Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eski eşimin de durumu iyi çocuk kolejde okuyor oturduğum evin elektrik su faturalar otomatik ödemesinde normalde benim telefon numaram eşimin üstündeydi otomatik ödemeydi kadın sorun etmiş baya beni aradı eski eşim üstüne alır mısın özel hattını diye evlenince numaramı değiştirmek zorunda bile kaldım o yüzden ben ödüyorum onu çocuğumun şartları çok iyi ama bunlar kesilecek gibi gün geçtikçe eski eşim şuan bir çocuğu karşılayabiliyor ikiyi bilmiyorum çocuk yapıp diğerinin masraflarını kadın karşılarsa benim oğlumu da babası anca o zaman yaşam kalitesi düşmez

Senin faturani kadın ödemeliydi oysaki ayip cidden olacak iş değil.

Peki sen ne işe yarıyorsun

Yazdıklarınızda asla iyi niyet hissetmedim ! Sırf kıskançlıkdan huzurlarını bozmak için çocuğunuzu alet ediyorsunuz yazık çocuğunuza . Eski esinizin karısı mecburmu sizin çocuğunuza annelik yapmaya onu geçtim baba evde yokken anne olan biri nasıl güvenip çocuğunu başka bir kadının yanına yollar... Ayrıca adam evi size mi bıraktı evladı için bırakmıştır çocuğu komple eşinize verip bide evinde oturmayı mı planlıyorsunuz pes yani .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…