Cok cagresizim ne yapacagimi bilmiyorum

Bilmiyorum korkuyorum ama baska ne yapa bilirim gidersem köye kac di geldi diyecek ler her keze benj kotuleyecek ler

Kim ne derse desin yani canından önemli mi, evlatlarından önemli mi kimin ne diyeceği? Sen annesin ya güçlüsün, anneler herşeyin altından kalkar korkma o herifte eşek gibi nafakanı ödeyecek elinde hiçbir delil olmasada. Evden çıkarsanda hemen aç davayı ki kendi evi terketti diye o kendine şahit delil bulmasın. Muhtemelen o yüzden seni göndermeye çalışıyor

Her keze merhaba öncellikle . Bdn 8 yillik evli 2 cocuk annesi 24 yasinda ev hanimiyim esimle severek evlendim ama o sevmiyor mus gec olsada anladim super iyi giden bir evliliğimiz yok du ama Yene de idare ediyor duk taki 20 gün oncesine kadar esimle oturduk yemek yerken esimin telefonu msj geldi resim yok du kimden dedim yalnis dedi olsun okuyum dedim yok dedi .bende şüphelendim o banyo ya girince msj okudum kadından ben deliye döndüm ne yapacagimi bilmiyorum mutfagi toparliyordum esim geldi benim bakdimi gördüğümü anladi ben agliyordum biyandan mutfağı toparlamaya calisiyorum o sirada geldi benimde elimde bicak vardi bagirmaya basladi bende hemen yatak odasina kacdim aglamak için inadina sirf şiddet uygulamak icin kosarak geldi yatak odasina ben git dedikçe üstümü yürüdu beni dövmeye kalkdi saclarimi yoluyor du benim elimde bicak vardi yapmak derkem bicagi elimden alirken 3 tane parmagi kesildi ameleyat oldu ilk gun cok pisman di yaptığını yeminler eddi sonra ertese gün basladi senin yüzünden bu hala geldim diye sanki ben bilerek isteyerek yaddim simdi elini kullanamiyor 3 ay. normalde ben cok güçlü kadinim hic kimseye eyvahlayım yok dur ama bu sefer ben cok caresizm kaldim esim ve ailesi istemiyor lar beni sebebi ben oldum diye esim bana evi terkep gid diyor benim hic bir sucum yok ama bana sen yapdin diyoŕ aileme söyledim gelme diyor lar 2 çocuğun var ne yapacak sin diyor esim eziyet ediyor gidmessen neler yapacagim diye ben ne yapacagimi ne düşüneceğim bilmiyorum allah rizasi icin bana yol gösterin eger yazimda yalnis varsa kusara bakmayin
Niye bi tarafına sokmadın görseydi senin yüzünden demeyi.. adam senden kurtulma derdinde bari hıncını alsaydin

Ailem köy de yaşıyor bizim oralar cok farkli tek basina sehirde eşin olmadan yasamayaz sin o köye mecbur dönecek sin koyde is yok ancak babam bakarsa çocuklarıma kizim daha 6 aylik ben asla beni istemeyen adami istemem ama çarem yok
Çalışmaktan kastım 8-5 mesai yapmak değil. Evde de yapılabilecek işler var. Maksat kendine ev açacak kadar para bitiktirmek. Bebeğin de büyümüş olur biraz. Hem koca olacak herife böyle bir teklifte bulunursan seninle uğraşmaktan vazgeçer.

Eşin olacak adam ne iş yapıyor?bazı şeyleri ispatlarsan nafaka falan bağlanır belki ailende bisey demez o zaman canından olsan daha mi iyi bi çare düşün

Eşin olacak adam ne iş yapıyor?bazı şeyleri ispatlarsan nafaka falan bağlanır belki ailende bisey demez o zaman canından olsan daha mi iyi bi çare düşün
Berber .o gece annemler geldi babam lar bana ailesi bir şey yapar lar diye. öğün babamlara karsi iyiydi eger zaten onlarin yaninda deseydi kizin yapdi istemiyorum diye babamlar götürecek di demedi eve geldi ilk 2 gun iyiydi dun babasi doldurmus dükkanda tamamem cok.kötü biri oldu küfürler hakaretler seni bıktıracağım kendin gidecek sin ardina bile bakmayacak sin diyor bende öyle yapana kadar ara babami gel de sıkıyor sa diyorum yok diyor sidmi de eziyet ediyor ekmek parasi vermiyor cocugun mamasi biddi orali olmuyor

Niye bi tarafına sokmadın görseydi senin yüzünden demeyi.. adam senden kurtulma derdinde bari hıncını alsaydin
Ben zaten öyle biri deyilim kimsenin canina yakmam hele allahin verdigi cani incitmem istememden oldu kendi bana neler yapacak di cok kötü siddet uyguluyor du öldüresiye vuruyor karsilik vermedim hic bir zaman sadece gid dedim inadi eliyle tutdu agzini kafayi yemis gibiydi

Berber .o gece annemler geldi babam lar bana ailesi bir şey yapar lar diye. öğün babamlara karsi iyiydi eger zaten onlarin yaninda deseydi kizin yapdi istemiyorum diye babamlar götürecek di demedi eve geldi ilk 2 gun iyiydi dun babasi doldurmus dükkanda tamamem cok.kötü biri oldu küfürler hakaretler seni bıktıracağım kendin gidecek sin ardina bile bakmayacak sin diyor bende öyle yapana kadar ara babami gel de sıkıyor sa diyorum yok diyor sidmi de eziyet ediyor ekmek parasi vermiyor cocugun mamasi biddi orali olmuyor
Seni göndermeyi kafasına koymuş yani .o seni kapının önüne koymadan sen çık evden babana anlat durumu kocanın kahrını çekeceğine aileninkini çek hiç değilse can korkun olmaz.ayrica para vermiyor diyorsun maddi bi kazanımında yok bu adamdan tek sorun el alemin ne diyeceği ise hiç durma nasıl bi yerde yaşıyorsun bilmiyorum ama evden iş falan yapamaz mısın yada temizlik yemek işine falan girsen

