Çok feci aldatıldım boşanıyorum

kadın bu kadının kocasına gadget yazmış diye hakaret değil ki bu
kaldı ki daha rezil rezil şeyler bile yazsa, ben x işiye mesajlarda y kişisi için istersem o... yazayım, onu kullanarak kendisine hakaret etmişim diye dava edemez ya direkt kendisine yazacam ya da kamuya açık bir yerde. özel mesajda başkasına yazılan şeyden hakaret olmaz - bildiğim bir örneği yok en yazından. benim okuduğum kadarıyla kadına böyle bir hakareti yok.

evi de adamın lojmanı diye terk etmiş. yoksa haklısınız, gitmesi gereken adam.

şu durumda yapılması gerekeni yapmış konu sahibi.
en fazla işyerinde yaptıklarını duyurabilir, ifşa edebilir.

ama yani snelerdir böyle olan adamı işyerinde bilmiyorlar mıdır? bence biliyorlardır. adam ar damarını kaybedeli çok olmuş. yoksa hangi normal adam kamuda, gelene gidene, stajere boşanmışa yürür ki? demek işyerinde adama "birader sen hayırdır"? filan diyen yok....
geçen anadolunun minnacık bir ilçesinde minicik bir kurum müdürünün normalde güvenli ya da sekreterlik (hangisiydi unttum) gibi bir kadroda olan metresini güzel bir yere almak için durup dururken kadro açtığını, başka kimseyi başvurtmadığını ve o hanımefendiye lojman, şöfor vs. tahsis etiğini tüm kurumun da bunu bildiğini vs. öğrendim. herkes şey diyor "or... boylu poslu güzel tabi, metres olacaktı zaten gitti müdürün metresi oldu, akıllı çıktı"

Avukatım da aynını söyledi kadına daha açarsak kaybedebiliriz dedi

Evi terketmek yerine o şerefsizi kovaaydiniz ?

Bu yazıda beni en cok sevindiren, aldatildim diye oturup ağlamak yerine, bu pislik heriften kurtulduğunun bilincinde olup mutluyum diyebilmeniz. Donuna kadar alın, asla vazgeçmeyin. Evden onu kovsaydiniz keşke, oğlunuzla kendi evinizde rahat rahat otursaydiniz. Mutluluk hep sizinle olsun

Dava aç yazmadım, dava açarım de yazdım. Rezillik çıkmasın korkusuna evden gider belki diye. Lojman detayı benim mesajımdan sonra yazılmış. Ben o lojmanı da yar etmezdim. Benim düzenim bozulup sağda solda kalıyorsam o da kalamaz. Çocuğun da aklı eriyor, 10 yaş küçük değil yazık.

Lojmanda son 3 ayımız kalmıştı zaten. Hemde o evde kalırsam kötü hissedebilirdim ister istemez. Şimdi diyor ki ben 3 ay sonra lojmandan çıkınca 15 bin kira vericem sana nasıl tazminat vericem. Madem bisey isteme anlaşmalı bitsin diyor babayı alırsın dedim

Lojmanda son 3 ayımız kalmıştı zaten. Hemde o evde kalırsam kötü hissedebilirdim ister istemez. Şimdi diyor ki ben 3 ay sonra lojmandan çıkınca 15 bin kira vericem sana nasıl tazminat vericem. Madem bisey isteme anlaşmalı bitsin diyor babayı alırsın

Lojman onun üstüne ve de rahat bırakmazdı o şekilde
Evi de eşyası da başını yesin. Yeni hayatınıza daha güzelleri ile başlarsınız, hiç önemli değil. Kamburunuzdan kurtulmuşsunuz. Avukatınızı da dinlemenizi tavsiye ederim, fevri davranıp yanlış bir hareket yapmayın diye. Zaten rezillerden herkesin haberi olacaktır ya da vardır da zaten. Daha güzel günler sizin ve oğlunuzun olsun.

Ben böyle durumlarda ortak konutta kalmayı doğru bulmuyorum. Boşandığın takdirde eski düzen zaten bozuluyor. O nedenle yeni bir ev hatta imkan varsa yeni eşyaların daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. Eski evdeki kötü anılardan, negatif enerjiden kurtulup çöpüne kadar sıfırdan bir hayat çok daha güzel. Her şey gönlünüzce olsun

çok tatlısınız. Füzeyi de iş yerlerine mesajları göndererek atayım diyorum ama Avukat engelliyor. İçimde patlamaz inşallah

Yaşasın deli kadınlar bir büstünü yaptırıp altına da yılın o***ç.... ğu diye yazdırıp işyerine göndermek vardı da işte suç mu bilmiyorum

Harikasınız güçlü olmanıza bayıldım ekonomik özgürlüğünüz elinize almışsınız. Memur olmuşsunuz sizinle gurur duycağına . Adam sapık bence en iyisi olmuş . Sanırım maddi olarak özgürlüğü olmayanlar benim kocam yapmaz aldatmaz diyorlar . Kimsenin evliliği garanti değil her kadın çalışmalı . Hemen art arta çocuk yapmayın korunun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…