Çok feci aldatıldım boşanıyorum

Memur olmaya nasıl karar verdiniz . Sınavlaramı hazırlandınız.

Memur olmaya nasıl karar verdiniz . Sınavlaramı hazırlandınız.
Memur olmaya yine eşimin bana olan ilgisiz sevgisiz kırıcı ve hödük davranışlarından sonra olur olmaz kavgalar çıkarıp beni cocugumun onunde dövmelerinden sonra karar verdim. Bir gün bu forumu okurken memur olup kocasından kurtulan bir arkadaşımız ilham oldu bana ve memur olup bu adamdan kurtulmam lazım dedim.

Helaal olsunnn. İste bu!

Allah yardımcınız olsun. Siz bu mesajlaşmaları görmeseniz de kadın olarak hissetmişsiniz. Bu hisler asla yanıltmaz. Kendiniz ve evladınız için dilerim çok güzel bir gelecek kurar ve mutlu yaşarsınız. Bırakın o karaktersiz eşiniz de pisliğinde boğulsun

Bence de rezil edin
Kadinlara birbirlerinden de haber edin ki yalniz kalsin serefsiz. Hos ozellikle sizden haberi olan kadinin midesi yoktur ama olsun. O kendini ozel zannediyordur salak. Bilsin ki ozel olmadigini gorsun.
Diger kadinlarin bilmedigine inanmak istiyorum.

Ohooo madem dovulduz neden bunu gormeyi beklediniz ayrilmak için

Ya çok harikasınız. Bu gönül ilişkisi olan yoluk biliyor mu peki eşinizin diğer marifetlerini? Garibim belli ki kendini tek sanıyor, verin gitsin onun da karnına sancıyı. O herife de zerre inanmayın, barışınca affetmiş sayılacaksınız, arkanızdan konuşan adam bu sefer yüzünüze diyecek. Nasıl olsa bir gün boşanacaksınız bari donunu bağışlamamış olursunuz. Derdi de o zaten, kuruşunu istemiyorum yeter ki git deyin kendi boşanır koşa koşa.

Kurtulun hele bi, onu da sonra yaparsınız. Şimdi birleştirmeyin durduk yere. Önce birbirlerine düşürün.

O yoluk öğrendi diğer kızları merak etmeyin Aslaaa barismayi aklımın ucundan bile geçirmedim. Bana dedi zaten Madem bisey isteme anlaşmalı bosanalim bitsin diyor p..zvnk.. Ben de kabul edecektim ama Avukat hayır sürünsün dedi

Kabul edin de hakkınızı sevgililerine yedirsin.

Ay ne tepki verdi çok merak ediyorum. Gerçi o kadın böyle şeylere takılmaz muhtemelen

Hoşşşşt deseydin
Pisliğe bak. Az yesin ödesin nafakasini
Lütfen mal mülkü yedirme bu Pisliğe
Çocuğunla beraber keyif cat.
Sürünsün bakteri kılıklı

Hoşşşşt deseydin
Pisliğe bak. Az yesin ödesin nafakasini
Lütfen mal mülkü yedirme bu Pisliğe
Çocuğunla beraber keyif cat.
Sürünsün bakteri kılıklı
Zaten eline geçeni sevgililerine yedircek. Sıkıntıya girerim diye değil, boş ceple yüzüme bakan olmaz diye tazminat isteme diyor. Acımayın efendim.

Ay ne tepki verdi çok merak ediyorum. Gerçi o kadın böyle şeylere takılmaz muhtemelen

Takılır. O kendini seçilmiş kadin saniyordu kesin.
Klasik erkek sacmaliklarina mok sineği gibi konuyordu. İşte çocuk için duruyorum vs gibi laflara yapişiyordu kesin
Kullanilip atıldığını anlayınca minik bokcuk kalbi kırılmıştır.
Bu tip kadınlardan nefret ediyorum. Midesiz mokcuklar. Sanki ülkede c*k kalmamış gibi evli adama yapışmakda başka bir boyut eziklik.

Zaten eline geçeni sevgililerine yedircek. Sıkıntıya girerim diye değil, boş ceple yüzüme bakan olmaz diye tazminat isteme diyor. Acımayın efendim.

Öyle vallah.
Burda ve real hayatta para pulu çekin alin kocalarinizdan diye boşuna yirtinmiyorum.
Birde kadina karicim karicim diye mesaj atıyormuş buruşuk.
Midesizler başkanı.

Gururu geçtim insanda biraz akıl olur. Adam karısı öğrenmesin diye şekilden şekile giriyor, o gerizekalıda senin boşanmaya niyetin yok diyip gitmek yerine karın yüzünden görüşemiyoruz diye trip atıyor. Midesizler gerçekten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…