Çok uzun bir hikaye, kimseye anlatamadım .

Teşekkür ederim yorumunuz için

Tamaö siz işi gücü bırakın ondan intikam alın. Hayatınız böyle böyle geçsin işte

Ama ben az önce adamın fotolarından yaptığınız çıkarım züğürt tesellisi diyince itiraz ettiniz, mutlu olup olmamasını umursamam tarzında konuştunuz şimdi de mutlu olmasını istemediğinizi yazmışsınız.

E o zaman gitsin margot robbie’nin rüyasına falan girsin. Erkekler bu tarz şeylere inanmaz hatta bunlarla uğraşan kadınlarla dalga geçiyolar

Kesinlikle evliliğinde bir mutsuzluk aramamın nedenide buydu zaten
Öncelikle karşımızdaki adam da adam değil bence bu konuda içiniz rahat olsun ,öyle adam olsaydı eski sevgilisiyle aynı anda aldatmaz sonra yıllar sonra arayıp daha farklı şekilde yaklaşmazdı.Sağlıklı ilişki yürüten bir tip görmedim.Siz hiç destek aldınız mı bu süreçte

Eşiyle mutlu olup olmaması beni ilgilendirmiyor ben kendi cektiğim acının karşılığında kendisinin iç dünyasının huzurlu olmamasından bahsediyorum

Aldım o dönemde ama daha cok kendi yöntemlerimle toparlandım

Diyelimki adam mutsuz geri bana gelip ilişkimiz mi olacak yeniden veya mutlu yine aynı sekilde bozulsun bitsin ilişkisi bana dönsün mü hayır burda mevzu bunlar değil ben görünenden bahsettim kendimi onun mutsuzluğuna inandırmaktan değil gördüğümü söyledim sadece

Ben zaten adamla tekrar bir araya gelmek istediğinize dair en küçük bir imada bile bulunmadım. Neden herkese yuvasını yıkmaya çalışmıyorum dediğinizi de anlamıyorum. Böyle bir şey dememiş zaten kimse.

Ben düşünce yapınızın yanlış olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Fotolardan mutluluk veya mutsuzluk çıkarılamayacağını söylemeye çalıyorum. Travmatik bir ilişki yaşamışsınız, tüm diyalogları ayrıntılı bir şekilde hatırlayacak kadar bilinç altınıza yerleşmiş. 10 yıl sonra da 20 yıl sonra da rüyanıza girebilir. Adamın manifest yaptığı anlamına gelmiyor bu. Türkiyede manifest yapmayı bilen 10 tane falan erkek vardır herhalde. Bunların 9’u geydir. Unutmak istediğinizi söylemişsiniz böyle her şeyi kendinize yorarsanız unutamazsınız anlattıklarımın ana fikri bu.

Bu manifest olayı nedir ya , bir arkadaşım soruyor

Ama mutsuz olmasını istemesini anlıyorum ya.
Sevgilim beni terkedip 12 gün sonra dayısının kızıyla nişanlandı,40 gün sonra evlendi.

Geçen gece rüyamda gördüm yanımda uzanıyor. Git gitt diye çığırdım resmen ; evli barklı adamsın midemi bulandırıyorsun bağırıyorum ağlıyorum öyle bir uzaklaşma. Ama şurada ayrılıp ağlasa içimin yağları eridiği için zayıflarım

Çok hayal dünyasında yaşıyorsunuz ya da kendinizi kandırmayı seviyorsunuz diye yorumladım
Adam ilk baştan beri size hiç sadakatli olmamış ki ,gider gitmez eski manitasıyla konuşmuş buluşmuş sizi de intikam alıyorum diye salak yerine koymuş , boşluğa düşünce sizi aramış yoklamış , onun dışında adamın elle tutulur bi sevgisi aşkı olmamış , yok nişanda mutsuzmuş da yok zorla evlenmiş olabilir de , ne bu yani kendi kendinize kandırıp haklı çıkarmaya çalışarak iletişim kurma çabası mı ? Böyle bir adam için aklınızı bulandırmaya değer mi sizce ? Adam sizi hiç sevmemiş, siz hala hayal dünyasında yaşayın madem

Ben bir Anadolu erkeğinin manifest yapacağını sanmıyorum. Buna inanan çok saftır zaten.

Erkekler severse kadının arkasından gider kısa ve net. Ne olursa olsun. Bence siz onun için gençlik heyecaniymissiniz. O zaman sevgilisi varken yazmış size ama neden ? Çünkü pislikligine :))) inan orada dönmek istese dönerdi.

Mutsuz olabilir belki şu anda ama evliliğini yikmaz istemez asla çünkü yiksa o zaman nisanlanmazdi. Üç dört aylık aşk için kimse yuvasını bozmaz. Bence siz şu anda çok duygusal bosluktasiniz.

İnsan kendisini mutsuz eden birinin mutsuz olmasını isteyebilir. Bu çok normal. Ancak bu durumu çok didikler, mutlu mu mutsuz mu araştırma peşine koşar, kendisine yaşattıklarını yaşayacağı günü oturup beklerse kendisi de mutsuz olur. İnançlı bir insanım ilahi adalete inanırım (bu dünyada veya diğer tarafta). Ancak hala o olaylarda takılı kalırsan (yok beni manifestliyor, yok fotolarda mutsuz gibi) sadece kendine zarar vermiş olursun.

Pislikliğine :) Cidden öyle… Bir de ararken “Bu kadar çabuk unutmuş olamazsın” diye artistlik yapmış. Bir söz var, her katil bir gün olay yerine geri döner maktulün durumunu görmek için diye biraz o misal olmuş :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…