Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Screenshot_20230313-212748_Chrome.jpg

Geldi gönlümüzün efendisi. 😁

Ah bee bir de rutinimiz bozuldu deseydiniz şahane olacaktı
Ay onu unutmuşum. Tabi canım kadın yüzünden rutinimiz bozuldu. Eskiden ne güzel sevişirdik bu kadınla evlendi benle sevişmiyor artık. Neymiş evlenmişmiş. Sanki evlilik bizim aşkımıza engel. Afsgaj

Beni haksız görmüşsünüz ama o iş öyle değil eski kocam gidip genç çocuksuz biriyle gönlünü gün edecek çocuk yapmaya çalışacak ben susup evde oturacam yok öyle dünya çocuğu vermem konusunda babası değilmi herkes tepki gösterdi manipüle ettiniz beni ben tekmi yaptım babasında yaşayabilir o kadında ya seve seve ya anladınız siz paşa paşa oturup kocasının çocuğuna bakacak donunuda yıkayacak köftesinde yapacak bir gün bile tatile gitmeyecekler daha bisey demiyorum size çocuğumda çatır çatır paralarını yiyecek okulu 150 bin tl yıllık eski Eşim acun değil benim bunu verebiliyor ama ikinci çocuğu olsa koleje veremez kadın kendi çocuğunu öder eski kocam oğlunu öder bunu bile yanlış bulmusssunuz sizin kocanız başkasıyla evlensin bakalım ne yapacaksınız bana laf edenler ben cıkıyorum siteden o kadın bugün itibari ile eşek gibi donunu yıkayacak oğlumun hep yaptığı gibi iyi günler size
Siz nasıl bir insansınız size tavsiyem acilen bir psikoloğa başvurmanız.Bakıs açınız çok değişik.Kocanız değil eski kocanız.Eski eşinizin artık yeni bir eşi ve yeni bir ailesi var.Coxugunuzu lütfen bu duruma sokup paikolojisini kendi saçma sapan anlamsız duygularınız için bozmayın.Yazıktır

Siz nasıl bir insansınız size tavsiyem acilen bir psikoloğa başvurmanız.Bakıs açınız çok değişik.Kocanız değil eski kocanız.Eski eşinizin artık yeni bir eşi ve yeni bir ailesi var.Coxugunuzu lütfen bu duruma sokup paikolojisini kendi saçma sapan anlamsız duygularınız için bozmayın.Yazıktır
Siz beni manipüle etmeye çalışıyorsunuz ama ben bu çocuğu tek başıma yapmadım taam mı eşek gibi bakacak o kadar. Musakka gelene kadar yerine ben bakıyorum fahri musakka oldum da.

Biliyorum adamımı ben duramaz, ama daha geç bekliyodum.

olur mu o kadar gaza gelmiş.
burda şiştikce yaziyo yazdıkça cevapları okuyup kendi kendini dolduruyo nasıl gelmesin.

ama ilk konuda hiç deginmedigi şeylerle gelmesi lazım. kopya versem mi vermesem mi musakkaya diye düşünüyorum

burda şiştikce yaziyo yazdıkça cevapları okuyup kendi kendini dolduruyo nasıl gelmesin.

ama ilk konuda hiç deginmedigi şeylerle gelmesi lazım. kopya versem mi vermesem mi musakkaya diye düşünüyorum
Ben dün yazmaktan tuvalete gidememiştim ya.Gelse keşke.

Ver ver rahatlıkla geri dönsün 😂😂 hepimiz 4 gözle bekliyoruz

gerçekten kötüsünuz . . . cocugunuzu silah olarak kullanıyorsunuz . çocuk sizin ve eski eşinizin o kadının değil . essek gibi bakmak zorunda olan anne ve babadır

Valla musaka dönersen de yeni bir konu aç bu çok uzadı artık sayfalar bir birine girdi . Part 2 yap mesela . Bu haftasonu için planlarını yaz bir şey yap ama buradan devam etme

bana haksız demiştiniz bakın olsun başlığı da🤪

Ver ver rahatlıkla geri dönsün 😂😂 hepimiz 4 gözle bekliyoruz

çocuğu meta gibi yazmış. Ne huyu suyu ne duyguları davranışları hiç bisey yoktu çocuğa dair.
ama canım kanım evladım o benim deyip durdu.
çok merak ediyorum insan çocuğunu okula gidiyo içine kapanmış kardeşi duyuncadan öte anlatamaz mi?
orda telefon tablet vermişler eline deyip durdu. kendisi ne yapıyorsun hiç bahsetmedi.
magazinciler gibi oturup bunu 3 saat konuşasım var🥴

Ben dün yazmaktan tuvalete gidememiştim ya.Gelse keşke.

gelir ya pazara az kaldı pardon cumaya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X