Çok kötü şeyler oldu çok çaresizim

Açtığını her konuda eşimle boşanmadan döndük demişsiniz. Eee neden 2. Çocuk? Hadi oldu diyelim neden sürekli barışma çabası bırakın gidin kurtulun 2. Kadını alacam diyor hala ısrarla orda durmanın anlamı yok. Ayrıca eşinizin boğazına saldırmışsınız öfkenizi kontrol etmeyi öğrenmelisiniz bu çok ciddi bir sorun.

Bilmiyorum kafam çok karışık altınım var onu bozdurup otelde kalim bir süre çocuklarla diyorum ama
Alllahaşkına yaşınız kaç? Yani sizce altın bozdurup çocuklarla otelde kalarak ne elde edebilirsiniz. Altınım var ev tutayım iş bulup deseniz yine tamam. Para bitince ne olacak mesela. Lütfen mantıklı düşünüp karar almaya çalışın drama çevirmeyin.

Dilinizi tutmaniz gerek. Hakaret etmeyin ve boşanacaksanız bunu yapın. Blöf yaparsaniz ve bunu yapmazsaniz insanlar bir süre sonra sizi önemsemez.

Iki cocugunuz var Allah bağışlasın. Ama bu adam son zamanlarda cok sıkıntılı. Babaevine bosanacagim diye dönüp sonra affetmeyin affedekseniz evinizden hic cikmayin.

Boşanma sözü sihirli bir kelimedir. Bunu bie kez evlilikte dile getiren sallanmaya başlar.

Üstünüze kuma getirme olayi çirkin. Ama sürece baktigimda buna insan kendi izin verir. Unutmayin siz izin verdiginiz ölçüde caninizi yakabilir karşı taraf

Dil belası anlatabildim mi? Mesela ban yedigimde bu benden kaynakli oluyor. Sinirlenmeyebilirim dilimi tutabilirim polemiğe girmeyebilirim.

Bülbülün derdi dil belasi bacım. Bunu bir düşün

Ben ne yaptım şimdi
Eski konularınızı bir arkadaş paylaşmış. Sizin kendi hayatınız yok mu? İyi ki bir evlenmişsiniz. Hayatı kendinize ve çevrenizdekilere ne kadar zorlaştırmışsınız..

Normal insanlar gibi evliliğinizi yaşasanıza. Kaynananız aramış her seferinde olay çıkarmışsınız, her seferinde acitasyon. Sizin gibi insanlarla yaşamak çok çok zordur.

Olgunlaşır mısınız, tedavi mi olursunuz bir çaresine bakın. Çocuklarıniza yazık her gün sizin velvelenizle yaşıyorlar günah ya..

Konu hiç inandirici degil. Onca olay ve böyle kocanin bogazina yapismak ha? Fazla film izlemissin konu sahibi.

Kv dert, elti dert, abiler dert , esi baski basina dert olan yine cocuklara olmus bu boyle devam eder

Israrla soyluyorum evlenirken ve cocuk yaparken ruhsal sagliginin elverisli olduguna dair rapor istensin yazik gunah boyle ailelerde buyuyen cocuklara bu vb tum konularda ayni sey cocuklar icin sabrediyorum hayir efendim deli bozuk iliskinize bagimlisiniz cocuklari arada mahvediyorsunuz

Ne güzel dalga geçicek malzeme çıktı sizede aynı şeyler yaşamamanız dilegiyle
Igrenç bir insansiniz.

Bu yasadiklarinizi da kader saniyorsunuz ya ona acıyorum.

Babaniz size kapısını açmış. Ne vardi tekrar affedecek?

Kendi iradenizle yapmış olduğunuz seçimler sonucunda bunlari yasiyorsunuz.

Kimse size haksızsın dedi diye sizin yaşadıklarınızı yasayacak degil.

Yaşamamanız dilegiyle dedim dikkat oku bu arada igrenç olan sensin

Çocuklarımla ne alakası var bu konunun biz onların önünde kavga etmiyoruz He ayrılacağım zaman psikolojileri bozulacak evet ama daha mutlu olucaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…