Çok uzun bir hikaye, kimseye anlatamadım .

Okudum
Basima agri girdi
O romantik cocuk babasiyla anasini gorunce R yapan bir dönek cikti ya la
Resmen Romeo'dan mahmut abiye donustu bir anda
Ilk askin oldugundan birde bankta muzik esliginde islanma olayindan dolayi romantik ask hikayesi tadinda hatirlayip duruyorsun ama bu cocuk ugruna yillarin kimseyi tanimayarak gecmis resmen
Hic geriye donup bakma bosanmis dahi olsa sakin ama sakin iletisim kurma
Resmen yillarini heba etmissin bunun ugruna

ay evett agzı cok iyi laf yapıyordu büyünün içinde gibi hissediyordum onunla

Ya her şey olabilir. Tam herkes okeyken iş ciddiye binince aileler takışmıştır, bu oğlan da inat edip yapmıştır nişanı bi şekilde. Ya da ne bileyim anası teyzen kızını alacan demiştir o hala kızını almıştır. Boşversene onlar bi şekil bulur yolunu, yine bişey olmamış gibi öpüş barış yapar eski düzene devam ederler.

Azmettim atlaya atlaya okudum. Bu kadar ayrıntılı anlatmanıza gerek yokmuş aslında. Omzunun altına alıp saçlarımdan öptü falan. Bu kadar ayrıntıyı hatırlamanız da inanılmaz. Taa kaç yıl önce yaptığınız bir telefon görüşmesindeki diyalogları kelimesi kelimesine yazmışsınız.

Neden asla evlenmeyeceğini düşündünüz? Bir de söylediğiniz bazı şeyler züğürt tesellisi gibi. Fotolarda çok mutsuz, ailesi yanında değil falan. Benim nikah-nişan fotolarına baksanız zorla evlendiriyolar sanırsınız Ailesi de ordadır merak etmeyin o videoda çıkmamışlardır. Kurdeleyi bizde de anne babamız kesmedi, bir akraba kesti. Kendinizi adamın evliliğinde mutsuz olduğuna inandırırsanız hiç hiç aklınızdan çıkmaz.

Benim için her detay cok önemliydi ve bunu buraya dökmek rahatlamak istedim belkide ona duyduğum hissi daha ayrıntılı anlatmak istedim
Mutsuz olması konusuda şöyle bana tekrar dönüp beni aradıgı zamanlarda bunu hissederdim işte yine gelicek benim aklımı karıştıracak diye ve bir aya kalmaz başıma gelirdi . Bu yüzden acıkcası his diyebilirim züğürt tesellisi de yani mutlu olabileceğini düşünmüyorum acıkcası o mutsuz da dahi olsa benim buna sevineceğim bir durum olamaz cünkü bu hisleri bir araya gelipte tekrar yaşama hayalim yok olamazda cünkü en son konusmamızda ikinci sansı denemiştik olmamıştı

Hepsini okudum öpmek isteyenler öpebilirler

Konu ucuz aşk romanı tadında bi şey arkadaşlar.

Kız seviyor adam sevmiyor. Özet bu.

Şimdi adam evli. Konu sahibi rüyalarında görüyormuş. Onu soruyor.

Bir süre sonra geçer sevgili konu sahibi
Şimdi siz de onu düşündüğünüz için daha çok girer rüyalarınıza.

Ucuz aşk romanı yaşamışım aslında aklımda değilken rüyama girdiği için aklıma düştü

Wattpad hikayeleri tadında okudum cidden :) güzel, hevesli bir gençlik aşkıymış ama zaman ilerledikçe olmamış. Hepimizin böyle romantik bir hikayesi vardır. Ama sizde travma oluşturan şey, adamın birden değişmesi ve ara ara sizi You dizisi ayarında yoklaması olmuş. Keşke bu kadar takılıp kalmayıp hayatınıza devam etseydiniz. Zihniniz hep o ilk aşkı kodlamış.

Teşekkür ederim değer verip okudugunuz için hayatıma devam etmeye calıstım aslında bir ay öncesine kadarda aklımın ucunda dahi geçmiyordu bir rüyayla cok etkilendim geçmişimdeki sancılı süreç yeniden tetiklendi sanırım

Bazen insan hayatındaki genç romantik hevesli eski maziyi arıyor ve bilinçaltına atıyor mutlu zaman diye. O yüzden rüyalarda görmek normal. Ben de bazen çocukluk zamanlarımı rüyalarımda görürüm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…