Çok Düşük Karb Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Afiyet olsun

Arkadaşlar merhaba kusura bakmayın yazamadım kiradaydım evim satıldı yeni ev sahibim gelinini oturtcakmış çıkmamızı istedi ev arayıp toplandım taşımdım.
Çok koşuşturmaca ve karışıklık vardı
Evi yerleştirdim yürüyüş bandımı kurdum
13. Sayfada kalmışım msjları okuyarak geliyorum.

Merhaba canım hoşgeldin tekrar
Bayağı uğraşmışsın geçmiş olsun
Güle güle oturun yeni evinizde bütün güzellikler huzur sizinle olsun
Yeşerdi çiçekler açtı sayfamız

canımmm Allah kolaylık versin

Merhaba canım hoşgeldin tekrar
Bayağı uğraşmışsın geçmiş olsun
Güle güle oturun yeni evinizde bütün güzellikler huzur sizinle olsun
Yeşerdi çiçekler açtı sayfamız
Canım Rabbim isteyen herkese ev nasip etsin yine kiraya çıktık.
Daha pek alışamadık merkezi bir yerde okuluma yakındı eski evim bulamadık baya uzaga taşındım ikiz çocuklarımdan sonra da araba kullanmamıştım şimdi yeniden başladım.
Bi yerden başlamam gerek kilom beni çok rahatsız ediyor bundan sonra umarım başka bir şey olmaz tam diyorum herşey tamam artık hopp kocaman bir sorun

Allah çaresiz dert vermesin canım benim kiloyu burada hep birlikte halledicez bu grup bana iyi geliyor dışarda ofiste evde kilo ve yemekle ilgili bir şeyler duymaktan bıktım herkes her şeyi çok biliyor her gelen fikir veriyor

Ah canım benim
İnşallah en yakın zamanda hayırlısıyla Bebegine kavuşursun.
Bende Pkos haşimoto insülin direnci bide aconthosıs nıcrıcans var.
İlk evlendiğim bir yıl sadece troidimi düşürmek için ugraştım.
1 yıl normal yolla
6 ay çatlama ignesiyle
3 sefer aşılama
Ve ilk sefer tüp bebek tedavisinde Ohss (vücudum çok fazla yumurtadan dolayı su tuttu cigerlerimden dört litre su aldılar nefes alamadım 8 gece sürdü.)
Elhamdülillah ilk kızım oldu zorlu bir süreçti.
Sonra ikiz gebe kaldım nasıl sevinçliydim cinsiyetlerini ögrenmeye gittim ölmüşler onları dogurdum.
Doktorum hem piskojik hemde fizyolojik olarak dinlenmem gerek dedi.
Baya bi ara verdim zayıfladım.
Sonra yeniden tüp bebek bir kız bir erkek
Anlatamam nasıl istiyorum ikizim olcak diye elhamdülillah oldu prematüre oldular evde de bi abla olduk mu üçüz gibi.
Baya zor büyüdüler ben ikizlerde dört yıl gitmedim işe.
İnşallah sende yazarsın

canımmmm neler yaşamışsın sonunda gönlünün muradını almışsın şükür
ben daha yolun başındayım hayırlısı bakalım o işlere biraz ara verdim aralık gibi eğer hala doğal yolla olmamışsın donuk 2 embriyom var onları transfer ettircem o süreçte de zayıflama derdindeyim işte, yalnız ilaçların etkisi çok zorlaştırdı kilo vermemi daha yeni yeni vücudumun kendine geldiğini hissediyorum bu arada benim de en büyük hayallerimden birisi elbette öncelikle sağlıklı hayırlı olmaları ama ikiz bebek

Araba kullanman için bir vesile olmuş
Kira fiyatı olarak fark nasıl canım?

kızlar bi ara yaptım bir dilim karpuz bir bardak yeşil çay
Afiyet olsun canım

Aynen ve tek yönlü,eksik oluyor genelde

gunaydin hanimlar naislsiniz? sukur 59.55 ciktim mutluluktan tartiyi opucektim ahaha
Oyyy gözün aydın kuzum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…