Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şirketten de alabiliyor da acunun orda avukatı çok iyiydi. Zaten önce kadını ikna ettiler geri çektirip. Sonra tekrar ayni şartlarda acamadi o yüzden. Başka avukatla olsa daha çok alırdı. Kadın zaten şirketin de yarısını talep etmişti.

Çocuk doğurmak için psikolojik test zorunlu tutulmalı ve sırf doğurma kapasitesine sahip diye herkes çocuk doğurmamalı. Yazık oluyor o çocuklara. Bu konuya tek yorumum bu.

("anne olmamalı" cümlesini özellikle kurmadım. konu sahibesinin aksine doğurmasa bile anne olabilen çok kadın var çünkü.)

Şimdi ben resmi konuları bilmiyorum ama burada konu sahibi aldatma,şiddet gibi nedenlerden dolayı ayrılmamış ki.Yani tazminat gerektirecek bir durum yok.Anlaşmalı boşanmış.Kayınvalidenin burada istediğin kadar otur sözüne güvenmiş.İstese de evi alamazdı zaten çünkü tapu onun üstüne değil.

Adam

91 sayfa olmuş hangisi daha çirkef çözemedim ama bence buradaki olabilir diğeri R yaptı miras hesabı atınca ortaya oltaya geldi aklı oraya gitti :)

Bence bu daha iyi, o üye durduk yere beni tehdit etti karaktersiz diye hakaret etti.

‘Musallat’ çığımız hiç böyle değildi, hakaret etmezdi bize, hatta neden etmiyorsunuz diyene neden edeyim dedi.

Ama giderken ‘manipüle ettiniz beni’ dedi en son ona bi kırıldık

Şunu da eklemek isterim Şeyma avukatı da iyi olsa o davayı kazanamazdı.Eski eşi karşısında hiç şansı yoktu.Amberin Johnny karşısında kaybetmesi gibi.

Oğluna huzur vermezse kapının önüne koyar
Ağzının payını verdik bozma moralini Gerçek hayatta savunamadıığı yanlışların kavgasını burada yapmaya çalıştı. Arkadaşlarımızı yedirmeyiz

Yahu ne fena bu kk kadinlari. Kadincagizi manipüle edip doğru yola iletiyorlarmis ki kadının ruhundaki çirkinlik izin vermemiş
Allah böylelerinden bizi evlatlarımızı korusun kadın bı çocuk yapıp hayatını garantiye almış yine de adamın mutlu olması gözüne batıyor
O adamda az biraz akıl varsa çocuğu alır, bunu da kapının önüne koyar.çünkü böyle bir anneyle o çocuk murdar olur. İlerde diğer kadından kardeşi olsa onu yok etmeye kadar gider bunun sonu malum saltanat kavgası

Acunla şeyma evlilik sözleşmesi yaparak evlenmişti zaten. Bir de şeyma acunu boynuzlamıştı o yüzden çekişmeli davayı göze alamazdı. O dönem çok iyi hatırlıyorum italyan sevgilisiyle dubaide sarmaş dolaş fotoları çıkmıştı bir hafta sonra boşandılar

Aslında başka hap olayları da vardı sanki hatırladığım.Göze alamadı sanki çekişmeli boşanmayı.

Tamam işte şartları bilmiyoruz. Ne olduğu önemsiz adamın vermesi lütuf değil. Kadının haklarını kadın olarak biz korumayacaksak kim koruyacak. Adam belki ki iş adamı. Üstüne ev yoktur ama banka hesabında vardır parası. Dişli bir avukatla çekişmeli bosanabilirdi. Veya hiç bosanmayip uzatabilirdi.
Benim babam akrabalarının yanında çalışıyordu. Emekli olunca ikramiyesini vermediler. Babam asla dava açmaz da bir de çok gereksiz bir kesinti yapmışlardı sinirlendi anca o zaman bizim de gazimizla dava açtı. Tabi bizim akrabalar tutuştu. Geldiler yok paraya babamı ikna edip davayı geri çektirdiler. Ve kullandıkları dil de biz sana iş verdik. Sana rızık verdik tarzı. Babam çalışkan adamdır..başka bir iş yerinde çalışsa çok daha bile gelirimiz iyi olurdu. Bu şekilde manipüle ettiler.

Bu kadının o adam üzerinde 7 yıldır hiç mi emeği yok. Ev hanımı bile olsa adamın iş ortamında kafası rahat çalışmasını kim sağladı..çocuğunu kadın doğurdu mesela. İşine ara verdi belki de. Emzirdi etti. Ev işi yapmasa bile evini çekip çevirdi. Adam sonra sıkılınca kadın ceketini alıp çıkacak mı..veya evde konaklaması için ki tek başına da değil çocuğunun kaldığı ev aslında. Ve şart olarak hayatına da birini almama şartı getirilmis. Konaklaması için bir ev ve nafaka verdi. Çocuğunun evliyken gittiği okula devam ettirdiği için adam neden lütuf yapmış oluyor. Bu normal olması gereken. Şunu konu sahibinin yaptıklarından ayırın önce.

Kadin neden eşek gibi senin çocuğuna bakıp odevini yaptırsın ya odev yaptırmak senin ve eşinin görevi
Ayrıca ben olsam göndermem hatta gondermemek için bahane bulurum cidden kadının başına atmışsın cocugu

Adamın maddi durumu o kadar da iyi değil, kendine ait evi yok örneğin. Yeni karısının evinde oturuyor, babasının evini konu sahibesine vermiş. Çekişmeli açsa tazminat alırdı derkenki dayanağınız?
İş adamlari eve yatırım yapmaz. Banka hesaplarıni biliyor musunuz. Bilmiyorsunuz. Yıllık 150 bin kolej parası veren adamın yıllık geliri hiç de düşük değildir. Babasıyla ortak iş olabilir. Arabası vardır araba üzerinde hak iddia edebilirdi. Şartlarını siz de ben de bilmiyoruz. Verdiği 5 bin nafaka ve ev bir lütuf değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…