Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
eski eşimle 2 yıl önce boşandık 7 yaşında çocuğumuz var velayeti bende kendisi altı ay önce evlendi normalde mahkeme günleri dışındada alırdı çocuğu evlendiği kadın müşterisi o şekilde tanışmışlar geçen sene .kadının çocuğu yok ilk evlendiklerinde ben çocuğu sık gönderdim oraya alışsın diye aynı ilçede oturuyoruz ama kadın hoşnut değildi galiba bilmiyorum çocuğuma sordum hep sana bisey yaptımı diye kadın eline tablet veriyormuş bütün gün çocuk tablette ilgilenme yok ödev yaptırma yok çocuğumun canı köfte çekmiş x abla yapmadı yemek var evde dedi baska yemek yedirdi dedi kadın baska yemek yaptı diye çocuğumun istediğini yapmıyor niye çocukluyla evlendi o zaman eşek gibi yapacak çocuğu ağlatmış koltuğa bisey döküncede kızıyormuş çocuğa dikat et diye bide olay buradan sonra koptu çocuğum dün onlarda kalmıştı kadın sinir krizi geçirmiş evde eski eşimle kavga etmiş bağırmış niye bilmiyorum çocuğum korkmuş bugün kadını aradım benim çocuğumun önünde böyle yapamazsın haddini bil dedim oda çocuğunu zırt pırt başıma atıyorsan yaparım eşim bütün gün evde yok çocuğu bana atıyorsun dedi kavga ettik en son birdaha çocuğunu gönderme dedi bende eşek gibi bakacaksın orası çocuğumunda evi dedim oda çocuğunun evi değil benim evim eşim benim evime taşındı hatırlatırım dedi ev kadının bekarlıkta aldığı ev benim pislik eski eşim onun evine taşındı yinede çocuğumu kabul edip bakmak zorunda bugün arkadaşlarım çocuğu bırak babaya Anya Konya görsünler diyor çocuğumun o evde odası yok salonda yatırıyorlarmış kadın bebek odası yapacakmıs diğer odayı çocuk yapacak heralde neyineyse bir çocuğa bakmayı bilmiyor çocuğum oda istiyor orda diye o kadın yine kavga çıkarmış bebek odası orası ona oda yapmam yer yok demiş çocuğum şahit olmuş bunlara çocuğu bırakmak iyi olurmu onlar çocuk yapacak görsünler dünya kaç bucak sizce vereyimmi tamamen? Biz şuan çocuğumla eşimin evinde oturuyoruz ev biz evlenmeden alınmış babasının üstüne o evden valizle gitti herşeyi bırakmıştı boşanınca ,ben çocuğu versem beni evden çıkarabilirmi? Ben evimden gitmek istemiyorum nafaka alıyorum kesilirmi? Birde eski eşimi aradım onada kızdım ben yoğun çalışıyorum bilmiyorum ev içini sen gönderiyorsun çocuk istiyor diye x kabul ediyor rahatsızsan yollama dedi bende sen babasısım esek gibi bakacaksınız dedim tamamen verme fikri oluştu aklımda bu insanlara müstahak ben tek başıma yapmadım bucocugu
Sen hasta bı ruhsun. Çocuğunu da asla sevmiyorsun. Hatta karşı tarafa kullanıyorsun. Oyuncağınmi o çocuk senin

Neden boşandınız onu çok merak ettim.
Konu çok hızlı ilerlemiş.
Tavsiyem çocuğu emellerinize alet etmeyin.
Boşandığınızı kabul edin.
İntikam almayı bırakın.
Kendi yolunuza bakın.

İntikam almayı bırakın.
Kendi yolunuza bakın.
Adamı bıktırmış, nefes aldırmamış, mikmikmik beynini yemiş, adam bi valizle çıkmış gitmiş evden, evi de bırakıp kaçmış.🥲

Yok köprü altından çok su geçti o kadında zaten ayrılmaz instagramdan kadına methiyeler yazmış gözlerimi seninle açtım ilk kez aşk oldum diye eski eşim birdaha ben dönmem
Ne saçmalık, 40ina yakın, 7 sene gözünü başka kadının yatağında açmış coluklu çocuklu adam ergen gibi bunu yazmis, elalemi kendine güldürmüş.
Hanımlar 33 sayfada pestilim çıktı son sayfaya geçtim umarım bir şey kaçırmadım.
Konu sahibi oğlunuz kötü muamele gördüğü yere sürekli gitmek ister mi?kadına bok atayım derken kendini kafanız komple batmış
Bonivacim asıl olay orada karışıyor.
Akşam telefonda kavga ediyorlar, 'cocugu sana birakirim' diye blöf yapıyor,eski koca da 'yarin çocuğu anneme bırakıyorum, senden daha iyi bakar. Ben de orada görürüm' diyor. Sonra araya ex kaynana falan giriyor.
Kaçırma oraları, konu sahibinin eski mesajlarından oku 😅

İntikam almayı bırakın.
Kendi yolunuza bakın.
Kadın kıskançlık yapmış.Eski eşi bunalmış ayrılmışlar.Bana kalırsa ayrı dünyaların insanlarıymış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X