Çocuk sahibi olmayı istememek

:roflol:

Buradayım ben de. Ama diyecelerimizi dedik, unumuzu eledik, eleğimizi astık ya, o yüzden çok uğramıyorum açıkçası. :kedi:

Yalnız kızlar benim dikkatimi şu çekti. Biz burda hararetli hararetli konuyu tartışırken , fikirlerimizi söylerken ve çocuk yapmama kararında uzlaşmaya doğru giderken; bize hemen hemen hiç kimse müdahale etmedi, ne biliyim büyük tepkiler almadık. Anne olanlar, anne adayı olanlar veye anne olmak isteyenler bize karşıt fikir hiç sunmadılar.Acaba onlarda mı bizimle aynısını düşünüyo da fakat bunu söyleyecek cesaretlerimi yok dersiniz???????Yada artık çocuk doğurdukları ve geri dönüşleri olmadıkları için bizim gibi fikirlerini açık açık söyleyemiyorlar???

ayrılırdım, ayrıldım da.
kesinlikle çocuk istemiyorum.
çocuk istemeyen birine rastlamadım tam anlamıyla.
hatta başta pazarlık yaptığım oldu.
bak sonradan isterim demek yok filan diye.
o zaman anladı ki iş çok ciddi.
kaçtı biri. sempatiksalakcinni

burda eşim sorun etmiyorları okuyunca çok hoşuma gidiyor.
varmış demek ki diyorum böyle adamlar.

bu konuda son 6 ayda en az 3-4 kez savaş çıktı forumda.
o yüzden olabilir biraz da.

hayır hayır olayı ben çözdüm. Aslında biz yanlış bölümde konuyu açtık. Kadın ve Çocuk sağlığı bölümünde bu konuyu açmış olmamız gerekirdi. Farklı görüşleri de duyardık böylece. O bölümde ülkemin doğurgan(!!!!!) bu dünyaya sadece doğurmak ve çocuk büyütmek için gelen üstün kadınlarıyla(!!!!!!!!!!!!!) buluşma imkanı bulurduk. Belki bizim afaroz edilmemizi ve ülkeden gönderilmemizi isterlerdi haaa??????

Peki canım gerçekten sen hiç pişman olmadın mı sonradan?? Tüh ben niye sevdiğim adamı bu sebepten kaybettim ki diye kendini hiç sorguladınmı???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…