Çok Düşük Karb Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok canım çok şükür yiyorum her şeyi genelde
O zaman senden bişey isticem
Her besin çeşidini bir kağıda yaz ve haftada 3 ü tutturmaya çalış
*et
*yumurta
*baklagil
*kuruyemiş
*taze meyve
*tam tahıl
*süt
*peynir
*yoğurt
*sağlıklı yağ

Alerjin var da bilmiyorsan yabancı besinlere dikkat et canım onun dışında tadını sevmediğin için yemiyorsan farklı tarifler araştır

Hadi biraz gayret yapıcazzz bu işiii

Aaaa çok iyi ekran aldım hemen

çiçeklerim günaydın nasılsınız, bu sabah tartıldım 65,50 çıktım, tartılma sebebim ananas detoxuna başlamış olmam :)
sabah 2 yumurtalı omlet yedim

çalıştığım için zaten öğlen düzgün yemeğimi yiyorum. Akşam da eve gidip düzgün şeyler yapıyorum. fast food tarzı değil de ama yemekler harici bişiler yemek istiyorum sürekli

Peki öğünlerinde ızgara et tavuk, salata , kepekli ekmek vs oluyor mu yoksa pilav ,dolma,makarna, beyaz unlu çorba,patatesli sulu yemek vs yoğunlukta mı?

Peki öğünlerinde ızgara et tavuk, salata , kepekli ekmek vs oluyor mu yoksa pilav ,dolma,makarna, beyaz unlu çorba,patatesli sulu yemek vs yoğunlukta mı?
et, tavuk, köfte evde bunları airfryerde yapıyorum, makarna zayıf noktam iş yerinde sulu yemekler(bakliyat, sebze, et yemekleri) çorba genelde tabi unlu oluyordur diye düşünüyorum. yanında mutlaka pilav, makarna veya bulgur pilavı oluyor. yoğurt çıkıyor .

Kahvaltı yapıyor musun canım?
İşyeri ,yemekhane menüleri genelde öyle malesef :/ bu da sonra çok acıktırır canım ,glisemik endeks bayağı yüksek oluyor.

Makarnayı tavuk et vs ile akşam yemen daha iyi cnm , airfryer da pişirmen de çok iyi

Sulu yemeğin de bütün yağı tuzu vs suyunda biriktiği için vücuduna almaman daha iyi evden de bir sade salata , bir de ara öğün götürsen daha sağlıklı ve dengeli bir beslenmeye kavuşabilirsin canım

Çekmecen çikolata bisküvi mi dolu
Evden götüreceğin sağlıklı ara öğünden sonra latte ya da güzel i limonlu yeşil çayın yanında yersen farkı görebilirsin canım

yemek suyundan nefret ederim kahvaltı ediyorum, bazen yulaflı kahvaltı bazen hindistan cevizi sütüne şekersiz granola koyuyorum bazen tam buğday ekmeğine sandviç. Bugün üşendim :) lifalif barla kefir içtim arkasına şekersiz double türk kahvesi çekmecemde abur cubur hiç yok şu an :) bu ara tatlı getiren işte börek getiren falan dengem iyice şaştı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…