Çok uzun bir hikaye, kimseye anlatamadım .

Fark etmez sevgilisi varken neden aramış olabilir,bu kime saygısızlık karşıdaki kadına mı???size mi???
Benden bir çıkarı olmadığı için olamayacağı için bana karşı saygısızlık değil hatta bana karşı kendini aciz göstermek kendi acizliğini bana göstermiş oldu diğer kadına saygısızlık yapıp arkasından iş çevirmiş oldu sevgilisi varken neden aramış olabilir derken ondan bunalmış beni hatırlamış benim de yaşadıklarını hatırlamış beni özlüyor olabilir veya ondan sıkılmış kafa dağıtmak için benimle konuşmak istiyor olabilir ki ki böyle olsa bile ben ona gereken tavrı koydum zaten aradığı için

sence intikam almak istesem ona mesaj atmazmıydım yuvasını yıkmak için heryerden taciz edebilirdim
Vay canına, bu özgüven cidden hayret verici. Zamanında giremediğiniz akla şimdi mi gireceksiniz? Saçınızı başınızı yoldurmayın da sülalesine.

Türk erkeği manifest yapmaz. Arada yoklar ekmek çıkar mı diye. Ahahah.

Bence siz onun artık aklına bile gelmiyorsunuzdur erkekler bizim gibi değil maalesef. Bizler 10 yıl önceki sevgimizi hatırlayabiliyoruz ancak erkeklerde bu durum çok nadirdir bence, aklınızı bulandırmayın keşkeniz var gibi onunla evlenseniz mutlu olur muydum diye düşünüyorsunuz ama yok olamazdınız

Yani ergenlik döneminde başlayan bir ilişkiye bu kadar saplantılı kalmak çok saçma. Birisi size manifest yaptığı için rüyanızda görmüyorsunuzdur onu çok düşündüğünüz için görüyorsunuzdur muhtemelen. Bir de erkek yani bu kişi bir erkek isterse harekete geçer manifest nedir
Salın gitsin hayatınızda size güzel gerçek duygular hissettirecek biri olduğunda aklınıza bile gelmez

Otobüs ve uçak diye icatlar var. Emin olsun o dakika gelir. Sadece fiziksel ihtiyaç bazında düşünmeyin, avcılık ve sahiplenme içgüdüleri ile de alakalı.
Bence o dakika gelecek bir karakteri olsaydı tekrar bir şans istediği zaman da cıkıp gelirdi .öyle birisi değil

Aklımda yokken rüyamda gördüm ben bilinçaltımda kesinlikle onunla ilgili birşey yoktu o rüyadan etkilendikten sonra düşünmeye başladım

Zaten ikinci şansı istediğinde olamayacagımızı anladım ve uzatmadım onunla evlenseydim mutlu olurmuydum gibi düşüncelerim olmadı olsaydı hep onu beklerdim asla evlenmezdim

Babanın kurdele kestiğini hiç görmedim. Genelde amca ve dayı gibi aile büyükleri keser.

haklısın umarım rüyalardan kurtulurm
Olur öyle. Benim de alakasız kişiler rüyalarıma giriyor. Ne alaka aklıma düştü diye düşündüğüm de oldu. İlla sizi bir şey tetiklemiştir de siz farkında değilsinizdir. Belki yalnızlıktandır.
Sorumluluktan kaçan birisi çalışmaktan sürekli iş değiştirir böyle bir kadının bir evin erkeği olabilecek cesareti olmadıgını ondan soğuduktan sonra anlamıştım
O zamanlar ergenmiş. Şimdi 30lu yaşlarındadır. Fikirleri de değişmiştir.

Belkide olabilir bilmiyorum yaşlanıyor sonuçta bazı şeylerin değerini daha iyi biliyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…