Çok Düşük Karb Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
evet canım sıkı kurallar moral vermiyor :) afiyet olsun canımcım ben de az önce ara öğün yaptım süt ve 10 adet çiğ badem :)
Sanada afiyet olsun canim. Süt badem ve meyve yiyorum ben ara öğünde,
Bugün öğlen koz patlıcanlı yoğurtlu meze yedim yanına 2 dilim ekmek ,3 tam ceviz 2 hurma şimdi ara öğünde bunları yedim akşama nasipse spordan sonra yoğurtla kapatırım artık.

canımm sana da afiyet olsun ben 2 günlük ananas detoxundayım :)

Hoşgeldin canım

Afiyet olsuun

Tabi canım detoks şekersiz de bir yere kadar
Hayattan zevk almak için çeşitli beslenmeli bence

Ara öğün yarım.paket eti form domates salatalık ve peynir sonrası akşam pilates Eki Görüntüle 3111591

Afiyet olsunnn

Süper sıkı kurallar beni bozuyor. Birbirimize destek olalım beni de yorumlarsaniz mutlu olurum.
Tabi ki canım

evet canım sıkı kurallar moral vermiyor :) afiyet olsun canımcım ben de az önce ara öğün yaptım süt ve 10 adet çiğ badem :)
Afiyet olsuuunnn

Çok iyi

Süper ananasa bayilirimmm. Çok guzel sonuç veriyor ananas detoksu . Kabak detoksunu hiç sevmiyorum.

Birçok çeşit var ne güzel
ayyy bizim bi sonraki detoxumuz kabak olcak ben dünden bugüne 700 gr verdim yarını çok merak ediyorum fkjgfdjg ama akşam kayınvalideme misafirliğe gitcem o canımı sıkıyor mecbur yicem bişeyler
Ye tabi ki 1/4 tabağı oluşturabilirsin kuzum 1/4 protein,1/4 pilav vs 1/2 sebze yemeği salata
sonra da mınık tatlı

Merhabalar tebrikler kilo veren hanımlar devam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…