Çok kötü şeyler oldu çok çaresizim

Ben varken çocuklarıma hiçbiley olmaz çocuklarımı üzen parmağım bile olsa kesip atarım kökünden demem o ki lütfen evlatlarımı karıştırmayın
evladınız karıştırmadım Allah size bağışlasın hiçbir lafım yok o yavrucaklara
Bizim ülkemizde olan genel bi durumdan bahsettik
soruyorum size eşinizle barışıp 3.cocuğu yapar mısnız

Eviniz kaç odalı kaç m²? Standart bir evde kavganin duyulmamasi imkansiz.
Sürekli böyle konu açıyor zaten. Hadi birinde uyuyorlardı, ikincide dışarıdaydılar. Hiç mi görmüyor duymuyorlar sanki. Kendini kandırmaktan başka bir şey değil.

Bitmiş bisey üzerine yapcak bisey kalmams gibi kuma getirmeyi bile sölemiş gurunuzu bukadar ayaklar altına almayın bence ayrılın o sizi hak etmiyor

evladınız karıştırmadım Allah size bağışlasın hiçbir lafım yok o yavrucaklara
Bizim ülkemizde olan genel bi durumdan bahsettik
soruyorum size eşinizle barışıp 3.cocuğu yapar mısnız
Şu an valizimi hazırlarken yazıyorum anneme söyledim babamla konuşacak yeter limi

Bilmiyorum kafam çok karışık altınım var onu bozdurup otelde kalim bir süre çocuklarla diyorum ama

Sağlıklı bakamiyorsunuz R remir otele iki cocukla para mi dayanır?

Para bitince nereye gideceksiniz? En ufak şey para. Kelam para selam para.

Hicbirimiz anlamadik o "yaşamamanız dileği"nin ne anlama geldiğini.

Anlaşılmayacak birsey yok Lotusum. Siz yaşadıklarımı yasamayin diyor ama beddua eder gibi. 😎 başına gelsin de o zaman konuş der gibi yazmış. Ahhh dil belası diyorum duymuyorlar

Şu an valizimi hazırlarken yazıyorum anneme söyledim babamla konuşacak yeter limi
1sene önceki konunuzda bosaniyoruz diye başlık atıp barismissiniz sanki yine aynısı olacak gibi

Sağlıklı bakamiyorsunuz R remir otele iki cocukla para mi dayanır?

Para bitince nereye gideceksiniz? En ufak şey para. Kelam para selam para.

Anlaşılmayacak birsey yok Lotusum. Siz yaşadıklarımı yasamayin diyor ama beddua eder gibi. 😎 başına gelsin de o zaman konuş der gibi yazmış. Ahhh dil belası diyorum duymuyorlar
Ya evet bakın dilim sert ama bana karşı kim nasıl gelirse öyle gidiyorum

hanımefendi beni ya da burada yazanları bağlayan bi fiil değil bu kalıcak olanda sizsiniz gidecek olanda buraya yazmışsınız boşanın dedi çoğu üye hatta hepsi
boşarsın boşamazsın o senin derdin gerisi sana kalmış biz sadece tavsiye verdik

Evet o zaman barıştık o istemişti şu an barışma imkansız babam birdaha olmucam olursa dönüşü yok dedi
İnşallah dediğiniz gibi olur şayet bu ilişkiden artık ikinize de hayır yok

hanımefendi beni ya da burada yazanları bağlayan bi fiil değil bu kalıcak olanda sizsiniz gidecek olanda buraya yazmışsınız boşanın dedi çoğu üye hatta hepsi
boşarsın boşamazsın o senin derdin gerisi sana kalmış biz sadece tavsiye verdik
Teşekkür ederim K.bakmayın kafam çok dolu yeni yeni toparlandım

sizin boşanmaya filan niyetiniz yok bence. arada sinir krizi geçirip burada rahatlamaya çalışıyorsunuz. şaşırdım arkadaş eski mesajlarınızı buradan yayınlayınca.
kendinizi boşa kandırmayın ,hayatı böyle yaşamak istiyorsanız busizin seçiminiz ama unutmayın çocuklarınızın seçimi böyle ebeveynler değil ne yazık ki.

X