Çok uzun bir hikaye, kimseye anlatamadım .

Benim de böyle bir sevgilim olmuştu ya. Hiç bir şey demeden ayrılmıştı. Arkasından baya arabesk takılmıştım. Aradan aylar geçip kendi hayatıma tekrar döndüğüm anlarda yırtık dondan fırlar gibi kendini hatırlatırdı mesajlar atardı kfklkskl
İlk yaptığında heyecanlanmıştım sonra taktiğini çözünce hiç oralı olmadım.

Yani klasik erkek taktikleri bunlar.

Rüyada bazen görülür ama bir şey hissedilmez ya.
Boşluktasın bence.

bazı insanlar diğerlerine göre daha takıntılı oluyorlar ama.
bahsettiğim olayın üstünden yaklasık 20 ay geçti. (düğünlerinden yani)
eğer başka kötü olay yaşamasam belki hala bakıyordum

Dışarıdan öyle göründüğüne bakma nişanlısına çok mutluyum hissiyatı veriyordur çocuk değil kocaman adam sonuçta zorla evlendirecek halleri yoktur diye düşünüyorum

32 yaşındayım

Yorumunuz ve fikriniz için teşekkür ederim ama ben su anlamda manifest dedim yani belki manifest kelimesini bile duymamıştır ama düşüncesinde birşey canlandırdığı zaman bile bazen bunu hayal etmiş oluyorsunuz istemiş oluyorsunuz buda bir manifesttir benim demek istediğim bir durum olmuştur bir an yaşamıştır aklına geçmişte yaşamıs oldugumuz bir an gelmiştir hatırlamıştır anlamında söyledim tabideki cogu erkek oturupda beni düşünsün bana mesaj atsın vs die oturup düşünmez

Zaten en badta
Zaten en baştan belliymiş böyle olacağı ,böyle büyük büyük laflar,yoğun duygular erkeklerin ilk andan kadını evereste çıkarması......
Suclusunuz diyemem güzel duygular kim olsa kapılır.Adamin sizinle beraber olmaya mücadele etmeye totosu yememiş.Aile ocağında yorulmadan kurulu düzen ohh mis....Sizin en büyük hatanız tekrar tekrar geldiğinde affetmeniz ve kendinizi kandırmanız.En son cinsellik istemiş siz bir kendinize gelmişsiniz.Unutun ,didikleyip durmayın, aynı suda iki kere yıkanılmaz.Bundan sonrası sadece size zarar.İlla aşık olmak bir sevgili bulmak zorunda değilsiniz.Kendinizi fark etme ,anlama yollarına bakın,gezin farklı çevrelere girin,eskiye takılı kalmayın...

Dışarıdan öyle göründüğüne bakma nişanlısına çok mutluyum hissiyatı veriyordur çocuk değil kocaman adam sonuçta zorla evlendirecek halleri yoktur diye düşünüyorum
Tabiki kimse kimseyi zorla evlendirmez ama bi evlilik olsun die evlenmek vardır birde aşık olup evlenmek

Adam heyecan yaşamak için sizi düşünüyor ,yani buna ne gibi anlam yüklerseniz????

Anı ben yaşadığım için beni hiç ama hiç sevmediğini düşünmüyorum belki sonra sevmemiştir belki soğumuştur ama asla beni hiç sevmedi diyemem bunu yaşadım çünkü salak yerine o koymadı ben koyulmayı tercih ettim asla ama asla affetmem yapmam dediğim şeyleri çok aşık olduğum için yaşadım dilerim hayatınız çok güzel olur asla böyle bir aşk yaşamazsınız benim yaşadıgım düştüğüm durmuna düşmezsiniz yorumunuz için teşekkürler

Ben kendi hayatıma bakıyorum onun mutsuzluğunu beklemekle ömrümü geçirmeyeceğim tabiki sadece rüyalarımda gördüğüm için kendimi hikayemi anlatıp rahatlatmak istedim sadece

Kesinlikle hayatımın o dönemindeyim suanda kendimle ilgilenme dönemi işte bir aylık süreçte zihnimi bu konu cok mesgul etti sadece

işte ben hep bunu sorguladım o zamanlarda neden bunu yapınca eline ne geçiyor sevmiyorsan sevgin bitmiştir hayatına bak ki zaten hayatında bir kadın var neden benim aklımı karıştırma cabası

işte ben hep bunu sorguladım o zamanlarda neden bunu yapınca eline ne geçiyor sevmiyorsan sevgin bitmiştir hayatına bak ki zaten hayatında bir kadın var neden benim aklımı karıştırma cabası

Heyecan arıyor çünkü hala yokluyor seni unutmuş musun diye belki cinsel bir şeyler de yaşamak isteyecekti ki kendi ağzıyla bir kere söylemiş bunu.

Heyecan arıyor çünkü hala yokluyor seni unutmuş musun diye belki cinsel bir şeyler de yaşamak isteyecekti ki kendi ağzıyla bir kere söylemiş bunu.
Hayatım bu cinsel şeyleri istemesi cok sonra ilk yaşananlardan sonra değil ilk geri dönüp aramalarında asla o tavırda değildi

Hayatım bu cinsel şeyleri istemesi cok sonra ilk yaşananlardan sonra değil ilk geri dönüp aramalarında asla o tavırda değildi
Siz bu erkek musvettesine çok anlam yüklüyorsunuz, heyecan tek istediği heyecan,evdeki hariç başka kadının da onu düşünmesi, istemesi ,arzulaması.Sizinle bir geçmişi var , kandırması kolay Şimdi git bir kadın bul kendine aşık et,evli olduğun halde yanında dursun oooooo zaman enerji gerekir.Kolayda siz varsınız yani hakaretin ağırı bu size. İşte kafasinda olan bu aşktan değil kolayliktan sizi arıyor anlayın artık.....

Yanlıs bir anlama var suan burda adam evliyken beni aramadı ki bende buna asla taviz vermem sadece gençliğimizde sevgilisi varken aradı o şekilde yazdım ben bunu siz yanlıs okumussunuz sevgilisinide elinde tutma gerekçesi yok sonucta sevmiyorsa bırakır gider o kızı alıp evlenipde arkasından beni ikinci yedek gibi aramış böyle bir durum söz konusu değil yani

Fark etmez sevgilisi varken neden aramış olabilir,bu kime saygısızlık karşıdaki kadına mı???size mi???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…