Cok kötüyüm lütfen akıl verin

sürekli sizi suçlar artık her olumsuz durumda siz borç verseydiniz lisansımı alırdım bla bla olur.bence yol verin gitsin ama abinizin tavrı çok çirkin.ne o mal gibi isteyeni varsa verin gitsin.sevgilinize borç vermek zorunda değilsiniz.durumunuz iyi değilmiş zaten yok dedikten sonra direten insanda zaten yüzsüzdür.

Abiniz mağaradan 5 dakika önce çıkmış galiba.
"Yaşı geçiyor, yok mu isteyeni verin gitsin" ne demek?
Sanki son kullanma tarihiniz yaklaşıyor da elden çıkaracak...
Yaşınızda bir şey yok. Evlenmenin yaşı da yok. "Yaşım geçiyor" diyerek emin olmadığınız kimseyle evlenmeyin.

Ama sevgilinizden bir yol olmaz, o konuda haklılar.

O kadar kötüyüm ki kimseye anlatamadım sizden akıl Almak istiyorum. O yüzden üyelik aldım. Ben 27 yasında kamuda çalışan bir bayanım. 4 yıllık bir iliskim var evlenmeyi düşündük ama bir türlü nasip olmadı cünkü sevgilimin işi yoktu ailem de karşı çıktı acıkcası bu yüzden. Çoğu zman annem kardeşlerim telefon konuşmalarıma şahit oldu tartışınca ağlıyordum ben de. Bu arada uzak mesafe iliskisi bizimki. Cok ayrılıp barıştık cok kötü kavgalar da ettik ama yine birlestik. Erkek arkadasım kick boksla ilgileniyordu ve daha Sonra is bulabilir ümidiyle karateye yöneldi bundan 2 yıl önce o da benim icindi. Bundan bi ay önce de benden borç para istedi bi kaç kez ben de aileme baktığım için yeni eve taşındığım icin borçlarım vardı veremem demiştim. Borç parayı da karate icin lisansını alması gerekiyormuş ondan istedi. Ki daha önce borç para verdiğim oldu ( bu arada kendi dükkanları var bir süredir orda calısıyor abisi de yengesi de memur ) ben bende yok dedim , abinden iste o zman dedim verdiği cevap da abimin eşi yeni Doğum yaptı ondan alamam oldu. Ben orda alındım cünkü benim de borçlarım var hatta ayın basını zor çıkarıyorum demistim. Bi kaç defa bu muhabbet döndü en son tekrar isteyince patladım. Dedim abin zor durumda ben de zor durumdayım onlar kadar beni düşünmüyorsun neden beni anlamıyorsun demistim. O da sinirlendi 500 tl istemişti 2000 gerekliymiş geri kalanını arkadaşından falan almıştı( ki daha önce bu miktar 5 bin 2 bin 500 olarak düştü ondan Sonra patladım ben) . Ben ona öyle çıkışınca vazgeçti lisansı almaktan .. Baya bir bunu yüzüme vurdu ben sana sıgındım senin içindi her şey diye. Bunlar bi ay önce olan seyler. Dün de bana moralim bozuk dedi baya üstüne gittim anlat diye. Anlatmak istemedi ama bana da Trip atıyor mesajıma cevap vermiyordu. Ama bana Trip atınca ben de telefonda ağladım ben sana ne yaptım diye. Derdim var moralim bozuk herkese anlatırım snaa anlatmam dedi. Cok zoruma gitti bu söylediği ve ne olur anlat yanında olmak istiyorum dedim ağlayarak( bunu erkek kardeşim duymuş 23 yasında) kimle konuşuyorsan vereceksin numarasını dedi. Git basımdan sen sevgilinle konusunca kimse snaa karsmıyor da biz konusunca mı sorun dedim. Baya bir tartıştık abimi arayacam babama söylicem deyip abımı aradı , abim de annemi. Annem daha önce verdiği nasihatleri verdi kızım uzak dur diye söylendi. Ben ayrıldım demek zorunda kaldım ( ki erkek arkadasım suan bekçilik mülakatına kaldı eger geçerse o da memur olacak bunu omlara söylemedim olduktan Sonra durumu açacaktım) abim de anneme isteyeni yok mu verin gitsin demis. Baya bir bu şekilde tartışma oldu aramızda. Suan erkek kardesimle konuşmuyorum. Erkek arkadaşımın da o lisansı artık üni. Mezunlarına verdikleri ve lise mezunu olduğu icin bir daha alamayacağı icin morali bozukmuş. Ben ona bi ay önce çıkıştığım icin lisansı alamamış o yüzden bütün hayatı kararmıs. Ayrılayım diyorum ama bi yanım bırakma diyor. Sonra özür diledi benden çözdük olayı ama o kadar kötüyüm ki. Abim anneme yası geçti artık evlensin demis 😭 Cok mu büyük yasım. ne yapacağım bilmiyorum cok karışık anlattım kusura bakmayın kafam o kadar dolu ki.. 😭
Arkana bakmadan kaç bu adamdan. Profesyonel bu.

