Çok feci aldatıldım boşanıyorum

Bu tip mok suratlar zaten beyinsiz oluyorlar. O adam 40 sene sonra bile karısından boşanmazdi. Çöplük kraliçeside bekler dururdu.

Katibin Ruhu

Kiz, avrupada çok meşhur.

Türkiyede böyle bir site kuralim. Pislik koca ve KVlere kutu kutu mok gönderir millet.
Burda 4 çeşit moktan secebiliyorsun.
Fil moku bile var.
Sayfanin ismi shit for you

Böyle bir siteyi TRde kuran köşeyi döner.

Eklentiler

• 1000101174.jpg
    168,1 KB · Görüntüleme: 68
  • 1000101175.jpg
    180,4 KB · Görüntüleme: 66
Tabiki yaptım bütün diğer kızlarla fingirdemesini o kadına attım
Yaaa ahahaha siz mükemmel bir kadınsınız gerçekten. Gurur duydum. Oğlunuzu da alnından öpüyorum şifreyi öğrenmiş de annesine gizlice söylemiş maşallah memur olmanın avantajı bu ya da çalışan kadın olmanın al valizini çık git ama çalışmayan ev hanımı olup böyle pislikleri çekmek zorunda olan kadınlara çok üzülüyorum. Aileniz de arkanızda gerçekten siz şanslısınız. Allah karşınıza çok iyi insanlar çıkarsın onun gözünün önünde musmutlu olun inşallah

Çok geçmiş olsun arkadaşım.
Yeni hayatında huzur, mutluluk ve aşk diliyorum. Pamuk şekeri tadında hayatın olsun.
Allah yardımcın olsun.

Yaa sormayın benden çıkan cocuk beni kurtardı resmen canım yavrum boşuna dememişler çocuktan al haberi diye

Normalde çok duygusalım eşimi de cok severek evlendim ama o mesajları görmemle resmen onu öldürüp gömdüm selasını okuttum öyle bi bitti ki içimde
Sakın affetmeyin.. Senin kosullarinla anlaşmaliya yanasmazsa çekismelide elindeki bütün delilleri cimere, il MEM e, ilçe MEM e, okul müdürüne yollamakla tehdit edin...

Kadın içinde bişeyler düşün hayır aldatiyolar birde arkadan cekistiriyo haspam ahhh ahhh çok açık konuşamıyorum anla sen..

Sakın affetmeyin.. Senin kosullarinla anlaşmaliya yanasmazsa çekismelide elindeki bütün delilleri cimere, il MEM e, ilçe MEM e, okul müdürüne yollamakla tehdit edin...
Cimer aklıma geldi kuruma yayılır cokta iyi olur aslinda. Ama başım ağrısın istemiyorum intikam da istiyorum ama en büyük intikam beni mutlu görmesi olacak eşimin. Diğer kevaşe de Allahindan bulacak mutlaka. Affetmek gibi niyetim yok ilk andan şu ana hiç yok olmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…