Kim ne derse desin yani canından önemli mi, evlatlarından önemli mi kimin ne diyeceği? Sen annesin ya güçlüsün, anneler herşeyin altından kalkar korkma o herifte eşek gibi nafakanı ödeyecek elinde hiçbir delil olmasada. Evden çıkarsanda hemen aç davayı ki kendi evi terketti diye o kendine şahit delil bulmasın. Muhtemelen o yüzden seni göndermeye çalışıyor
Seni göndermeyi kafasına koymuş yani .o seni kapının önüne koymadan sen çık evden babana anlat durumu kocanın kahrını çekeceğine aileninkini çek hiç değilse can korkun olmaz.ayrica para vermiyor diyorsun maddi bi kazanımında yok bu adamdan tek sorun el alemin ne diyeceği ise hiç durma nasıl bi yerde yaşıyorsun bilmiyorum ama evden iş falan yapamaz mısın yada temizlik yemek işine falan girsen
Kendi harçlığım.var biraz çocuklarımın mamasini bezi kendim.aliyorum is imkanim yok henuz ama ben gidersem benim ailemin beni savunmasına firsat vermeyecek ler biz kizina bir şey yapmadik kendi kacdi giddi diyecek ler köyde de öyle olunca kimse bir sey demiyecek kapiya koyamaz babami bile arayamiyor gel al diye gücü bana yetiyor

Aynen aslında eger o elini kesmeseydi bana neler yapacakdi kaza ile oldu .zaten simdi ki aklim olsa asla erken yasta evlenmezdim
Nerden bilcen canım ya sen kendin üzmw aen alnın ak bnde yeni evli aldatıldm hamileym sandı demez kimse herkes dedşm aile hariç tüm arkadaş çevre oh i ettim bn mi suçluyum hekes laf dedi ona konuştı bn sürekli yüzüne vurdum şimdi iyiyz ama ediyordur bu erkek ler hayatı yalan

Alalh razi olsun ben de kızım 3 yasjna girerse oğlum da 8 olsun diye bekliyordum ama kizim 6 aylik henüz ve ailem kal diyor esim eziyet ediyor her kezin icinde sövüyor hareket ediyor bağırıyor neler neler gidene kadar biktiracgim seni diyor ne yapacan nasil dayanacam bilmiyorum
İnadına yapıyor sana işini biliyor insafsiz ama sende eziyet göryn seviyn mu onu boşansan nafaka alırsın

Sen genede yarın bi hün bu adam para vermez kapıya atar bilinmez sen genede yontma ya bak

Görülen o ki bu durumda o evde kalman artık imkansız.
Adamın akli fikri kendisine mesaj yazan o kadında.
Sana Nafaka bile ödememek için dükkanını devretmek te istiyormuş.
Yapılacak tek şey ailenin yanına dönmek, sokakta kalamayacağınıza göre.
Ardından bir boşanma davası açacaksın barodan avukat isteyerek.
İşini istediği kadar devretsin, hakim sana ve çocuklarına bir nafaka muhakkak bağlayacak endişen olmasın.
Annene ise, nafaka bağlanır bağlanmaz o parayı her ay size vereceğim de.
Bu arada bebeğin biraz daha büyüdüğünde annenden çocuklara bakmasını rica edip, köylük yer de olsa, yakın bir ilçede olabilir iş bulup çalışacaksın.
O evde kalman artık mümkün değil önce bunu görmelİsin .
Olanlardan dolayı değil, kocan seni de çocukları da evde tutmayacak, maalesef böyle.

Ben zaten öyle biri deyilim kimsenin canina yakmam hele allahin verdigi cani incitmem istememden oldu kendi bana neler yapacak di cok kötü siddet uyguluyor du öldüresiye vuruyor karsilik vermedim hic bir zaman sadece gid dedim inadi eliyle tutdu agzini kafayi yemis gibiydi
Canım meşru müdafa diye söyledim.. adam seni döverken kendini savunacaksın tabi ki durduk yerde yapmıyorsun bunu.

Görülen o ki bu durumda o evde kalman artık imkansız.
Adamın akli fikri kendisine mesaj yazan o kadında.
Sana Nafaka bile ödememek için dükkanını devretmek te istiyormuş.
Yapılacak tek şey ailenin yanına dönmek, sokakta kalamayacağınıza göre.
Ardından bir boşanma davası açacaksın barodan avukat isteyerek.
İşini istediği kadar devretsin, hakim sana ve çocuklarına bir nafaka muhakkak bağlayacak endişen olmasın.
Annene ise, nafaka bağlanır bağlanmaz o parayı her ay size vereceğim de.
Bu arada bebeğin biraz daha büyüdüğünde annenden çocuklara bakmasını rica edip, köylük yer de olsa, yakın bir ilçede olabilir iş bulup çalışacaksın.
O evde kalman artık mümkün değil önce bunu görmelİsin .
Olanlardan dolayı değil, kocan seni de çocukları da evde tutmayacak, maalesef böyle.
Bilmiyorum inanin tek istedigim cocuklarima bir sey olmasin yarin babamin evine gidersem eger ailem beni yeniden evlendirecek ler ben cocuklarima biri bir sey derse yada bir şey yapmaya kalkarsa ömür boyu kendimi suclarim onlarin gühan hi yok tek suçlu benim böyle bir adamla evlendigim icin ne yaparsa susarim dayanırım çocuklarım büyüyene kadar ama ona da gelmiyor

X