Cok Mutluyum Diyen Var Mi

benim evliliğimde de iniş çıkışlar oldu.keşke evlenmeseydim diye düşündüğüm zaman da çok oldu. şu an için pişman değilim.
ilk yıl problemler daha çoktu ama şimdi düzene girdi birçok şey.
tartışmalar mutlaka olacaktır,önemli olan saygıyı kaybetmeden tartışabilmek.

Bizde 11 yıllık evliyiz. Allaha binlerce şükürler olsun ki,
eşimle ciddi problemler yaşamadık. Ufak tefek sıkıntı ve tartışmalarımız oldu
ama birbirimizi kıracak noktalara, öfkeye, kine varmadı hiçbiri. Genelde olaylar ve
davranışlar üzerine tartışmışızdır kişiliklerimize yönelik değil.
Ama sonra barışmakta ayrı bir güzel oluyor bence. Evlendiğim günden bugüne
hiç KEŞKE demedim. Her zaman hayatımdaki en doğru kararın eşimle evlenmek
olduğunu düşündüm.
Allah kimseyi evliliğinde pişman etmesin.

çok mutluyum çok şükür ama bu hiç kavga etmiyoruz huzursuz olmuyoruz anlamına gelmez her evlilikte kavga ve huzursuzluk olur mutlaka diye düşünüyorum..boşuna dememişler kavga evliliğin tadı tuzu..

11 yildir evliyim,Allaha sükür benimde öyle büyük problemlerim olmadi.Esim ve cocugumla cok mutluyum.Tabi arada bir tartismalar oluyor.Oda gayet normal.Ben sizinkinden farkli olarak yurtdisinda ve yabanci ile evliyim.Evlenip geldim.Hic tanimadan yildirim aski bizimki.Ama dünyaya yine gelsem yine esimle evlenirdim.Cünkü beni bu dünyada ondan daha cok sevecek kisi kesinlikle olmadigina inaniyorum.Su dünyada ne istediysem hepsi oldu.Sagligimiz yerinde olsunda baska birsey istemem.Allahim olmayanlarada nasip etsin.

o kadar anlayışlı bir eşim varki bizim aslında çok problem olabilecek şey yaşadık...ama biz bunları hiç sorun yapmıyor açmıyoruz sevgimiz onları çok kolaylıkla aşmamızı sağlıyor..çok mutluyum ben

badem gözlü kocam herşeyimm
görümcem ve kayınpederim olmasa vede kocam bu kadar kıskanç olmasa sorunumuz yok :roflol:

benim kocam birtane.iniş çıkış olur evlilikte ama çıkışlar fazlaysa mutluluk var demektir.biz böyle bir çiftiz.

herkesin evliliği aynı hemen hemen..inişli ve çıkışlı......ne yazıkki fisfisfis

akıllı kendine bilen bir eşe sahip olanlar şanslı........karısına değer veren...onu seven ve bunu belli eden....ama malesef bu sayı çok az..biz sürekli şikayet ediyoruz eşlerimizden....
uzmanlar her evlilikte sorun tartışma olabileceğini,eğer olmazsa aslında sorun olduğunu söylüyor...bende katılıyorum....tartışmalar evliliği daha iyi boyuta taşır diyor..tabiii bunu becerebilmek lazım...bazı tartışmalar eşlerimizi kendine getirir aslıhna bakarsanız..ama bazı tartışmlarda öfke kin nefret doğurur....bunu iyi ayarlamak lazım...ne kadar zor olsada...:a015::a015:

çok mutluyum hemde çook hem inişi yaşıyorum hem çıkışı ama her iniştede her çıkıştada kocamı ne kadar çok sevdiğimi daha iyi anlıyorum

bu pek mümkün değil ben zaten mükemmel olmasından yanada değilim bazen tartışmak bile güzell
kötü şeyler olmasa sanırımm iyi olanların değiri bilinmezz mükemmel olacakk die şartlandırmamak lazımm
bana göre en mutlu insan karşı cinsi herşeyiyle kabul edebilen tartışmanın bile güzellilğini görebilen yanındayken bile özlenen ve özleyebilendir

çok mutluyum dediğim anlar belki dakikalarla sınırlıdır ama normal geliyo bana böle olması insanlar mutluluktan çok hüznü yaşarlar genelde heleki eşler arasında sürekli bi mutluluk nasıl olurki hiç yaşamadım bilemiycem ama yinede uyumlu bi çift olduğumuzu düşünüyorum yerimseniben

bizim inişli çıkışlı ağlamalı gülmeli karışık yapıyoruz. allah herkesin yuvasını daim eylesin...

Hiçbir evde dört dörtlük mutluluk olduğunu sanmıyorum .Her evlilikte inişlerde olur çıkışlarda .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…