Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Madem konuma inanmıyorsunuz özel mesaj atıp işe girme nafakan kesilmesin diye niye akıl veriyorsunuz sizi beni anladınız sanmıştım

Ay konu sahibi Ne kadar fenasın.

Sana sakince bu velayet konusunun kapanmasını beklemeni, ardından bir süre karşı tarafın davranışlarını, napacaklarını bekleyip, yaza doğru işe girmeni tavsiye ettim. Sen bu konu kapanmadan iş buldum dersen tabiki nafakanı keserler, zorda kalırsın çocukla, çocuğu alırlar diye bekle yazdım. Çocuğu verirsen, çocuk kadının evinde perişan olur, sende perişan olursun yazdım
Sana "sakıınnn işe girme nafakanı almaya devam et" yazmadım.

Ne saçmalık, 40ina yakın, 7 sene gözünü başka kadının yatağında açmış coluklu çocuklu adam ergen gibi bunu yazmis, elalemi kendine güldürmüş.

Adam konu sahibiyle evlendiğinde muhtemelen çulsuz biriydi onu tek kabul eden kadınla yemeğim yapılsın temizliğim yapılsın çocuğum olsun diye öylesine evlendi.

Sonra durumu iyileşti artık seçilen değil seçen oldu ve sevdiği beğendiği kadınla evlendi 2. Baharını yaşıyor.

Olabilir böyle şeyler bence

Öyle mi geri dönüyorum 33 sayfaya. Hey allahım siz de yavaş yazın cadılar yetişemiyorum 40 sayfa gerideyim gari

İyi de size ne bundan ? Resmi boşanma gerçekleşince BİTTİ anlamına geliyor. Artık birbirinizin hayatlarına müdahale etme hakkınız yok. Adam sizi aldatmamış, boşanmış yeniden evlenmiş.
Şimdi bisey demek istemiyorum ama boşandıktan 1 yıl sonra evlendi bu ne hız benim sorun ettiğim rutinlerimizi bozdu Kadın. Biz boşandık ama eski eşim ben oğlum yemeğe gittik gezdik aramızda bisey geçmedi ama oğlum mutlu oluyordu Yanyana olunca kadınla flört etmeye başladılar tamamen beni yoksaydı üçü gitmeye başladı

Bosanmissiniz, istediğini yapar

Olabilir mi böyle bir şey oğluma kalmıyor mu eşim tek çocuk tek varis benim oğlum
Hangi Miras toruna kalmış ki? Öyle şey mi olur eski kocanız ana babasından önce olmedikce çocuğunuz mirastan yararlanamaz
Konu sahibi, Allah kaynanana kayinbabana ömür versin, onlar öte aleme gidince mal da mülk de eski kocaya, haliyle geline kalacak.
Ayrıca tek varis şu an senin oğlun. Bu pazar çocuğu da almadı, muhtemelen yeni varis için ise koyulmuslardir. Yani yeni çocuğun da hakkı olacak. Hatta belki çocukların.
kv kp göçüp ev eski kocaya kaldıktan sonra koca ölürse yandın. O zaman kadın da mirasçı olacak sonra ayıkla pirincin taşını.
Bir de kendi oğlun için de sana ev vermiş olsalar bri on sene sonra oğlun artık 18 yaşında olacak. Belki okumaya /çalışmaya/ evlenmeye başka şehre gidecek vs.
Sen hala orada oturacağını inanıyor musun?
Kim eski gelini otursun keyfini sürsün diye sitedeki evini bırakır ortada torun da yokken?
Kaldı ki ev oğlunuzun bile olsa onun yeni iş kurarken , evlenirken vs evi satıp parasını değerlendirme hakkı var..neden çocuğun evine coreklenesiniz ki? Belki evlenince kira odememek için kendi evine çıkmak isteyecek, gelin de "tapuda onun adı yazıyor , eşşşek gibi cikacaksiiinnn" diyecek..
İnsan geleceğini de düşünür. Bir an önce işe başla da hiç yoktan emekliliğin olsun. Hazır para akışı varken kendine iyi kötü bir ev al

Boşandıktan sonra siz yoksunuz zaten.
Ne kadar zaman sonra evlense sizin için uygun olurdu?

Sen şuna umutlarımı yıktı desene.

Boşandığınız insanla bir daha görüşmeyin sizde bir daha yoksa yarı yolda kalırsınız böyle bunlar hep tecrübe olsun size

Vah vah. Halbuki dördünüz gitmeliydiniz.

Hay biz senin rutinlerine türül türül tükürelim ya. Allahın emri değil ya elbet bozulacak! Ne bekledin Allah aşkına ya. Adam evi barkı bırakıp kaçmış senin şerrinden. Senle liseli ergen gibi kafelerde buluşup göz mü süzecekti. Adam hayatına devam etmek için boşanmış zaten mütemadiyen senle gezecekse boşanmanın anlamı ne? Ayh.

Tamam çocuğumu vermeyeceğim onlara ama ben kötü bir anne değilim çocuğuma hep sordum bisey yaptımı diye çocuğum yapmadı dedi ama kızıyormus bisey dökünce falan
Siz zaten şu saçma sapan tavirlarinizla ikisi arasında iyi bir iletisim olanağı olacaksa bile olamamış. Şimdi anliyorumki bu kadın sizin yuzunuzden bu halde. Dengesiz davranislarinizin yansıması çocuğunuza olmuş. Yoksa kadın çocuğa kötü davranmayacakti belki de. Zamanlı zamansız çocuğu gondermissiniz yeni evlenen insanların evine resmen fitne sokmussunuz yazık gercekten

Rutin onun kirmizi cizgisi taam mi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…