Çok feci aldatıldım boşanıyorum

Orada çalışan birine anlatın. O zaten herkese anlatır. Rezil olsunlar anlatın da haketmişler

Hoşşşşt deseydin
Pisliğe bak. Az yesin ödesin nafakasini
Lütfen mal mülkü yedirme bu Pisliğe
Çocuğunla beraber keyif cat.
Sürünsün bakteri kılıklı
Çok şükür deliller var ya yanina birakmiycam söke söke ödeyecek s.fsz. Avukat hts telefon kayıtları otel kayıtları falan istedi bakalım neler cikacak

Gurur duydum cidden ya işte bu beee diye taraftar gibi zıplayacaktım.
İçim şişmişti görüp görüp sustuğunu anlatan,iç karartan konulardan.
Bence gitmeniz iyi olmuş lojman zaten,annenizde en azından biraz toparlanır sonra düzen kurarsınız.İyiki atanmışsınız.

Çocukta zehir valla iyiki size çekmiş,herşeyi onun sayesinde görmüş ve kurtulmuşsunuz öpüyorum onu
O şerefsizde altındaki donunu da alınca ağlarsın şimdi boşa harcama demek lazım,sürünsün reziller.

Sana helal olsun böyle bok kocayla hem memur olmuşsunuz hem çocuk büyütmüşsünüz vallahi harikasınız
Çok sagolun. Allah razı gelir mi hiç haksızlığa. Gözüme soktu Rabbim en güzel şekilde hemde. Hep dua ederdim o evden çıkarken Allahim ayağına dolaştır ne yapıyorsa diye

Ayy çok teşekkür ederim iltifat ve iyi dilekleriniz icin inşallah o günlerde gelecek donunu bile alicam ama bu çekişmeli dava 3 yıl bile surebiliyormus sabır bakalım

Ayy çok teşekkür ederim iltifat ve iyi dilekleriniz icin inşallah o günlerde gelecek donunu bile alicam ama bu çekişmeli dava 3 yıl bile surebiliyormus sabır bakalım
İsterse 5 yıl sürsün en azından sizi yoksayan,şiddeti,aldatılmayı yaşatmış bir mahlukla aynı evi paylaşmayacaksınız.
Aynı havayı solumadan istediğiniz gibi yaşayıp,birine sorumluluk hissetmeyeceksiniz.Ara ara güncelleyin konuyu lütfen,çocuğunuzla birlikte çok mutlu bir hayat diliyorum size

Yap demiyorum zaten, yapmakla tehdit et diyorum

Allahın belası pis yaratık… valla ekrana tüküre tüküre okudum. Helal olsun size bu dik duruşunuza hayran kaldım. Basın tekmeyi donuna kadar da alın

Ayıp ya utamaları da yok ki şunu yapmazlardı zaten olsa bide alay etmişler küçük akıllarıyla. Gerçi şunu yaşayanın kendisine saygısı yoktur sizle ilgisi de yok, kişisel algılayıp ğzülmeyin hiç. Akıllıca davranmışsınız, hiç muhatap olmadan olabildiğince rencide edici şekilde kazanırsınız umarım. İşiniz de varmış, allahım iyilerle karşılaştırsın hepimizi

Aynen katılıyorum.Rezil ederim işyerine deyip anlaşmalı boşan.Çocuk şimdi ben anneme şifreyi söyledim ayrıldılar diye kendini suçlar.intikak hırsıyla çocuğu üzmeyin.

Helal olsun bugün duyduğum en güzel haber yeni yaşantınız en güzeli olsun böyle h cinslerimin gururlu davranisi beni cok mutlu ediyor bol güneşli günler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…