Çok uzun bir hikaye, kimseye anlatamadım .

Bordo berelisin kâtip...

Bilinç altında yatıyor olabilir erkekler manifest olaylarına fazla inanmıyor. Sen unutmuşsun, hissizsin ona karşı ama kavuşamamış olmanın burukluğunu yaşadığını düşünüyorum. “Ben evlendikten, 1 yıl sonra evlenmiş” yazmışsın anladığım kadarıyla ikiniz de evlisiniz. Yani manifest yapmamıştır ama yapsa da boşver, hayır gelmezmiş o kişiden

Kendimi sürekli farklı seylere odaklayan biriyim aslında ama aradan sızdı bu sefer bu konu umarım bir an önce geçiçektir

Canım sıcaklardan, başına güneş geçmiş, iki güneş görmüşsün, beynin tereyağ gibi erimiş. Bir ılık duş al, gerçek hayatına dön.

Canım sıcaklardan, başına güneş geçmiş, iki güneş görmüşsün, beynin tereyağ gibi erimiş. Bir ılık duş al, gerçek hayatına dön.
Bence siz erimemiş var oldugunu düşündüğünüz beyninizi böyle gereksiz cümleler kurarak yorumlamaya harcamayın size iyi terlemeler

Bence siz erimemiş var oldugunu düşündüğünüz beyninizi böyle gereksiz cümleler kurarak yorumlamaya harcamayın size iyi terlemeler

Gerçek düşüncemi yazayım, 30 küsür yaşında evlenmiş kadınsın, gelmiş 20lerinin başında görüştüğün, ama unutamadığın adamı buraya konu diye açmışsın. Saçma sapan bir şey yazmışsın. Yok evlenmesine şaşırdım vs. Yok rüyalarıma giriyor vs. Adamın senden sonra kahrolmasını mı bekliyordun? Takipleşmediğin insanları saplantılı haline getirip aylarca takip edip, hayatlarını didik didik etmişsin. Normal bir psikolojide değilsin. Bu saplantın için tedavi ol.

Hakikaten uzunmuş okuyamadım, kusura bakma. Okuyan biri özet geçebilir mi? Tşk.
Birbirlerini çok sevmişler çok uzun zaman önce aileler karşı çıkmış bunlarda direnememişler oğlan eski sevgilisine dönmüş
KS’de beş sene sonra biriyle tanışmış (sanırım) o bu çok sevdiği adamı ona unutturmuş evlenmişler ama yine eski sevgilide olduğu için KS’nin aklı (bence?) anlaşamamışlar ve arkadaşça boşanmışlar
Sonra bu eski çok sevdiği sevgilisi aklına gelmiş ınstagramdan bulmuş
Adam evlenmiş
Annesinin akrabalarından biriyle
Bununda aklı halaaaaa daha ondaymış
Evli olduğu için bişey yapmam tabiki diye düşünüyormuş
Ben böyle anladım

KS: konu sahibi

Takıntın için acil terapi ya da psikiyatriye gitmelisin
Bu takıntın normal değil
Bu sevgi değil
Ayrıca adam artık EVLİ
Unutmama gibi bir durumun olamaz unutacaksın mecbursun önüne bakacaksın
Zaten paikiyatr yada terapiye başvurursan bu düşüncelerinin hastalıklı olduğunu kendin anlayacaksın
Geçmiş olsun

Kendimi sürekli farklı seylere odaklayan biriyim aslında ama aradan sızdı bu sefer bu konu umarım bir an önce geçiçektir
Şöyle aslında zaman zaman eski sevgilimizi rüyamızda görebiliriz mesela hiç düşünmezken, ama ben hiç düşünmedim acaba beni mi düşündü manifest mi etti diye. Ha o da olabilir tam olarak manifest olmasa da adı, düşünerek imgeleyerek eşzamanlılık hâli oluşturmuştur. Zaten çoğu insan bilinçli manifest yapmıyor.
Diyelim ki yaptı, bunun sizin duygularınız üzerindeki etkisi ne olur? İyi mi hissedersiniz, öyle ise neden?
Burada konusu olduğu için fikrimi belirteyim ben annenizin bir şey dediğini düşünmüyorum
Askerdeyken terkedilmiş sonra sizinle tutunmuş bir şekilde, eski sevgilisini görünce de sözde intikam demiş ama yeniden bir şeyler hissetmiş.
Olay bence bu.
Ve bunun artık yani şu anda canınızı acıtmaması lazımdı.

Buraya konu açarken danışma memuru olarak size mi sormam gerekiyordu istediğim konuyu açarım ilginizi cekmez bakmazsınız. Ayrıca bu kin öfkeli davranışla siz tedavi olun tanımadıgınız bir insanı bu şekilde yargılayamazsınız yok 30 yaşmış yok 20 yaşmış nerden biliyorsun 20 yasında belki 30 yaşındaki olgunluga sahiptim ben istersem unutmadıgım adamı yazarım istersem aşık oldugum adamı istersem evlendiğim adamı yazarım bu sizi hiç ilgilendirmez insanların hayatlarını didik didk etme konusunda da herkes herşeyini açıkca ortaya koyuyorsa bu benim didiklemem değil onların özelini ortaya koymasıyla alakalı gelmişiz kaçıncı yüzyıla hala didik didik etme tabiri kullanıyorsun sosyal medyada kimse kimseyi takip etmedende ne yaptıgına bakabilir. Bunu düşünecek ben değilim kendileri düşünüp gizlesin o zaman nefretinizi gidin başka yere kusun lütfen

Şaka gibisiniz ya konuyu tamamen yanlıs anlamışsınız ben adam evli ben ona hala aşığım ölüyorum onun için mi dedim acaba adam rüyama girdi aklıma düştü sadece dedim onunla geçmişte yaşadıgım olaylardan bahsettim onunla gelecekle ilgili bu hayalleri kuruyorum demedim

Bunların hiçbiri seni kandırmasın. Yok istemeden nişanlandı vb diye düşünme. Erkekler basit yaratıklar. İstemeseydi nisananmazdi.

Konuyu okumadıgın su yazdıgında belli sallamışsın direk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…