Çok bunaldım.

soz vermıstı yıne aynı davranmaya devam edıyor 7 ayda hıcbırsey degısmedı. benı tehdıt edıyor eger senden boşanırsam annem orospu olsun , senden boşanmıcam dıye , ben artık duzelecegını sanmıyorum artık dayanamıyorum.

Bu ne diyor böyle ya! bu konuyu yeni gördüm bende allah yardımcınız olsun nasıl bir adammış bu!! yani gelin sizmi o mu anlamadım .Nasıl bir sömürmedir bu ya !!!aklım almıyor, sizi resmen paramatik olarak görmüş ya ALMIŞTA ALMIŞ sizde nasıl seviyorsanız bu adamı herşeyine evet demişsiniZ.

Neden kurtulamıyorsun? Konuş onunla o sırada ses kaydı yap. İyi bir avukata git sonra da poposundaki donuna kadar al. Ödeyemezse hapis yatar.

Ayrılmak istiyorum ama bana vıcdan yaptırıyor sureklı bana msj atıyor,herseyın daha ıyı olacagını soyluyor şans ıstıyor,benı sevdıgını soyluyor,şımdı olmasa daha sonra ben boşanıcam dıyorum kabul etmıyor,benı cok zorluyor,aileler bır araya geldı onların aılesı bosanmamızı istiyor,bızımkılerde..bız ıyıyız dıyor kabul etmıyor,ben annesıne bır suru laf soyledım cunku cok dolmustum.o da tabı benım anneme bır suru laf ettı.vıcdan yapıyorım gunah oldugunu bıle bıle muska yaptırayımda uzaklaşsın dıye dusunmeye basladım

Ne yap ne et dikkat sakın hamile falan kalma..
Kusura bakma ama çok çiğ karakterli bir eşin var.
Zararın neresinden dönsen kardır.

en başta beni düşünmeyip annesini garantiye alan adamla asla evlenmezdim. açık ve net. tabii ki anne babaya bakılır ama ihtiyacı olduğunda. anasını rahat ettirip benden her ay bin lira isteyen adama yumruğu bir güzel geçirir yol verirdim. aşırı pasif kalmışsınız öyle böyle değil. keşke kınada şans vermeseymişsiniz ama olan olmul. karaktersizler bir de para için geliyosan gelme demiş. aklın varsa harcadığın tüm paraları geri iste ve boşa o adamı

Bu ne ya. Okudukca adınıza cok uzuldum. Sız verdıkce almış almaya alışıncada dur durak bilmemiş. Yahu bır erkekte gurur olmalı . Ben esımın benden daha guvlu olmasını ısterım. Hem erkek hem kadın olmuşşunuz ıyınıyetınızı bu kadar suıstımal eden kişi esınız bu cok kötu. Eşiniz ailesını cok dusunuyor szden daha cok szde ailenızı ezdırmeyın.
Madem annenıze bunu yapıyor o evden cıkın bnce gıtsın bulsun bı ev. Bukadar rahata alıştırmayın yıllar gecsede huzurunuz bunları dusundukce olmcak inş huzurlu bı yuvn olur

konuyu baştan sona okudum adam hasta ruh hastası başka açıklaması olamaz. para kaynağım gidecek diye boşanmayı istemiyor. yazık bir erkek anca bu kadar rezil edebilirmiş kendini

Herif iyi yere kapak atmis valla. Ben olsam ben de bosanmak istemem. Yalniz annenizin yerinde olsam oyle damadi 1 sn. tutmam evimde.

Evet neden kararlı davranamıyorum bilmiyorum .herseyın yoluna gırecegını hatalarını anladıgını söyleyıp bırakmıyor. Bende ikide bir şans verıp duruyorum.berbat bir durumdayım.
İlk başta çok üzülmüştüm yuvasını düşünüyor diye ama artık üzülemiyorum maalesef. İş var altta ev var, başka koca yok gibi bu avrattan bozmayı kolunuza takıp gezdiriyorsunuz. Kı...na giyecek donu yok, evin yarısını alırım eşyaları alırım çingeneleşirim diyor niye üç kuruşsuz çulsuzun teki çünkü. 4 yaş küçük ayrıca ne düşündünüz çocuk daha o ergenlikten yeni çıkmış. İnsanlar size burada boşuna dil dökmüş. Bari çocuk yapmayın nefsinize yenilip. Onca paranın içinde olmayan borca para gitmiş, altta bir araba bile yok, ben anlamıyorum ne umuyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…