Çok kötü şeyler oldu çok çaresizim

Ben ne yaptım şimdi
Sizin evliliginiz bitmis artik kurtarilmaz hale gelmis ne yazikki çok üzuldum ailenizn yanina gidin

sadece ilk yazınızı okuyabildim. o yüzden tam durumunuzu bilmiyorum ama bu hastalıklı adamdan kurtulmanız gerekiyor maddi durumunuz nedir bilemem ama kendi ayaklarınız üstünde durmanız gerekiyor. ne demek başka kadın getiricem ne terbiyesizlik ne demek size vurmak

Zorlamaya gerek yok, ittire ittire yürütmeye çalışıyormuşsunuz evliliğinizi zaten.

Bu konuda eşinizin annesine söylediğine gereksiz tepki vermişsiniz. Çok kötü hasta dese ne olacak?

Eşinizin de ya hayatında biri var ya aklında, kafaya koymuş bazı şeyleri belli ki.

Daha fazla rezillik yaşarsiniz devam ederseniz.

Devam etmeyi düşünmüyorum ben aileme gidemem altınım var onu bozdurup kafamı toplayana kadar çocukları alıp bir otelde yada bir akrabamda kalsam diye düşünüyorum

O lafları kelimeleri duyduktan sonra durmam bu evde şu an durup düşünüyorum ne yapsam

Psikiyatriden destek aalin gercekten belki sizin gozunuzde psikiyatriye sadece deliler gidiyor ama öyle degil
Esinizin de almasi gerekiyor
Ben cocuklara cok uzuldum
Ikincisi bosayin zaten isiniz yoksa cocuklariniza bildigim kadariyla bakmak zorunda sizde bi ise girin gecinin gidin

Esinizin siddet uygulamasi yanlis ama sizde normal degilsiniz.yok adamin yakasina yapışmalar bagirip cagirmalar cocukca davranislar.ne olmus yani kv oyle dediyse dunyanin sonu mu.cok caresizim ölüyorum diyince bende bisey sandim.kendi kendinizi sinirlendirmissiniz.

Açtığınız konu başlıklarına baktım da içim daraldı.
Herkesin hayatı mükemmel olamıyo malesef
offf of gidilir mesele o degil boşanılır oda degil bukadar adi bi adamla beni tek kalemde silen bir adama 8 senemi vermek zoruma gidiyor

Bakın benim sinir krizi geçirmem ondan kvdem öyle dedi diye degil bana o kelimeleri hakaretleri etmesinden sonra kriz geçirdim

Eşim kendisi cok hastayken bile insanlara telefonda iyiyim diyordu. Ne gerek var ölüyoruma bilmem neye, eşiniz kaynananiza "cok kotuymus ölüyormuş" dese ne olacak kv gelip sizi iyi mi edecek?
Niye coştunuz bu kadar? Anlattiginiz kadar hastaliktan ölen insan bagira cagira adamin bogazina yapişamazdi. O kadar hasta degilmissiniz demek ki

Benim babannem de kendimi bildim bileli hastayim der yatar arada numaradan topalliyor gibi yapar. Hastaysa da oldukca abartirdi. Doktora goturdugumuz icin devamli biliyorduk yani ne olup olmadigini.

Gercekten hastaysaniz da boşanin biri yeni kari alcam der oteki bogazina yapisir. Bu evlilik degil artik.

offf of gidilir mesele o degil boşanılır oda degil bukadar adi bi adamla beni tek kalemde silen bir adama 8 senemi vermek zoruma gidiyor
Olan olmus biten bitmis mlsf gecmisi geri getiremiycez tecrube bunlar
Burada bosanipta mutlulugu bulan o kadar uye var ki yanlis anlamayin bu bi baskasiyla evlenmek degil

Ne güzel dalga geçicek malzeme çıktı sizede aynı şeyler yaşamamanız dilegiyle

Olan olmus biten bitmis mlsf gecmisi geri getiremiycez tecrube bunlar
Burada bosanipta mutlulugu bulan o kadar uye var ki yanlis anlamayin bu bi baskasiyla evlenmek degil
Bilmiyorum kafam çok karışık altınım var onu bozdurup otelde kalim bir süre çocuklarla diyorum ama

Daha öncede oldu babam birdaha kabul etmez
ilişkiniz baya sıkıntılı.sen çok fevrisin gereksiz çıkışmaların var.ne diye kıskanıyorsun dik dur biraz erkeği okdr kıskanma dötünü neden kaldırıyorsun bişe sancak kendini
Eşinde çok kaba şiddet,başka karı alcam vs tam bir iğrençlik.diğer konularınıda okudum kangren olmuş düzelirmi bilemem ama sana tavsiyem azıcık kuyruğunu dik tut,tepkilerini törpüle biraz minnoş bir kadın ol git bşraz kafanı dinle ayrılcaksanızda medenice ayrılın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…