O kadar kötüyüm ki kimseye anlatamadım sizden akıl Almak istiyorum. O yüzden üyelik aldım. Ben 27 yasında kamuda çalışan bir bayanım. 4 yıllık bir iliskim var evlenmeyi düşündük ama bir türlü nasip olmadı cünkü sevgilimin işi yoktu ailem de karşı çıktı acıkcası bu yüzden. Çoğu zman annem kardeşlerim telefon konuşmalarıma şahit oldu tartışınca ağlıyordum ben de. Bu arada uzak mesafe iliskisi bizimki. Cok ayrılıp barıştık cok kötü kavgalar da ettik ama yine birlestik. Erkek arkadasım kick boksla ilgileniyordu ve daha Sonra is bulabilir ümidiyle karateye yöneldi bundan 2 yıl önce o da benim icindi. Bundan bi ay önce de benden borç para istedi bi kaç kez ben de aileme baktığım için yeni eve taşındığım icin borçlarım vardı veremem demiştim. Borç parayı da karate icin lisansını alması gerekiyormuş ondan istedi. Ki daha önce borç para verdiğim oldu ( bu arada kendi dükkanları var bir süredir orda calısıyor abisi de yengesi de memur ) ben bende yok dedim , abinden iste o zman dedim verdiği cevap da abimin eşi yeni Doğum yaptı ondan alamam oldu. Ben orda alındım cünkü benim de borçlarım var hatta ayın basını zor çıkarıyorum demistim. Bi kaç defa bu muhabbet döndü en son tekrar isteyince patladım. Dedim abin zor durumda ben de zor durumdayım onlar kadar beni düşünmüyorsun neden beni anlamıyorsun demistim. O da sinirlendi 500 tl istemişti 2000 gerekliymiş geri kalanını arkadaşından falan almıştı( ki daha önce bu miktar 5 bin 2 bin 500 olarak düştü ondan Sonra patladım ben) . Ben ona öyle çıkışınca vazgeçti lisansı almaktan .. Baya bir bunu yüzüme vurdu ben sana sıgındım senin içindi her şey diye. Bunlar bi ay önce olan seyler. Dün de bana moralim bozuk dedi baya üstüne gittim anlat diye. Anlatmak istemedi ama bana da Trip atıyor mesajıma cevap vermiyordu. Ama bana Trip atınca ben de telefonda ağladım ben sana ne yaptım diye. Derdim var moralim bozuk herkese anlatırım snaa anlatmam dedi. Cok zoruma gitti bu söylediği ve ne olur anlat yanında olmak istiyorum dedim ağlayarak( bunu erkek kardeşim duymuş 23 yasında) kimle konuşuyorsan vereceksin numarasını dedi. Git basımdan sen sevgilinle konusunca kimse snaa karsmıyor da biz konusunca mı sorun dedim. Baya bir tartıştık abimi arayacam babama söylicem deyip abımı aradı , abim de annemi. Annem daha önce verdiği nasihatleri verdi kızım uzak dur diye söylendi. Ben ayrıldım demek zorunda kaldım ( ki erkek arkadasım suan bekçilik mülakatına kaldı eger geçerse o da memur olacak bunu omlara söylemedim olduktan Sonra durumu açacaktım) abim de anneme isteyeni yok mu verin gitsin demis. Baya bir bu şekilde tartışma oldu aramızda. Suan erkek kardesimle konuşmuyorum. Erkek arkadaşımın da o lisansı artık üni. Mezunlarına verdikleri ve lise mezunu olduğu icin bir daha alamayacağı icin morali bozukmuş. Ben ona bi ay önce çıkıştığım icin lisansı alamamış o yüzden bütün hayatı kararmıs. Ayrılayım diyorum ama bi yanım bırakma diyor. Sonra özür diledi benden çözdük olayı ama o kadar kötüyüm ki. Abim anneme yası geçti artık evlensin demis 😭 Cok mu büyük yasım. ne yapacağım bilmiyorum cok karışık anlattım kusura bakmayın kafam o kadar dolu ki.. 😭

