Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi girip gitip çıkıyor hesabına.Yüreğine inecek.Ben influencerları pek bilmem.Hele kahve,çay tarifleri veren.27 yaşında yazmıştı.Bir de 6 ay olmuş evleneli.
Ya gelsin ya buluruz, kk kadınlarına %100 güveniyorum

yazdıklarınıza bakın siz zorla mı boşandınız isteyerek boşanmadınız sanırım
Anlaşmalı boşanma.Şöyle anlatayım.Eski eşi 2-3 kere evi terk etmiş.Aileler araya girmiş adamı ikna etmişler.Sonra evlilikleri düzelsin diye çocuk yapmışlar.Konu sahibi kayınvalidesi bakmam dediği için annesini çağırmış.Anladığım kadarıyla annesi uzun süre kalmış.(Hala o evde)Eşi eve kayınvalide var diye geç gitmeye başlamış.Yoğun çalışıyormuş.Eşi cinselliğe düşkünmüş.Konu sahibi pek istemiyormuş.Eşi dışarı çıkmak istiyormuş,konu sahibi evcimen.Anlaşmalı boşanmışlar.Ayy ben de avukatı gibi oldum.Başka sorunuz varsa alabilirim.

Bugün pazar her pazar çocuğu alırdı bugün tek izinli günü eski eşimin almadı karısıyla olmayı seçti bunu onlar yapıyor ben değil
Bu hafta alamamış olabilir belki bir sorunları var hastalık olur başka bir şey olur hemen kötüye yormak nedir sanki 6 ay almamış gibi

Teşekkür ederim ne diyelim çok değişik Allah akıl fikir versin umarım buradaki yazılanları okur kendine çeki düzen verir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…