Çok bunaldım.

eşiniz çok fazla para muhabbeti yapıyor
siz de sürekli benim sayemde kira vermedi diyosunuz. (vermedik değil vermedi)
sizin işiniz bana düzelmez gibi geliyor. çünkü birbirinize güvenmiyosunuz para konusunda. (adamın iddia ya 3000 yatırması zaten güvenilmez olduğunu gösterir haklısınız bu konuda)
ama sevgililikten beri para muhabbeti dönmüş hep aranızda. bence bu işin sonu olumlu değil.
olaya "gelirimiz" "paramız" "kazancımız" olarak bakmıyorsunuz ikiniz de.

Bu adama cok yuz vermissin,bide ustune para verip tepene cikarmissin

Okurken daraldım yemin ederim. Sanırım senin ve ailenin zararı ufak bi hesapla 60000 TLyi bulmuş. Bi de hala para için geliyorsan gelme denmiş. Hemen boşan. Borcunu kapatana kadar da evinden çıkma kira verme. Tazminat davası da aç. Resmen fare gibi tırtıklamış seni.

ben kıra vermedı dıyorum ama kendısıne demıyorum , kıra vermıyoruz bı faturalar bı mutfak masrafımız var , bıde kıra odeseydın ne yapacaktın dıyorum ... bende evlenmeden once ıkı maaş , evımız kıra degıl cok rahat gecınırız, para bırıktırırp arabamızı bıle alırız dıye dusunuyordum , suan borçlarımız var. keşke dememek ıcın bır şans daha vermeyı dusunuyorum ama kağıt ımzalatıcam , maddı bırsey ıstemıcene ve anlaşamamız durumunda anlaşma boşanmayı kabul edip birşey talep etmeyeceği konusunda. cunku bende evlılıgın yuruyecegını dusunmuyorum.

Valla cok cirkin bir tabir olacak fakat harbiden adami satin almisiniz gibi. O kadar mi cok evlenmek istediniz? Degdi mi bi gelinlik ile 2 halaya?

Para mevzulari zaten bosanmak icin yeter ama hele o annen ile öyle konusmasi.. Benim esim öyle yapsa yemin ile gözünün yasina bile bakmam. Annem beni bu yasima kadar getirdi, kimseye asla ezdirmezdim onu.

Şu saçma sapan para muhabbetlerini geç de senin için o kadar fedakârlık yapan annenle bu şekilde konuşulmasına nasıl izin verdin?

Seni annenle karşı karşıya getiren adamla hala evli olup 'evden çıkmam' diye terslenen adamın yanında oturmuşsun. Ta ki paragöz kocan yüzüğü eline tutuşturana kadar.
Adam 'para vereceksin' dediği anda çıkarıp maaşı gömmüşsün. Kız tarafı yapmaz bu kaprisi.
Maddi zarar nasıl telafi edilir bilmem. Ben takip edemedim o kadar para olayını. Şaşı oldum rakamları okurken.

Ne boşanması, bir de gider üstüne 3 çocuk yapar.

e yuh yani..
aslında adam dürüstmüş gerçekten, evlenmeden önce de size kendini belli etmiş gayet.
hani iki yüzlülük yapmamış.
ama malesef inanan siz olmuşsunuz, ne denir ki ne böyle bir evlilik olur ne böyle bir ilişki olur. adam bildiğin sizi sadece sömürüyor ve siz de eline eline paraları veriyorsunuz. tebrik ederim

canım benım kusura bakmada zaten kınadan bir gün önce olanlarlar olmuş sen millete ayıp olmasın balayı parası boşa gitmesin diye hayatının hatasını yapmışsın...
bu adam senı sevıyor mu çok agır olacak ama inankı bu adam senı degıl para yı sevıyor
sinirlerim bozuldu nasıl bu kadar paracı bır adamla evlendin...sana ve ailene cidden yazık günah aklını başına topla canım benşm zararın neresinden dönersen kardır.

yazdıklarınızda haklısınız , Çevrem ileride acaba düzelir miydi diye pişman olmamam için son bir şans vermemi istedi. bende kararsızım . düzelecegine inanmıyorum. benden bir daha para istemicekmiş , bana sesini yükseltmicekmiş , bensiz kalınca anlamış beni sevdiğini , beni kaybetmemek için elinden geleni yapacakmış.

şuan yeniden denemeyi kabul ettiğim tekşey beni seviyor olması , peki sevgisi bitince olacak şey ; benden 4 yaş küçük ben şimdi sabredicem ona katlanıcam sonra sevgim bitti deyip çekip gidecek .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…