Çok feci aldatıldım boşanıyorum

Aynen katılıyorum.Rezil ederim işyerine deyip anlaşmalı boşan.Çocuk şimdi ben anneme şifreyi söyledim ayrıldılar diye kendini suçlar.intikak hırsıyla çocuğu üzmeyin.
Çocuk çok mutlu zaten hep anne gidelim bu evden babam sana çok kötü davraniyor derdi. Senin sayende kurtulduk o cehennemden diyorum kendiyle gurur duyuyor

Eşiniz ne diyor nasıl savunuyor kendini çok merak ettim
Şeytana uymuş. Bu bizim daha kenetlenmemiz için bir işaretmiş.Hayatta en değerli varlığı çocuğu ve benmişim. Bu PC 5 vakit namaz kılardı bide. Her namazda dua edermiş ağlayarak. En son gördüğümde saç tokadı bileğine takmış gelmiş çok duygulandım

çocuğu görme bahaneleri başlar
Aynenn.. kapıya geliyor çocukla 2 dk görüşüp beni çağırıyor. Yüzüne kapatıyorum kapıyı. Geçen çalıştığım yere geldi(adliye) öyle sinirlendim ki sağlam bi tükürük suratına bide tokat attım şakkk etti elim acıdı.

Allah yardimcin olsun. Cesaretinden ötürü tebrik ederim Allah kimsenin basina vermesin.Cocuklarin etkilenmeden en saglikli sekilde boşanmani dilerim

Canım benim geçmiş olsun. Senin ahım ona ömürlük yeter. Burada bu konuyu okuyanlarda topluca içimizden o şerefs... beddua ettiğimiz için burnu b..tan çıkmaz. Kurtulduğun için toplu kutlama yapalım. Boşanma davan sonuclansın yaşadığın yeri söyle davul zurnan benden. Tutumundan dolayı da seni tebrik ediyorum.

Bi daha gelirsen uzaklaştırma alırım deyin benim hayatım senden değerli deyin . Çünkü o şimdi öyle ağlıyo ama o şirret hali çıkacak ortaya eninde sonunda . O adamla barışılmaz asla çünkü uzum vakit aldatıyormuş bu aşağılık bir insandır burcu ne çok merak ettim kusra bakmayın evren size iyi bir hayat verecek çocuğunuzla

Resmen içimin yağları eridi çok iyi yapmışsınız aynı şeyi ben yaşasam birebir uygulardım şerefsiz herşeyi hak ediyor size yeni hayatınızda mutluluklar inşallah her şeyin en güzeline sahip olursunuz

Hadi hepsini geçtim de senin saç tokanı bileğine takmak ne ya
Bu adam bu kafayla o kadınları nasıl etkilemiş.
Demekki karşıdaki kadınlarında kafa tam değil
Kusıra bakma üzücü durumun var ama komik gldi

çok teşekkür ederim kardeşimm. İnşallah ömür boyu vicdan azabı ile kivransinlar ikisi de.Antalyada yaşıyorum ciddi anlamda buluşup dertlesebiliriz isteyen herkesle ve ben bi pasta alırım kutlarız ne güzel olur

Avukatım talep edecek uzaklaştırma kararı. Ama korkuttunuz şimdi beni. Hic istemem salça olmasını ya . Burcu yay özgürlüğüne düşkün cinsten

Gerizekali işte etkileneceğimi sandı galiba.bide şey diyor. En son giydiğim kıyafetleri koklayıp agliyormus

Gerizekali işte etkileneceğimi sandı galiba.bide şey diyor. En son giydiğim kıyafetleri koklayıp agliyormus
Sorsaydınya en son ne giydim hangisini kokluyon diye
İşin şakası bir tarafa çok yüz göz olmayın. Çocukla görüşme bahanesiyle size yaklaşmaya çalışır eder. Gerek yok. Gerekirse çocuğu görmek istediğinde siz değil ailenizden biri muhatap olsun.
Siz karşı karşıya gelmeyin. İşlerinizde veya olur olmadık yerde karşınıza falan çıkarsa çocuğumun babasıdır ayağına girmeden emniyete gidin. Telinizde kades bulunsun mutlaka. Yapar yapmaz orasını bilemem ama siz genede önleminizi alın. Kades bulunsun telinizde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…