Çok kötü şeyler oldu çok çaresizim

Kardeş
Hiç üşenmedın mı?
ya bi gireyim dedim profiline bu konuları görünce şalterlerim attı. Bi de insanları salak yerine koyup konu açıyorlar. Buraya da sırf içlerini soğutmak adına yazıyorlar. Böyle suratlarına vuracaksın ki boş yerine kimsenin zamanını çalmasınlar

Nolduki be varmış konu açmışsam herkes yaşadığı problemleri yazıyor buraya ne var

Onun başka karı alıcam demesi çok normal ama dimi

Eşinizin yaptıklarını elbette onaylamıyorum. Kaba saba tepkiler vermiş.
Ama sizin tepkileriniz de normal değil, şiddeti siz başlatmışsınız.

Bir de çok mu mutsuzsunuz? Kendinizi sürekli hasta hissedip hastalık üzerinden ilgi görmek mi istiyorsunuz?
Eşinizin söyledikleri sanki biraz onu düşündürdü.

Eğer kendinizi hasta hissetme haliniz süreklilik arzediyorsa ve fizyolojik bir neden yoksa lütfen psikiyatrik yardım alın. Çocukların sürekli hastayım diyen bir anne ile büyümesi çok kötü sonuçlar verebilir.

Kendinizi nasıl iyi hissedecekseniz öyle davranın. Buna boşanmak da dâhil.

O an onları duyunca çok değişik oldum gerçekten tutamadım kendimi benmi hatalıyım yani şimdi
Ne icin tutamadiniz kendinizi? Annesine ne iyi ne kötü demesiyle tartismaya baslamis ve giderek yükselmissiniz karsilikli olarak. Belli ki ikinizin de iletisim bicimi bu ve iliskinizde saygi kalmamis.

Nolduki be varmış konu açmışsam herkes yaşadığı problemleri yazıyor buraya ne var
Sizin 1-2-3-6-9 değil ki. Hep aynı problemler adam size demediğini bırakmıyor siz de öyle sonra her şeyi unutup yaşıyorsunuz bi de çocuk yapıyorsunuz sonra yine aynıları. Sizin düzeniniz bu hanımefendi. Buraya da içinizi soğutmak için yazıyorsunuz nasıl olsa yine barışacaksınız. Boşanmak bir çözüm ama siz bunu yapmak yerine çocuk yapmayı tercih ediyorsunuz. Ne diyelim? Bir çocuk daha yapın geçer mi diyelim?

Ben ne yaptım şimdi

Bir evlilik iki kisiden olusur. Belli ki ortada ciddi sorunlar var ikiniz birbirinize giruyorsunuz. Ikinizin de sorumluluğu altinda. Esiniz agir konusmus evet, ama sizde sinir krizi gecirip ona saldirmissiniz. Ikinizin de davranisi son derece yalnis. Sans eseri cocuklar uyuyordu daha, yada en azindan uyumus gibi yapmislar. Bu böyle devam edemez.

Hayır bu sefer bitti bunu valiz hazırlarken yazıyorum

Birbirinize tahammülünüz kalmadıysa düşünmeyin hemen boşanın, vaktiyle babanız size ne tavsiye vermişse tam tersini yapmışsınız şimdi de baba evine dönmeye cesaret edemiyorsunuz ama yanlış yapıyorsunuz, babanız boşanacağım deyip deyip vazgeçtiğiniz için resti çekmiş, siz kararlı olur boşanırsanız arkanızda durur.

Üyelere verdiğin cevaplar bile karakterini ele veriyor. Özgüvenin 0.Sen neyapıcaksın biliyormusun boşanmak istiyorum ben bu ithamları hakedecek kadar değersiz bir kadın değilim. Diyeceksin. Omuzlarını dik tutacaksın birkere. hanım efendi kişiliğini bozup adamın gırtlağına yapışmayacaksın.Çocukların için nafaka isteyeceksin okadar. Böyle pasif olmaya devam edersen daha çok zarar görürsün güçlü olya kendine gel saksıyı çalıştır.

İki ucu b... lu değnek eşinizin konuşma tarzı hoş değil ama sizde eksik kalmazsınız sizin evlilikte saygı kalmamış ki ayrıca sinirle eşiniz boğazına yapıssa burda Allaaa neler atıp tutulurdu

Nedense esinizin hayatinda baska biri var diye dusundum. Sanki yaptigi bu konusmayla gun yuzune cikarmaya zemin hazirliyor gibi geldi.
Telefon gorusmesinden sonra esinize, ne iyisi oluyorum dediginize gore oncesinde de size karsi ilgisiz davranmis, bir seyler kopmus ki siz de oyle soylemissiniz.
Karsilikli konusup eteginizdeki taslari dokme zamani gelmis.

Ne önemi var eşinizin kayınvalideye ne iyi ne kötü demesinin. Pireyi deve yapmışsınız. Ayrıca eşinize çok çok gereksiz yere saldırmışsınız. Böyle saçma bir sebepten bu kadar öfkelenmeye, şiddete başvurmaya ne gerek var? Resmen eşinizi tahrik etmişsiniz. O da fazlasıyla karşılık vermiş. Biraz sakinleşip ailenizin yanına gidin. Orada iyileşir ve kafa dinlersiniz. Ondan sonra daha mantıklı düşünün. Eğer boşanamayacaksanız, bu davranışlarınıza son verin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…