Cok cagresizim ne yapacagimi bilmiyorum

Yazımda yanlışı geçtim, doğru yok ama mesele bu değil. Boşanmayacaksanız hiç bu olayları çıkarmayacaktınız. Yüz göz olmuşsunuz bir kere. Bundan sonra size huzur vermez o adam. Güçlü olun. Maddi durumunuz nasıl bilmiyorum ama biraz daha katlanıp şartlar olgunlaştıktan sonra boşanmaya kalkarsanız sizin için daha iyi olur. Allah yardımcınız olsun. :KK43:
Alalh razi olsun ben de kızım 3 yasjna girerse oğlum da 8 olsun diye bekliyordum ama kizim 6 aylik henüz ve ailem kal diyor esim eziyet ediyor her kezin icinde sövüyor hareket ediyor bağırıyor neler neler gidene kadar biktiracgim seni diyor ne yapacan nasil dayanacam bilmiyorum

Dilerim senin düştüğün durumdan bin beter duruma düşsün. İçim acidi.
Allah razı olsun alalhim kimseyi eviyle esiyle imtihan edmesim karşılarına iyi leri cikarsin caresiz koymasın ben onu sevdim cok sevdim cocuklugumu gencligimi verdim hic bir zamam onu üzecek bir şey yapmadim ama o beni her gün öldürüyor

16 yaşinizda mi evlendiniz yoksa ben mi yanlis anladim.
Hem ihanet ediyor, hem dovuyor, hem de uste cikip evden kovuyor.
Keske darp raporu alsaydiniz.
Ailenizin arkanizda durmamaniza cok uzuldum ((((
Edeceyim bir tavsiyem de yok malesef (((
Umarim her sey gonlunuzce olur ...

Alalh razi olsun ben de kızım 3 yasjna girerse oğlum da 8 olsun diye bekliyordum ama kizim 6 aylik henüz ve ailem kal diyor esim eziyet ediyor her kezin icinde sövüyor hareket ediyor bağırıyor neler neler gidene kadar biktiracgim seni diyor ne yapacan nasil dayanacam bilmiyorum
Nasıl bir aileniz varmış öyle ya, eşten daha vicdansız. Dayanabildiğiniz yere kadar dayanacaksınız mecbur. Bu arada kenara para atmaya bakın.

Maddi durumu iyiyse size hakaret ederken ses kaydı alın sonra maddi manevi tazminat davasıyla donuna kadar alıp boşayın. Ses kaydı suç olmasına rağmen Bu tür davalarda delil başlangıcı yerine geçiyor artık. Çocuklarınızın babası ama Allah beter etsin inşallah hayvan herif. Olmuyorsa kadın sığınma evine git arkadaşım devletinde Kurumları var eziyet ettirme kendine. Bekar olsam gel bana derdim inan ki ne biçim aileler var sinirim bozuldu

16 yaşinizda mi evlendiniz yoksa ben mi yanlis anladim.
Hem ihanet ediyor, hem dovuyor, hem de uste cikip evden kovuyor.
Keske darp raporu alsaydiniz.
Ailenizin arkanizda durmamaniza cok uzuldum ((((
Edeceyim bir tavsiyem de yok malesef (((
Umarim her sey gonlunuzce olur ...
Evet 17 yaşında evlendim önceden hamile iken beni döndüğünde gözüm morarmış di onun resimleri filan var ama ne işeme yaracakki elim kolum bağlandı

Maddi durumu iyiyse size hakaret ederken ses kaydı alın sonra maddi manevi tazminat davasıyla donuna kadar alıp boşayın. Ses kaydı suç olmasına rağmen Bu tür davalarda delil başlangıcı yerine geçiyor artık. Çocuklarınızın babası ama Allah beter etsin inşallah hayvan herif
Zaten bi dükkanı var onuda başkasının üstüne yapacak mis diyorum gid bosan ma davasi ac ozamna hayır sen evi terk edecen yani her keze elimi bu hale getir di kac di giddi demek için eziyet ediyor

Evet 17 yaşında evlendim önceden hamile iken beni döndüğünde gözüm morarmış di onun resimleri filan var ama ne işeme yaracakki elim kolum bağlandı
Resimler bir isr yaramaz.
Dovdugunde hastaneye gidip darp raporu almaliydiniz.
Keske ilk dovduyunde boşanip hayata yeniden başlasaydiniz.

İçim acıdı okurken, Allah eşinde, ailenin de merhametlisini versin. Aileniz de esinizden aşağı kalır değil maalesef.

Ummadığınız bir çıkış yolu çıkar inşallah karşınıza.

Ne tavsiye verilir bilemedim, aileniz istemiyorum dese de gidince eve almayacak insanlar mıdır, gidip geri dönmeyecekseniz, eşinizin hakaretlerini isiteceğinize ailenizin yani daha iyidir aslında ama siz ailenizi daha iyi bilirsiniz.

