Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kendisi anında köftesini yapıyor donunu yıkıyor sen kaçırmışsın bence aslında yeterince bahsetmişti ha bide sitedeki evinden ve nafakasından

Psikolojik destek alın, kıskançlıktan gözünüz dönmüş. Ayrıca kadın sizin ve eşinizin çocuğuna bakmak zorunda değil. Hele “eşşek gibi bakacaksın” sözünden sonra hiç değil. Eşiniz işe gittiğinde çocuğun babası bile evde yokken kadın sizin çocuğunuzla neden ilgilensin? Ayrıca kıskançlığınız o kadar ileri seviyeye gelmiş ki başka bir kadına “çocuk düşünüyor demek neyine ise çocuk” deme seviyesizliğine gelebiliyorsunuz. Çevrenizde sizin gibi tiplerden oluşuyor belli ki “çocuğu bırak babaya anyayı konyayı görsünler” demiş.

Allah ruh hastalarından uzak etsin bizi. Çocuğa yazık annesi hırsı uğruna savuruyor oradan oraya.

çok merak ediyorum tüm gün ne yapiyor da sıkılmıyor
Bende şeyi merak ediyorum acaba kıskandığını ve nifak sokmak istediğini neden itiraf edemiyor edebilseydi bu kadar linçlenir miydi? Veya kendisi farkında mı dışarıdan nasıl göründüğünüb

Bilezik şıngırdatıyordur türk kahvesi eşliğinde napsın başka
Havuzlu evi varya,tüm aileyi toplamış.eski kayınvalidenin kısır günleri var,yeni eşin profili stalklanacak.Ooo çok iş var.Dolu yani.Bize vakit ayırabilirse kendimizi şanslı hissetmeliyız.

Bilezik şıngırdatıyordur türk kahvesi eşliğinde napsın başka
yok öyle biri olduğunu da düşünmüyorum
bilezik sevse calisir birikim yapar.
bende akşama kadar elinde telefonda sosyal medyada takılıp koltuktan koltuğa geçiyor izlenimi var.

Havuzlu evi varya,tüm aileyi toplamış.eski kayınvalidenin kısır günleri var,yeni eşin profili stalklanacak.Ooo çok iş var.Dolu yani.Bize vakit ayırabilirse kendimizi şanslı hissetmeliyız.
Evet onları da atlamayalım

neden evlendi diye eşşek gibi bakmak zorunda olsun ki?
cocugunuzun sorumluluğu anne babaya ait üçüncü şahıslara değil.
siz ex eşiniz evlendi diye o kadae hırs yapmişsiniz ki cocugu gram düşündüğünüzü zannetmiyorum, tek amaciniz çocuğu gönderip gönderip huzurlarını kacirmaya çalişmak.
eşinizin diğer esinin yerinde olsam sırf şu davranışınız yuzunden çocukla aramı balli kaymak tutar sizi iyice çıldırtırdım.
boşanmakta evlenmek kadar doğal bir şey insanlar sizinle boşanip başkasiyla evlendi diye hayatını zehir etmeye hakkiniz yok çocugunuza acıdım

yok öyle biri olduğunu da düşünmüyorum
bilezik sevse calisir birikim yapar.
bende akşama kadar elinde telefonda sosyal medyada takılıp koltuktan koltuğa geçiyor izlenimi var.
Ee hazır herşeyi eski eşten ekmek elden su gölden neden çalışıp birikim yapsın yaslamış kendini çocuğuda yapmış bir ömür adamın omzunda

Bende şeyi merak ediyorum acaba kıskandığını ve nifak sokmak istediğini neden itiraf edemiyor edebilseydi bu kadar linçlenir miydi? Veya kendisi farkında mı dışarıdan nasıl göründüğünüb

kendince mükemmel anne tarifi var kafasında. Ona uyduğunu düşündüğü kısımları sürekli vurgulayinca onun mükemmel bi anne olduğunu şartların onu bu hale getirdiğine inanacagimizi düşünüyo.
ama manipülasyon için fazla sığ düşünceleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…