Çok Düşük Karb Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ya sen buralarda yokken tadı tuzu çıkmadı buraların nerelerdeydin
:))) canımm atayım neler yediğimi dünden başlayım mı mesela
öğlen 12:45 ilk öğünüm 5 yemek kaşığı melemen-2 dilim tam buğday ekmeği-1 dilim karpuz 2 dilim kavun
sonra akşam 19:30 bi kase mercimek çorbası 1 kase sütlaç

saat 10 gibi de bi şeftali yedim biliyorum yanlıştı :)

yaaaaa

Afiyet olsun

*3 porsiyon meyve
*1 yumurta
*4 dilim ekmek
*1 su b süt
*1 porsiyon : 10 gr yağ
*4 küp şeker diyebiliriz tatlım

800 kalori civarı olmuş , kilo verirsin ama bazı günler 2 porsiyon meyve 2 dilim ekmek ve kalanında et balık yemeye çalış canımcım

gunaydin canlar :) hehe evet isim degistirdim :) ben dun az otesi kacamak yaptim ve hemen saolsun tartiya yansidi saolsun 60.6 ciktim biraz moral bozuldu ondan kahvalti yok ceza olaraak :) bugun biraz spor yapmaya baslaiycam artik yavastan, siz napiyorsunuz? anam haftasonu geldi en kotusu :)

pokuhantes canım kolay gelsin sana ofiste

Ben de kahvemi hazırlayım
canımmm benim güzelliğim teşekkür ederim ben ogise gelir gelmez kahvemi içtim ama bugün ıf yapamadım sabah yine süt gronola yedim :)

hafta sonu ben de korkuyorum annemin yanına gidicem umarım güzel atlatırım :)

haftasonum çok dolu geçiyor ve pazartesi gelince haftasonu çabuk gelsin diye bakiyorum

haftasonum çok dolu geçiyor ve pazartesi gelince haftasonu çabuk gelsin diye bakiyorum
ya benimde oyle birde haftasonu hep bozuluyor, nilay kececinin 2 gunuk ananas detoxunu yapicam haftasonu :) ananasi cok severim onceden yaptigimda direnc kilom kirilmiti. sizinde bilginiz olsun diye asagiya yaziyorum hemen:
Sabah 2 yumurta+2 dilim peynir+ yesillik
Oglen: anansli cacik
Ara: 1su bardagi sut- kefir + 10 badem/ceviz
Aksam: ananasli cacik

Cacik" 4yk yogurt + 4 parmak kalinliginda ananas

Max 2 gun yapiliyor bol eksiler :)

ananas yok bende ama çok severim ananası:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…