Cok cagresizim ne yapacagimi bilmiyorum

Delinimm

Duam belli duyan belli
Kayıtlı Üye
31 Mart 2019
393
257
30
Her keze merhaba öncellikle . Bdn 8 yillik evli 2 cocuk annesi 24 yasinda ev hanimiyim esimle severek evlendim ama o sevmiyor mus gec olsada anladim super iyi giden bir evliliğimiz yok du ama Yene de idare ediyor duk taki 20 gün oncesine kadar esimle oturduk yemek yerken esimin telefonu msj geldi resim yok du kimden dedim yalnis dedi olsun okuyum dedim yok dedi .bende şüphelendim o banyo ya girince msj okudum kadından ben deliye döndüm ne yapacagimi bilmiyorum mutfagi toparliyordum esim geldi benim bakdimi gördüğümü anladi ben agliyordum biyandan mutfağı toparlamaya calisiyorum o sirada geldi benimde elimde bicak vardi bagirmaya basladi bende hemen yatak odasina kacdim aglamak için inadina sirf şiddet uygulamak icin kosarak geldi yatak odasina ben git dedikçe üstümü yürüdu beni dövmeye kalkdi saclarimi yoluyor du benim elimde bicak vardi yapmak derkem bicagi elimden alirken 3 tane parmagi kesildi ameleyat oldu ilk gun cok pisman di yaptığını yeminler eddi sonra ertese gün basladi senin yüzünden bu hala geldim diye sanki ben bilerek isteyerek yaddim simdi elini kullanamiyor 3 ay. normalde ben cok güçlü kadinim hic kimseye eyvahlayım yok dur ama bu sefer ben cok caresizm kaldim esim ve ailesi istemiyor lar beni sebebi ben oldum diye esim bana evi terkep gid diyor benim hic bir sucum yok ama bana sen yapdin diyoŕ aileme söyledim gelme diyor lar 2 çocuğun var ne yapacak sin diyor esim eziyet ediyor gidmessen neler yapacagim diye ben ne yapacagimi ne düşüneceğim bilmiyorum allah rizasi icin bana yol gösterin eger yazimda yalnis varsa kusara bakmayin

Çok zor bir durum Allah yardımcınız olsun. Ailenizin öyle demesi çok kötü. Yani zaten dara düşmüşsün birde bunu diyorlar. Açıkçası ben şunu diyorum ki, zaten uzmanlar da böyle düşünüyorlar... eğerki boşanmayı göze aldıysanız ihaneti ortaya çıkarın, eğerki boşanacak gücünüz yoksa hiç karıştırmayın. Çünkü önceden gizli yapan adam bu aleni (yüzüne bska baka) yapacaktır.

Kadına kalkan eller kırılsın. Durma orada sen annesin anne cennet ayaklarının altında iken dayak mı yiyeceksin? Git ailenin yanıma gittiğin zaman çevirmezler heralde.

Oncelikle Allah yardımcınız olsun bir süre evinizde internetten bakara süresini açın hergun okunsun iyi gelicektir bence hemen bosanmak hiç çözüm değil ailenizde arkanizda degilken

Çocuklar küçük değilse ise gir minnet etme adama. Korun uçüncü çocuğu yapma. Madem şiddet huyu var davetiye cikarma boşuna.

Bir saniye ya siz 16 yaşında mı evlendiniz
Ne aceleniz vardı Allah aşkına ?
Bazen burada 18 yaşındaki kızlar konu açıyor. Evlenmek istiyorum diye.
Siz onlara bir örnek olursunuz inşallah. Bakın elinizde mesleğiniz olmadığı için , bu insan müsveddesine katlanmak zorunda hissediyorsunuz.
Tek diyeceğim var 3. Çocuğu yapmayın. Ve bir an evvel çocuklarınızı büyütüp , bir iş bulun.

Mesaji okuyunca adami terkedemeyeceksen hic okumayacaksin. Daha cok yuzgoz oluyorsunuz. Ayrica elinde bicakla parmaklarini kesmissin ya adamin ters bir yerine gelseydi o pislik yuzunden katil olacaktin.
Kocis kocis diye sacmalayan kadinlar var ya konunuz onlara ornek olsun. Kocis varligindan once meslek sahibi is sahibi olun!

Sevmiyorsa evliliği devam ettirmenin bir alemi yok. Kalbine sevgi aşılayamayacağına göre boşanmak en mantıklısı. Otur düzgünce konuş. Gidecek yerim yok. İş bulup kendime yeni bir hayat kurana kadar bana zaman ver , de. Ev arkadaşı gibi idare et bir müddet. Sonra da kendine yeni bir hayat kur. Kimsenin kölesi de değilsin stres topu da. Kendini ezdirme ve hayatına bak.

Allah razı olsun zaten ben eli öyle olduktan sonra anladim ne yaparsa yapsin evlat larima sahip çıksin kimle konusuyor sa konussun diye ama simdj her gün eziyet ediyor gid diye

Ailem köy de yaşıyor bizim oralar cok farkli tek basina sehirde eşin olmadan yasamayaz sin o köye mecbur dönecek sin koyde is yok ancak babam bakarsa çocuklarıma kizim daha 6 aylik ben asla beni istemeyen adami istemem ama çarem yok

Aynen aslında eger o elini kesmeseydi bana neler yapacakdi kaza ile oldu .zaten simdi ki aklim olsa asla erken yasta evlenmezdim

Evet 17 yasimda evlendim cahildim hevese hayale kapindim onu da hayat burnundan getirdi kızım henüz 6 aylik kimsem yok burda ona bakacak calisamam ki

Yazımda yanlışı geçtim, doğru yok ama mesele bu değil. Boşanmayacaksanız hiç bu olayları çıkarmayacaktınız. Yüz göz olmuşsunuz bir kere. Bundan sonra size huzur vermez o adam. Güçlü olun. Maddi durumunuz nasıl bilmiyorum ama biraz daha katlanıp şartlar olgunlaştıktan sonra boşanmaya kalkarsanız sizin için daha iyi olur. Allah yardımcınız olsun.

3 cocugu yapmayin. Size eziyet eder siddet uygularsa polisi arayin. Kucuk cocugunuz buyuyene kadar bir meslek ogrenmeye , ya da egitiminizi aciktan tamamlamaya calisin

Allahım yardımcınız olsun o çekmek zorunda olduğunuz eşinizede merhamet versin.Mesajda ne yazıyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…