Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dünya turuna çıkacaklarmış çatla. Hâlâ çocuğu bana atacaklar diyorsun.

Dizayn etti demişsiniz.

Hanım ne diyon yine ya. Çocuk sende sende, kim kime atıyor çocuğu, çocuğun velayetini almışsın velayetini almak ne demek biliyor musun çocuğa sen bakacaksın demek.
Ne oldu çocuğuna kıyamıyordun, yine çocuğu iteleyeyim de gezemesinler saçmalığına geri döndün. Rezilsin.

Evet kadın kendi evini dizayn etmiş yani kendi istediklerini yaptırmış ordan taşınmak istememiş o yüzden Pinterest evi gibi ev dedikleri gibi fotolarda gördüm
Yahu kadın. Pinterst kelimesini kullanma benim evim o . Tövbe bismmilah ya ben cici anne değilim

Evet kadın kendi evini dizayn etmiş yani kendi istediklerini yaptırmış ordan taşınmak istememiş o yüzden Pinterest evi gibi ev dedikleri gibi fotolarda gördüm

Sende açsana hesap kendine. Böyle yalnız, tek başına ayakta durmaya çalışan anne paylaşımları yaparsın. Her sabah farklı bardakta kahve çay fincanı fotoğrafı paylaşırsın. Evini yenilersin. Çocuklarla ilgili öneri ürünler paylaşırsın.

Düşünüyorum aslında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…