Aman kızım kaçırma bu karateciyi evlen.. Bak herşey güllük gülistanlık.. Hiç görme gerçekleri kalbinin sesini dinle...
Sakın annenini de dinleme emi.. Annen senin kötülüğünü istiyor. Baksana dalyan gibi çocuk, işi gücü var, sorumluluk sahibi, hiç kavga dövüş etmemişsiniz bunca zaman.. Valla aşk masalı gibi... Hemen evlenin....

Kaçırma bu çocuğu üzülürsün.... Ben bu çocukta tam bir aile babası potansiyeli gördüm... MİKEMMEL !!!!

ay bu adamla ömür mü geçer? bırak 4 yılını hiç uğruna heba etmişsin zaten ananın babanın sözünü dinle.zararın neresinden dönülürse kar.ordan oraya ordan oraya atlar durur bir kere de dikiş tutturamaz, sürekli atar tutar, anca evde yatar karısının parasını yer bu tip.aç gözünü biraz.seni ne kadar manipule edip kullandığının farkında değil misin?ayrıca 27 yaş evde kalma yaşı falan değil işini gücünü eline alıp , maaşı yettiğince dünyayı gezip , dil öğrenip, kültürlenip gezme yaşı.Evlenme yaşı da değil benim için.

Erkek arkadaşınız size sanirim yalan söylüyor.Siz çalıştığınız için sizde para olacağını tahmin ettiğinden devamlı para istemiş sizden.Sporcu lisansı için ünv lise mezuniyeti istenmez.Nice sporcular var lise mezunu bile değil uluslararası yarismalara katılıyorlar.Ayrica ekledigim fotoğrafta lisans ücretine bakarsanız 40 TL gibi komik bir ücretinin olduğunu göreceksiniz.

Eklentiler

• Screenshot_20191023_141730.jpg
    Screenshot_20191023_141730.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 39
Yani 4 yıl buna nasıl katlanıyorsunuz. Ben mi insanlardan sürekli sıkılıyorum anlamıyorum ki. Bir tek eşimden sıkılmadım şimdiye kadar. Faydasız insanlarla 5 dk geçiremiyorum..