Allah razı olsun alalhim kimseyi eviyle esiyle imtihan edmesim karşılarına iyi leri cikarsin caresiz koymasın ben onu sevdim cok sevdim cocuklugumu gencligimi verdim hic bir zamam onu üzecek bir şey yapmadim ama o beni her gün öldürüyor
Çaresiz değilsin onu bir aklından çıkar,keser döner sap döner gün gelir hesap döner. Şimdilik suyuna git,ben hata yaptım haklısın de,pislik torbası herife.
Daha sonra para biriktir,bulduğun her kuruşu at kenara bildiğim kadarıyla çocuklardan birisi daha 6 aylik,o biraz büyüsün çek sktri sonrasında.
Fakat bence bu kadar bekleme polise git anlat durumunu sığınma evine yerles,bir kaç sene sıkıntı cekersin belki ama sonrası ferahlık olur inşallah.Zor gibi görünür sana ne yaparım,ne ederim diye ama emin ol şu durumdan kötü olmaz. Allah yar yardımcın olsun.Surekli inşirah suresini oku,Rabbim ferahlık versin .

Çaresiz değilsin onu bir aklından çıkar,keser döner sap döner gün gelir hesap döner. Şimdilik suyuna git,ben hata yaptım haklısın de,pislik torbası herife.
Daha sonra para biriktir,bulduğun her kuruşu at kenara bildiğim kadarıyla çocuklardan birisi daha 6 aylik,o biraz büyüsün çek sktri sonrasında.
Fakat bence bu kadar bekleme polise git anlat durumunu sığınma evine yerles,bir kaç sene sıkıntı cekersin belki ama sonrası ferahlık olur inşallah.Zor gibi görünür sana ne yaparım,ne ederim diye ama emin ol şu durumdan kötü olmaz. Allah yar yardımcın olsun.Surekli inşirah suresini oku,Rabbim ferahlık versin .
Sağolun okuyorum yalvarıyorum alalhima iman versin allah korkusu versin diye neymis çocuklarını da istemiyor mus gidin diyor halbuki jnsanlar evlatlari olsun diye neler yapiyor bizim ki olan evlatlarina sahip çıkmıyor kovuyor

Allah sabır versin canım çok zor ailen de geri çevirmiş seni gerçekten sabır lazım ailenin yanına gitsen yine de gönderirler mi seni? eğer ayrılmak gibi bir çaren yoksa çocuklarına sahip çık o evde yokmuş hayatında yokmuş gibi yaşa onu takma kimle ne halt yerse yesin evine çocuklarına baksa yeter böyle yaşayan başka çaresi olmayan çok kadın var

belli ki gidecek bir yerin yok, ben olsam şöyle yaparım son çare: derim ki, ben evde kalıp çocuklarımıza bakayım, senden ilgi sevgi beklemiyorum. maddi geçimimizi sağla yeter. kiminle ne yaptığına da karışmıyorum. çocuklarımız büyüyene kadar birbirimize katlanalım.
eğer konuşmadan anlamayan biriyse (ki öyle görünüyor) görme duyma sorma sen de. gelsin gitsin eve otel gibi. seni dövmesine yol açacak en ufak bir sebep vermemeye çalış.
madem evde kalmak zorundasın en azından kendini koru..

belli ki gidecek bir yerin yok, ben olsam şöyle yaparım son çare: derim ki, ben evde kalıp çocuklarımıza bakayım, senden ilgi sevgi beklemiyorum. maddi geçimimizi sağla yeter. kiminle ne yaptığına da karışmıyorum. çocuklarımız büyüyene kadar birbirimize katlanalım.
eğer konuşmadan anlamayan biriyse (ki öyle görünüyor) görme duyma sorma sen de. gelsin gitsin eve otel gibi. seni dövmesine yol açacak en ufak bir sebep vermemeye çalış.
madem evde kalmak zorundasın en azından kendini koru..
Bende öyle düşünüyorum evlatlarımi kismeye muhtac edmesim susuyum duruyum diyorum o istemiyor gid diyor ama dayanacagim yere kadar duracağım

Bende öyle düşünüyorum evlatlarımi kismeye muhtac edmesim susuyum duruyum diyorum o istemiyor gid diyor ama dayanacagim yere kadar duracağım

Arkadaşım adam ya döverken bişi yaparsa sana, o zaman ne olacak çocukların. Sus otur çözüm olsa öyle yap diyeceğim ama adam dövüyor seni nasıl kalacaksın orda can güvenliğin yok

Arkadaşım adam ya döverken bişi yaparsa sana, o zaman ne olacak çocukların. Sus otur çözüm olsa öyle yap diyeceğim ama adam dövüyor seni nasıl kalacaksın orda can güvenliğin yok
Bilmiyorum korkuyorum ama baska ne yapa bilirim gidersem köye kac di geldi diyecek ler her keze benj kotuleyecek ler

Evet esimin uzerine

Mahkeme onun mal kaçırdığını tespit eder o zaman yapsın o zamanda görsün. Sen bi şekilde sana yaptığı muameleye şahit bul, ses kaydı al ve en kısa zamanda kaç kardeşim. Çocukların içinde en iyisi bu. Öyle bir babayla büyümesinler, annelerinin şiddet gördüğünü görmesinler. Ya sana bişi olursa kim bakacak o çocuklara? Çocukların için kurtar kendini

X