Çok feci aldatıldım boşanıyorum

Allah belasını versin onun. Umarım yeni Hayatın senin için inanılmaz güzellikler getirir. Aldatmanın bile bi oluru vardır. Biriyle gönül ilişkisi mi kurdun tamam defol git ne halt edersen et. Ama adam yaş skalası,medeni durum ayrımı olmadan önüne gelene yazmış ahlaksız.

En güzelini yapmışsın. O pislik için kendini bile yormaya değmez. Rabbim yolunu acık etsin oğlunla mutlu huzurlu bir yuvanız olsun inşallah. Valla acayip deli oldum o kadının da şerefsiz kocaninda belasını bulsunlar inşallah. Lanetler.

Sizinle gurur duyuyorum tüylerim diken diken oldu yolunuz bahtınız açık olsun oğlunuzla musmutlu bir yaşam diliyorum

Amin allah gun yuzu gostermesin onlara kardesim.İlk bir hafta çok beddua ettim ama şimdi ağzımı bile yormuyorum. Allahını adaleti şaşmaz. O değil mi ki bana bunları gösteren.. subhanallah

Üzülmemenize çok sevindim dediğiniz gibi insan emeğine üzülüyor. Dilerim bundan sonraki yaşamınız hep mutluluk getirir size. Çalışıyormuşsunuz da, ne güzel kendi ayakları üzerinde duran bir kadınsınız. Allah evladınızla güzel bir ömür versin size. Ne karaktersiz şeref yoksunu bir adammış Allah kurtarmış sizi. Okudukça sinir oldum. Umarım çok yüklü bir nafaka öder size!

Amin allah gun yuzu gostermesin onlara kardesim.İlk bir hafta çok beddua ettim ama şimdi ağzımı bile yormuyorum. Allahını adaleti şaşmaz. O değil mi ki bana bunları gösteren.. subhanallah
Aynen öyle. Senin ettiğin ah ona gider ha o mal anlar anlamaz o ayrı da iki yakası da bir aray gelmez

Yüz göz olmaya değmez bence iyi yapmış giderek

Tebrikler Gazanız mübarek olsun. Bildir şerefsize haddini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…