama bi daha müsaade etmez diye düşünüyorum. bebek yatak odanızda uyumadığı zamanlarda da kapıyı kitlemeyi alışkanlık edin. anlarlar artık canım.

bence eşinize söylemeye bile gerek yok kv ile konuşarak halledersiniz bu işi kapıyı da üstüne genelde kitlemeye başlarsanız anlarlar.

Yada kayniniza degilde kayinvalidenize, anne sanirim bizim yatakda yatiyorsun, ben farkli bi koku aliyorum, lütfen baska bi yerde yat, oglunda cok rahatsiz oldu demen de uygun olabilir

ben olsam yatak odamı kitler öyle çıkarım, çok rahatsız oluyorum sanki özelim açıkta gibi hissediyorum der kitlerim kapıyı, kimse de alınıp gücenmesin.

Boyle biseyi gorsem hic evirip cevirmem direk soylerim, biriniz yatagimda yatiyorsunuz farkindayim, bidaha yatmayin diye.
Ama madem soyleyemiyorsunuz sucustu yapın.

Bence ise giderken yatak odanin kapisini kilitle.kv sorarsa niye kiliedin diye dersin biraz daginik fln kimsenin gormesini istemiyorum yatak odamin fln dersin.

Açık ve net kapını kitle ise git kafan rahat ohh miss

Yatak odasına anahtar yaptırın, sabahda kitleyip çıkın, ben yatak odası için hassasım deyin, bence bu konuda da taviz vermeyin, kimseye de bişey açıklamak zorunda değilsiniz

Ise boyle birsey icin kucuk evladin oldugu halde bosan yak gemileri diyen is arkadaslarinla arana mesafe koyarak ve artik sorunlarini anlatmayarak basla.

Baska uyeleri bilmem ama hirsizlik falan mi diye okudum ne biliyim o oda daha sicak yatak rahat oldugu icin yada benimde boyle evim yatagim cocugum olsun diye heves edip belki mutlu hissediyordur kendini yada akil edememistir uygunuyla kendisine soyleyin isterseniz es anne karistirmadan
X yengem sana gelince bebegin odasindaki kanepeyi hazirlayayim yatak gibi dursun orda yat dinlen yorgunda olursun diyin anlar yatmaz artik sanirim okul sonrasi size geliyor

Anlayamadığım neden erkek kardeşide gelip sizin evde yaşıyor? Kendi evi odası yokmu ne ayıp! Keşke annesine biraksaydinizda bunları yasamasaydiniz.. kamera olayını sakin kkmseye açmayın anlatmayın yoksa hakliyken haksız durumuna düşersiniz.. Kamerayida ortadan kaldırın yokedin.. Kardesi ile yalnızken yatağımda yatmamasini bundan rahatsız olduğunu açıkça belirtin.. arkadaşlarinizin da gazina gelmeyin

Kaynindan ziyade esinle büyük sorunun var desene.
Kolay gelsin valla, ugrasmak zor olur öyle aniden parlayan kizan adamla.

Biraz abarti degilmi napiyorsunuz akil edememis yataginizda yatmis birde parfum sikmis evinize kiz mi atmis,gizliden paranizimi almis,esyaniza yada evladiniza zarar mi vermis
hem yetim hem cok imkan sahibi insanlar degiller anladigim kv de arsiz bir kadin degil yapilanin altinda kalmak istemiyor elinden geldigince yardimci olmaya calisiyor anlattiginizca.Sakin o art niyetle yapmadigi birseyden kirilir incinir gonul koyar vicdaninizin rahatsizligi yataginizdan buyuk olur

Bak canim camerayi soylemeden once direk esinin kardesini uyaracaksin. Yatak odamda yattigini biliyorum diye uyar. Ve camerayi kapama tekrar izle ayni devam ediyir mu ediyorsa da kesinlikle kaynanana ve esine diceksin. Saklama hicbir seyi ya

Ayrica nolmus yatsin diyen bayanlara da cok sasirdim. Koskaca bir erkek .kaynin gelip baska oda varken abisi ve yengesinin odasina giricek ,yataginda yatacak, kokusu sinecek, ustu basi temiz mi filan, sonucta universiteye giden essek kadar adam yatakta bir seyler se yapabilir sonra da eee nolmus yatsin dicekler. Akil var mantik var yatak odasi mahremdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…