Ya ben bu erkekleri anlayamıyorum Kız arkadaşından para istemek hemde kaç defa ve 5000 TL den bahsediyorsunuz ve sıkışık olduğunuzu bildiği halde, bana çok ters geliyor böyle şeyler... Yok lisans alcakmışta sen para vermediğin için alamamış bi de vicdan yaptırıyor. Sen bilirsin ama bu adamdan hiç bişey olmaz...

ahhhh kı ahhh eger ayrılmazsan sonun benım gıbı guzelım aç konumu oku bunu o kadar net soyluyorum sana sonun benım gıbı bır kımse ama kımse degısmez ben degıstıremedım eger bır adam daha sevgılıyken bu haldeyse kı benım kıde boyleydı ben hep kıyamaz onu toparlamaya calısırdım ama degısmedı degısmeye cabaladı ama degısemedı
iki evlılık sevgıyle baslıyor para ve saygıyla devam edıyor bende para yoktu borc vardı saygıda hıcbır sekılde olusamadı cunku turlu turlu yalan vardı.
Bak canım benım guzel kardesım ayrıl maxsımum 1 yıl aglarsın su anda benım yasadıgımı yasama lutfen yasama ayrıl bu kadar net konusuyorum snun benım gıbı olucak o kadar emınım cunku karsındakı kısı narsıst bak tülay kök narsist vıdeolarını dınle ve evet bu adam boyle dıyceksın lutfen yapma.

Bravo aynen katılıyorum narsist...yasadıgım sey aynı tarz...yani sürekli parasızım demesi borç istemese de borc vereyim noktasına seni getirmesi...sonra senin için yapıcam deyip yine senin paran olmadıgı için yapamadıgı bişeyden dolayı seni suçlaması...

Yani para miktarı nasıl düşüyor? Aradaki farkı nasıl kapatabiliyorsa 500tl yi de kapatırdı o halde..bi 500tl lik açık en son sana mı düştü? Bence yalan...lisans falan alacagı da yoktu zaten...

Uzaklaş ya neden kendini üzüyorsun bak ne diycem sana; bu gibi insanların dertleri hiç bitmez ve sen kendi hayatını düşünmez olursun, hep onun dertlerine kafa yorarsın...Çünkü dertlerinin ucu hep senle evlenememeye çıkar....Kendin dert sahibi olursun da yine çözemezsin...Bu insan zaten senle evlenmeyi de düşünmüyor bence...Konuyu ciddi olarak aç, tüm imkanları önüne serecek gibi konuş bak nasıl yan çiziyor anlarsın...

Lütfen ama lütfen hayatından cıkar birdaha da görme bu adamı...Ben 5 yıl çektim ama zerre değişmedi..ne evlendik ne de dertleri azaldı ne maddi durumu iyileşti

Erkek arkadaşınız size sanirim yalan söylüyor.Siz çalıştığınız için sizde para olacağını tahmin ettiğinden devamlı para istemiş sizden.Sporcu lisansı için ünv lise mezuniyeti istenmez.Nice sporcular var lise mezunu bile değil uluslararası yarismalara katılıyorlar.Ayrica ekledigim fotoğrafta lisans ücretine bakarsanız 40 TL gibi komik bir ücretinin olduğunu göreceksiniz.

Ya kaç kere spor lisansı için unv mezunu gerekmez demişsiniz...offf yani kacıncı boyle yazan...konu sahibi onu bekçilik için yazmış bekçilikte isteniyor o olmayacak demiş...lisansı da para vermediğin için yapamadım demiş

Siz uzak ilişkinizde ona parasal yardım yaparken o parayı gidip hatunlara harcamiyorsa bende ben değilim ☺️. Kendine bakamayan erkeklerin ortak özelliği bu bence. Birde birsey sorucam, kendi başının çaresine bakamayan bir erkegin neresini yada hangi özelliğini beğeniyorsunuz çok merak ettim?

Siz uzak ilişkinizde ona parasal yardım yaparken o parayı gidip hatunlara harcamiyorsa bende ben değilim ☺. Kendine bakamayan erkeklerin ortak özelliği bu bence. Birde birsey sorucam, kendi başının çaresine bakamayan bir erkegin neresini yada hangi özelliğini beğeniyorsunuz çok merak ettim?

Narsistler bağımlılık yapıyor malesef...acıya bağımlı oluyorsun

X