Çok uzun bir hikaye, kimseye anlatamadım .

zaten onu unutup hayatıma devam edip güzel bir ilişki yaşayıp evlendim fakat boşandım malesef boşandıktan sonra onu hiç düşünmedim aklımın ucundan bile geçmedi zaten ta ki bir gün rüyamda görene kadar ee insanoğlu ister istemez yıllar geçmiş merak ettim ne durumda diye sadece

O zaman sana da Allah hayırlısını versin diyorum. Önündeki maçlara bak

Kadın ayrılmış sanırım :)
20 yasındada olsan 30 yasındada olsan insanın bazen unutamadıgı anları oldugunu düşünüyorum ben herkesin vardır beni unutmuş olabilir tabikide ben kişilerden değil anlardan bahsediyorum

Ben okudum,bu ilişki sizin ilk ilişkiniz olduğu için arkadaşımın biri de söylemiş sizde bu durum kodlanmış,travmatik bir durum oluşturmuş gibi.Arada da tetiklenmiş .Çünkü eski sevgiliniz sizi aramış aralıklı olarak.Rüya gördüğünüzde de bu durum oluşmuş sizi yine tetiklemiş.Anneniz doğruyu söylüyordur bir şey söylerse size söylerdi.

Allah yolunuza güzellikler çıkarsın yaralarınız iyileşsin hayata umutla bakacağınız çok güzel günleriniz olsun.

Cok teşekkür ederim bu güzel dilekleriniz için amin inşallah

20 yasındada olsan 30 yasındada olsan insanın bazen unutamadıgı anları oldugunu düşünüyorum ben herkesin vardır beni unutmuş olabilir tabikide ben kişilerden değil anlardan bahsediyorum
Aslında şu an hayatınızda biri yoksa sevgi ve ilgi açlığı da sizi eski güzel günleri düşünmeye itiyor bu da bir süre sonra bilinçaltına iniyor rüyalarda görüyorsunuz. Yazıp paylaşıp içinden atmanız bence çok güzel olmuş.

Balasagun destanı gibi ama okudum. Yani aşırı duygusal böyle kadınlar kulübünde 2010 yılında falan yazılanlar gibi. Aşırı duygusallık içerir ya evlenmişsiniz bitmiş gitmiş ne alaka nereye varacaksınız ki

Hayatım içimde tuttuğum şeyleri yazarak rahatlamak istedim sadece

Neden Balasagun destanı merak ettim konu sahibi boşanmış bir süre sonra :)

İyi ki yazmışım ben çok rahatladım farklı bakış açılarından hikayeme bakılması beni cok rahatlattı

İyi ki yazmışım ben çok rahatladım farklı bakış açılarından hikayeme bakılması beni cok rahatlattı
Valla bir edebiyat öğretmeni olarak böyle bir şey yapılması benim hoşuma gitti böyle böyle aşk şiirleri, romanları, hikayeleri çıkıyor işte. Hep kaynana hikayeleri değil biraz da romantik genç aşıkların hikayelerini okuyalım değil mi?

Katılıyorum

Destan ismi örnek verdim bir anlamı yok. Gerek var mı manifestledi mi, yok kiminle evlenmiş annesinin akrabasının bilmem nesiymiş gerek var mı cidden soruyorum
Bence gerek var cünkü zamanında yaşadıgım acıların travmanın bana yaşattıklarının yıllar sonra ona ödül olarak dönmesini görmek istemem birisine çok aşık olmuş çok mutlu olmuş yuva kurmuş istemem kendi zalimliğinin ortasında perişan olupta evlilik olsun diye veya sırf ailesinin zorbalıgıyla birisiyle evlendiğini mutsuzluğunu görmek arasında cok fark var herkes yaptıgının karşılığını bu hayattan almalı o yüzdeen bu ayrıntılarıda bahsetmek zorundaydım cünkü bu benim hikayem

Okudum ben, bu adami kaciran anneniz degil, bence annenizden sonra konustugu kisi, kendisini askere giderken aldatan kiz, ona olan aşkının yarabandiymissiniz siz. Yani siz aslinda en bastan kolay vazgecilir kisiymissiniz.

Cok uzucu gecmis olsun, yolunuza bakin, manifest konularindan anlayan arkadaslar var belki gelip yorumlarlar.

Ben her kötülüğün de iyiliğin de karşılığı olduğunu düşünüyorum biz görsek de görmesek de

Destan ismi örnek verdim bir anlamı yok. Gerek var mı manifestledi mi, yok kiminle evlenmiş annesinin akrabasının bilmem nesiymiş gerek var mı cidden soruyorum
Manifest konusuna gelincede böyle seylere cok inanırım altıncı hissim kuvvetlidir bir olayın oldugunu gerçekleştiğini çok kuvvetli şekilde düşünürsen bir gün olabilir siz inanmayabilirsiniz ama ben buna inanıyorum insanların rüyalarına girmek kendilerine mesaj attırmak için türlü türlü şeyler yapılıyor artık .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…