Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ee hazır herşeyi eski eşten ekmek elden su gölden neden çalışıp birikim yapsın yaslamış kendini çocuğuda yapmış bir ömür adamın omzunda

bilezik yapmak hastalıktır bir iki varsa oniki olsun ister. bilezik sever kadınları maddi olarak daha mantıklı buluyorum ben. konu sahibinde pek yok mantıklı adım.

Ah ya az kaldı bak üzülcem zaten hormonlarım tavan durumda bi bu kaldı üzülmediğim

Yeri gelince çocuğum köfte istemiş,çocuğumun sefası olsun,donunu eşek gibi yıkasınlar,yesin,içsin diyor ama yeri geliyor vereyim çocuğu görsünler günlerini,rahat edemesinler diyor.O kadar hızlı duygu geçişleri ki anlayamıyorsun.

eski kocan kendine eş aldı sana bakıcı değil.çocuğa da bakmayacaksan işin ne o evde.

Kadın paralari kazansin, ogluma harcasin, paşam sürsün sefasini bile dedi, eşşek gibi calisip ogluma harcayacak demesini beklerdim gerci

acilen terapi alması lazım. dün yazdığım nerdeyse tüm mesajlarda söyledim kendisine.

çok sabit bi insan kendi kendini dolduruşa getirmeye çok müsait. hemen aksiyon alan yaptığı şeyi sonucunu düşünmeden yapan biri.

Kadın paralari kazansin, ogluma harcasin, paşam sürsün sefasini bile dedi, eşşek gibi calisip ogluma harcayacak demesini beklerdim gerci
Kendinden başka herkes çalışsın,oğlu şehzade gibi büyüsün.Emir eri gibi dolansınlar etrafta.Çocuğu bile kendi kışkırtmış kardeş olayında.Altına kaçırıyormuş.İnsan bir psikoloğa götürmez mi?Aklı fikri eski kocasının halvetinde.

Yaa bak kaçırıcan ama dur bekle biraz gelsin önce bir

Sus kiz, musakka parti kursun oy vericem ben ona bi kere

Bacım, madem üyeliğini pasiflestirdin gitsene nefsini mi siniyon burada konu okuyup cevap veremeyerek
Hiç sanmıyorum bana bile 2.yi doğur ilki bizde farklı olacak demişlerdi oğlum bebekken
Her çocuğun yeri farklıdır ve her çocuk özeldir , ayri sevilir.
Ama şu bir gerçek ki bebekler sevimlidir ergenler iticidir senin oğlun artık ilkokul çocuğu, bir iki sene sonra ne sorduğu sorular sevimli gelecek ne de eskisi gibi kendisini sevdirecek,sirnaşacak. 5-6 sene sonra kalın kalın sesiyle bağırıp söylenmeye baslayacak, odadan çıkmayacak. Oysa yeni doğan bebiş bebek bebek halleriyle agu gugu yapacak,kendini sevdirecek, komik sorular soracak, her dediği laf alkışlanacak. Yani ister istemez babaanne dede o torununu da Cook sevecekler.
Bu da doğanın bir kanunu:)
Çok komik. Alt tarafı yedi sene evli kaldın diye evin tapusunu üstüne mi yapacaklar? O evde ne senin ne oğlunun hakkı yok. Nene dede ölünce pay kocana haliyle de yeni eşine kalacak. Onlarla arani bu kadar kötü tutmasan iyi edersin. Seni kovmalari tek laflarına bakar . Ha onlar kovmasalar bile o evde diğer çocukların da hakkı olacak, kimse seni oturamaz. En iyi teklifle on sene daha oturursun sonra ev satılir, yarı parası (iki çocukları daha olursa üçte biri) oğluna verilir. O da ne yaparsa değerlendirir parasını. Sana da düşen annenin gecekondu Mahallesindeki evinde oturmak olur. Hem oradaki komsularini daha uzun zamandır tanıyorsun.
Sen 'hicbir zaman' düşünme daha çıkmayı eski kaynananin gözünden düştün bu olayla, daha da düşersen, kısa yoldan sepet havası yaparlar
Gece yumuşamistin, şimdi yine gaza geldin.
Adam blöfünü yememiş, çocuğu evimde gormeyecegim, annemde görmeye giderim demiş. Daha ne desin?
Bakmadığın çocuğun nafakasını da alacak halin yok.
Boklu donlarını kaynanan yıkar artik. Yıkarken de der ki 'ulan çocuğa ben bakıyorum, babasi bilmemneresinin derdinde, buna bakmış gibi ikinciyi planlıyor, anası benim evimde çocuksuz keyif çatıyor. Alemin enayisi ben miyim' der kovar seni o evden.
Sen daha gaza gel, öfkeyle kalk zararla otur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…